İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki İngilizce Kursu Denizli birimlerimizde verilen İngilizce Kursu Denizli programları.

İNGİLİZCE KURSU DENİZLİ/MERKEZEFENDİ PROGRAMLARI 

İNGİLİZCE KURSU DENİZLİ/MERKEZEFENDİ PROGRAMLARININ AYRINTILARI

1 – İngilizce kursu Denizli / Merkezefendi ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – İngilizce kursu Denizli / Merkezefendi ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Kursu )

İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki İngilizce Kursu Denizli birimlerimizde verilen İngilizce Kursu Denizli programlarının bulunduğu sitemize hoş geldiniz. Umarız İNGİLİZCE KURSU DENİZLİ / MERKEZEFENDİ kursunu beğenirsiniz ve faydalı bulursunuz. Şu anda İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki yedi kursumuz ve çeşitli özellik öğelerimiz var. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki İngilizce Kursu Denizli birimlerimizde verilen İngilizce Kursu Denizli programlarımızda tüm İngilizce seviyelerinde İNGİLİZCE KURSU DENİZLİ / MERKEZEFENDİDE ek tam ve kısa kurslar oluşturmayı planlıyoruz.

Tüm İngilizce Kursu Denizli / MERKEZEFENDİ programlarımız  cep telefonlarında, tabletlerde ve masaüstü bilgisayarlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır .İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki İngilizce Kursu Denizli birimlerimizde verilen İngilizce Kursu Denizli programlarının kalitesi tartışılmayacak bir tarzda tüm görsel medyada yer alır.

İhtiyacınız Olan İngilizce

İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki İngilizce Kursu Denizli birimlerimizde verilen İngilizce Kursu Denizli programlarındaki İngilizce Denizli kursu, İngilizceyi günlük yaşamda göründüğü şekliyle anlama ve kullanma yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. 1. Oturum size İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki İngilizce Kursu Denizli / MERKEZEFENDİ   birimlerimizde verilen İngilizce Kursu Denizli programlarında İngilizce çalışmak ve 2. Oturumdayken sınavlara girmek için en iyi ipuçlarını getiriyor, News Review size haber başlıklarındaki dili günlük İngilizcenizde nasıl kullanacağınızı gösteriyor. 3. Oturumda Öğrencilerin İngilizce ile ilgili Sorularını yanıtlıyoruz ve 4. Oturumda Öğretmenler Odasından  size en iyi ipuçlarını getiriyoruz . Her üniteyi tamamlamak için haberlerden bir anahtar kelime alıyor ve bunu Telaffuz’da nasıl doğru şekilde söyleyeceğinizi gösteriyoruz.

İhtiyacınız Olan İngilizce’yi Başlatın

İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki İngilizce Kursu Denizli birimlerimizde verilen İngilizce Kursu Denizli programları, nispeten yüksek bir seviyede eğitim gören İngilizce öğrenenler için bir kurstur. Daha da iyi bir konuşmacı olmanıza ve ana dilinize yakın bir İngilizce seviyesine doğru ilerlemenize yardımcı olmak için İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki İngilizce Kursu Denizli / MERKEZEFENDİ birimlerimizde verilen İngilizce Kursu Denizli / MERKEZEFENDİ  programlarında tasarlanmıştır. İngilizce Masterclass’ta İngilizce’yi gerçekten konuşulduğu şekliyle anlamak için ipuçları bulabilir ve News Review’da özgün haber öykülerinde ve manşetlerde kelimelerin ve ifadelerin nasıl kullanıldığını görebilirsiniz . Hikaye programlarımızda size anahtar kelime öğelerinin birden çok kullanımını sunuyoruz.

Orta Üst Düzey Kurs

İngilizce seviyeniz C1 civarındaysa, bu video tabanlı 30 ünitelik kurs size İngilizcenizi daha da ileri götürmek için ihtiyacınız olan araçları getiriyor. Dan ve Finn, İngilizce Sınıfında 90 saniyelik çok sayıda değerli bilgi parçasına sahipken, Bitti Söylemeyi Durdur’da Tim ve Helen, İngilizcenizin kulağa daha doğal gelmesini engelleyen küçük hataları düzeltmenize yardımcı oluyor. News Review’da haber yapan kelimelere iyi bir göz atıyoruz – ve haftanın büyük hikayeleri LingoHack’te karşımıza çıkıyor .

Orta Düzey Kurs

İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki İngilizce Kursu Denizli / MERKEZEFENDİ birimlerimizde verilen İngilizce Kursu Denizli programlarında orta düzeyde veya civarlarında İngilizce eğitimi alıyorsanız bu kurs tam size göre. Her Ünitede 6 Dakika Dilbilgisi , 6 Dakika Kelime Bilgisi ve  drama olmak üzere 5 oturum olmak üzere toplam 30 ünite bulunmaktadır  . Ayrıca, kurum içi dil uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından sizin için özel olarak oluşturulmuş materyallerin yanı sıra birçok makale, ses ve video klibi de getireceğiz, böylece ünite ünite, oturum oturum gramerinizi, kelime bilginizi, kelime bilginizi geliştirebileceksiniz. Yazılı ve sözlü İngilizcenin telaffuzu ve anlaşılması.

 

Alt Orta Düzey Kurs

İngilizce seviyeniz orta seviye civarındaysa İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki İngilizce Kursu Denizli birimlerimizde verilen İngilizce Kursu Denizli programları ile bu kurs tam size göre. Kursta 30 adet bulunmaktadır. Her ünite belirli bir konuyu temel alır ve o konuyla ilgili dilbilgisi ve kelime dağarcığını keşfetmenin yanı sıra becerilerinizi ve telaffuzunuzu geliştirmenize İngilizce Kursu Denizli/Merkezefendi merkezimizdeki İngilizce Kursu Denizli birimlerimizde verilen İngilizce Kursu Denizli programlarında yardımcı olur. 6 Dakikalık Dil Bilgisi ,  6 Dakikalık Kelime Bilgisi ve Haber Raporu gibi en popüler özelliklerimizin yanı sıra, kurum içi dil uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından sadece sizin için oluşturulmuş orijinal BBC ses ve videoya dayalı birçok etkileşimli materyali bulabilirsiniz .