İngilizce Kursu eğitim merkezimizdeki DENİZLİ İngilizce Kursu kampüslerimizde hazırlanan.

İNGİLİZCE KURSU EĞİTİMİ

İngilizce Kursu Programı

1 – İngilizce Kursu ( Bire bir Özel İngilizce Kursu )
2 – İngilizce Kursu ( 4 Öğrenci ile Yapılan Özel İngilizce Kursu )

1 – İngilizce Kursu ( Bire bir Özel DENİZLİ İngilizce Kursu )

İngilizce Kursu eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu kampüslerimizde hazırlanan ve öğrencilere uygulanan İngilizce Kursu programları ile bire bir özel İngilizce Kursu eğitimi verilir. İngilizce Kursu eğitiminde öğrenciler  özel İngilizce kursu aldıkları için ödüllendirilir ve  İngilizce dersleri eğitiminin yapılacağı gün,saat ve tarihleri belirleme hakkı İngilizce Kursunda onlara verilir.

2 – İngilizce Kursu ( Bire bir Özel DENİZLİ İngilizce Kursu )

İngilizce Kursu eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu kampüslerimizde hazırlanan ve öğrencilere uygulanan İngilizce Kursu programları ile İngilizce Kursunda 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla gerçekleştirilen toplu İngilizce Kursunda öğrencilere toplu İngilizce kurslar için özel olarak hazırlanmış İngilizce Kursu programları uygulanır. Bu İngilizce Kursunda öğrenciler  kendilerini bireysel İngilizce Kursu alırmış gibi hisseder. İngilizce Kursunda Bunun nedeni İngilizce Kursu  programının  hazırlanış şekli ile toplu İngilizce Kursu yapılan gruptaki öğrenci sayısının İngilizce Kursu eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu kampüslerimizde az olmasından kaynaklanır.

DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU İÇİN NEDEN BİZ

İngilizce Kursu eğitim birimlerimizdeki İngilizce Kursu sınıflarımızda hazırlanan ve öğrencilere tatbik edilen İngilizce Kursu eğitimleri  ile verilen gerek özel gerekse toplu İngilizce Kursunda öğrencilere diğer kurumların uyguladığı SENET imzalatma bizde İngilizce Kursunda uygulanmaz.

İngilizce Kursu eğitim merkezimizdeki İngilizce eğitimlerinde akademik seviyede sınava hazırlananlar için özel İngilizce programları hazırlanır ve uygulanır. Bu Birebir İngilizce kursu programlarında öğrencinin gireceği sınavın sınav sorularının çözüm teknikleri de İngilizce Kursu ile yer alır.

İngilizce Kursu eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu kampüslerimizde İngilizce öğrenenlerin sık yaptıkları bir hatadır,  İngilizce Kursunda kelimelere pek önem verilmez. İngilizce Kursu eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu birimlerimizde daha çok  dil bilgisi kuralları üzerinde durulur. Oysa İngilizcede öğrenilmesi gereken 4 unsur Yazma, Dinleme, Okuma ve Konuşmadır. Bu İngilizce kursunda 4 unsur için İngilizce Kursunda dil bilgisi önemlidir ama yetmez. Mutlaka çok sayıda İngilizce kelime bilmek gerekir. Bu nedenle biz İngilizce Kursu eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu kampüslerimizde hazırlanan ve öğrencilere uygulanan İngilizce Kursu programlarında özel olarak İngilizce Kursunda kelimelerle ilgili alıştırmalar hazırlayarak İngilizce Kursunda öğrencilere veririz. Onların açıklarını İngilizce Kursunda bu şekilde kapatırız.

İngilizce Kursu kampüslerimizde hazırlanan ve öğrencilere uygulanan İngilizce  Kursu öğretilerinde görev alan ve İngilizce Kursunda eğitim veren İngilizce hocası yada İngilizce öğretmeni yüksek standartlara ve akademik kariyere sahip, İngilizce Kursu alanlarında uzmanlaşmış kişilerdir.

İNGİLİZCE ÖĞRENENLERE TAVSİYELER

İngilizce Kursu ile bu yola çıkarken kesinlikle kararlı ve sabırlı olmak gerekir. Özel İngilizce Kursunda Kısa bir sürede sonuç alınamayacağının bilinmesi lazım.

Bireysel İngilizce Kursunda  verilen ödevlerin  eksiksiz yapılması ve hatta daha iyi sonuç alınması için İngilizce Kursu eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu öğretilerde tekrar edilmesi şart.

İngilizce alt yazılı filmlerin seyredilmesinin de katkısı olur. Elbette Toplu yada Yüz Yüze  İngilizce Kursunda bunların kendi seviyenizde olmasına dikkat edilmeli.

Temel İngilizce Kursunda Her seviye için okuma kitapları var. Bunlardan sağlamak ve dikkatle okumak yararlıdır.