İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretileri...

İNGİLİZCE KURSU HAKKINDA BİLGİ

İNGİLİZCE KURSU İÇERİĞİ

1 İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – İngilizce Kursu ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla  Özel İngilizce Kursu )

 

Kurs kimler içindir

İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında birebir İngilizce Kursu öğretileri, İngilizce becerilerini Özel İngilizce Kursunda kısa sürede geliştirmek isteyen iş ve profesyonel bireyler için İngilizce kursu ideal bir seçenektir.

Satış, pazarlama, yönetim vb. dahil olmak üzere birçok profesyonel alana İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretileri ile hizmet veriyoruz. Ayrıca öğrencilerin iş sunumlarına, müzakerelere veya toplantılara hazırlanmalarına ve telefon, iş yazışmaları ve rapor yazma gibi temel iletişim becerilerini geliştirmelerine İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında Bire Bir İngilizce Kursu öğretileri ile yardımcı oluyoruz. Ayrıca CV ve mülakat hazırlama becerileri de İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretileri ile sunuyoruz.

Kurs Hedefleri

İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında Bire Bir İngilizce Kursu öğretileri ile Bire Bir İngilizce Kursu programı, öğrencinin genel veya uzmanlık İngilizcesini İngilizce kursuyla hızla geliştirecektir.

Denizli İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire Bir İngilizce Kursu öğretilerindeki Bire Bir İngilizce kursu programları, İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretilerinde üzerinde anlaşmaya varılmış bir müfredatı içerir. İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretilerindeki bireysel dersler, belirli ihtiyaçlara odaklanmanın ve öğrencilerin önceden karar verdiği alanlarda çalışmanın harika bir yoludur. Böylece konuşma, dil bilgisi veya belirli bir sınava hazırlık olsun, kişisel öğrenme hedeflerinize İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretileri ile ulaşabileceksiniz.

Öğrencinin belirli hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için
İngilizce kullanırken öğrencinin güvenini artırmak için
Öğrenme sürecini devam ettirmek ve Özel İngilizce kursuna  kaydolduktan sonra gelişme sağlamak için öğrencinin kendi öğrenme stilini ve stratejilerini geliştirmesine yardımcı olmak

Kurs içeriği

Her öğrenci varıştan önce veya varışta bir ön test ve İhtiyaç Analizi Anketi doldurur. Öğretmen daha sonra bu teklifi İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretileri ile özel bir İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında kursu geliştirmek için kullanır. Dil girdisi, katılımcının öğrenme çıktılarını kolaylaştırmak için ders kitapları, gazeteler, internet vb. gibi çeşitli kaynaklardan gelir. İngilizce Kursunda öğretim yaklaşımı, dil üretimine vurgu yaparak iletişimsel ve göreve dayalıdır.

İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire Bir İngilizce Kursu öğretilerindeki bu tür bir İngilizce kursu programının en büyük faydalarından biri, İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretileri ile öğretmenlerin öğrencilerinin öğrenme gereksinimlerini değerlendirebilmeleri ve öğretim yöntemlerini onların öğrenme stillerine ve hızlarına göre uyarlayabilmeleridir.

İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretilerindeki bu dersler ya Genel İngilizce‘ye ya da öğrencinin ilgilendiği herhangi bir uzmanlık alanına (işletme, iş sunumları, pazarlama veya yönetim vb.) dairdir.

Pratik yap ve konuş  

İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretileri ile telaffuz pratiği yapın ve İngilizce kursunda etkileşimli alıştırmalarla İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirin. Sadece gramer çalışmak yerine İngilizce kursunda İngilizceyi anlamaya ve kelime dağarcığınızı geliştirmeye odaklanın. Otomatik konuşma tanıma teknolojimizle İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında anında, doğru telaffuz geri bildirimi alın, böylece tam olarak neyi ve nasıl iyileştireceğinizi bilirsiniz.

İster okullarımızda ister çevrimiçi olun, ilk günden itibaren İngilizce sohbetler yapmaya başlayın. Konuşma sınıflarında ve sosyal aktivitelerde öğretmenlerimizle gerçek dünya İngilizcesi konuşun.

Öğretmen geri bildirimi

Yüksek nitelikli öğretmenler, İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretileri ile İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlar. İngilizceyi güvenle konuşmak için İngilizce kursu ile ihtiyacınız olan geri bildirimi alın.

Sizinle tamamen aynı seviyede olan en fazla üç yetişkin öğrenciyle İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretileri ile küçük sınıflara katılın. Öğretmenlerimiz, İnteraktif Derslerde öğrendiklerinizi doğrulayacak ve onaylayacaktır. İngilizce Kursu temel birimlerimizdeki İngilizce Kursu programlarında bire bir İngilizce Kursu öğretilerinde İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacağız ve ihtiyaç duyduğunuzda size İngilizce kursu ile destek vereceğiz.