İngilizce Kursu DENİZLİ eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu DENİZLİ

İNGİLİZCE KURSU DENİZLİ BİLGİSİ 

İNGİLİZCE KURSU DENİZLİ SEMİNERLERİ

İngilizce Kursu DENİZLİ eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu DENİZLİ Sitemize hoş geldiniz. Umarız İngilizce Kursu sitesini beğenirsiniz ve faydalı bulursunuz. Şu anda yedi İngilizce Kursu    kursumuz ve çeşitli özellik öğelerimiz mevcuttur. Önümüzdeki birkaç yıl içinde,Birebir  İngilizce Kursu ile tüm İngilizce seviyelerinde ek tam ve kısa İngilizce Kursu dershanesi  oluşturmayı planlıyoruz.

Tüm İngilizce Kursu programımız cep telefonlarında, tabletlerde ve masaüstü bilgisayarlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır – böylece nerede olursanız olun, İngilizce Kursu ekibi ile İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarabileceksiniz.

Önümüzdeki birkaç ay içinde İngilizce Kursu web sitesine yeni türde materyaller ve yeni işlevler eklemeyi planlıyoruz.

İhtiyacınız Var

Bu kurs, İngilizceyi günlük yaşamda göründüğü şekliyle anlama ve kullanma becerinizi Özel İngilizce Kursu ile geliştirmenize yardımcı olacaktır. 1. Oturum size İngilizce çalışmak ve sınavlara girmek için en iyi ipuçlarını sunarken, 2. Oturumda News Review size günlük İngilizcenizdeki haber başlıklarındaki dili nasıl kullanacağınızı gösterir.  3. Oturumda Öğrencilerin İngilizce ile ilgili Sorularını yanıtlıyoruz ve 4. Oturumda size Öğretmenler Odasından en iyi ipuçlarını getiriyoruz. 5. Oturumdaki Haberlerde .İhtiyacınız Olan İngilizceye Başlayın

Gelişmişe Doğru

Bu, nispeten yüksek bir seviyede İngilizce Kursunda eğitim gören İngilizce öğrenenler için bir kurstur. Daha da iyi bir konuşmacı olmanıza ve ana dilinize yakın bir İngilizce seviyesine geçmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bireysel İngilizce Kursunda , İngilizceyi gerçekten konuşulduğu şekliyle anlamak için ipuçları bulabilir ve News Review’da otantik haberlerde ve manşetlerde kelimelerin ve deyimlerin nasıl kullanıldığını görebilirsiniz . Size İngilizce Kursu sınıflarında  hikaye programlarımızda anahtar kelimelerin birden fazla kullanımını sunuyoruz ve İbrahim Şahin’in Telaffuz Atölyesi çalışıyor!

Gelişmişe Doğru Başlayın

Üst Orta Kurs
İngilizce seviyeniz C1 civarındaysa, bu yazım tabanlı 30 birimlik İngilizce Kursu dersliği size İngilizcenizi daha da ileriye götürmek için ihtiyacınız olan araçları sunar. İbrahim Şahin , İngilizce Dersinde 90 saniyelik pek çok değerli bilgi külçesine sahipken , Stop Saying’de yine İbrahim Şahin , İngilizce Kursu  ile İngilizcenizin kulağa daha doğal gelmesini engelleyen küçük hataları düzeltmenize yardımcı oluyor. İngilizce Kursunda  haber yapan kelimelere ve ortaya çıkan haftanın büyük hikayelerine iyice bir göz atıyoruz

Upper Intermediate Kursuna başla 

Orta Düzey Kurs
Orta seviye veya civarında İngilizce çalışıyorsanız, bu Uluslararası  İngilizce Kursu  tam size göre. Kursta  6 Dakika Dil Bilgisi , 6 Dakika Kelime Bilgisi ve  drama olmak üzere her Ünitede 5 oturum olmak üzere toplam 30 ünite bulunmaktadır . Ayrıca dil uzmanlarından oluşan şirket içi ekibimiz tarafından Birebir İngilizce Kursunda  sizin için özel olarak oluşturulmuş materyallerin yanı sıra size çok sayıda makale, ses ve video klip getireceğiz, böylece birim birim, oturum oturum dil bilginizi, kelime dağarcığınızı geliştirebileceksiniz. Yazılı ve sözlü İngilizce telaffuz ve anlama.

Orta seviye kurs

İngilizce seviyeniz alt orta civarındaysa, bu Uygulamalı İngilizce Kursu  tam size göre. Kursta 30 ünite bulunmaktadır. Her ünite belirli bir konuya dayalıdır ve o konuyla ilgili gramer ve kelime dağarcığını keşfetmenin yanı sıra becerilerinizi ve telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olur. 6 Dakikada Dil Bilgisi ,  6 Dakikada Kelime Bilgisi ve Haber Raporu gibi en popüler özelliklerimizin yanı sıra, kurum içi dil uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından yalnızca sizin için Özel İngilizce Kursunda oluşturulmuştur.

Alt Orta kursa başla
William Shakespeare tarafından türetilen ancak bugün hala çok kullanılan popüler İngilizce deyimler ve ifadeler, Shakespeare’in hayatından ve zamanlarından bir dizi hayali karakterin yardımıyla  İngilizce Kursu   tarafından hayata geçirilir, açıklanır ve uygulanır.

İngilizce Kursunda Her bölüm, orijinal olarak Shakespeare’in çalışmasında ortaya çıkan, iyi bilinen bir modern İngilizce ifadesinin anlamını ve kullanımını açıklıyor, örneğin:

o Dünyanın maden istiridyesi
o Bir güç kulesi
o Bir turşunun içinde
o Parıldayan her şey altın değildir
o Bir kapı çivisi kadar ölü

Özellikler

İngilizce Kursu sitesinin bu bölümü daha çok üst düzey öğrencilerimiz içindir. Burada en popüler programlarımızı bulacaksınız. Haftalık güncel sohbetimiz  6 Minute English ile bir sürü yeni kelime öğrenin . Sözlüğe her zaman girmeyen gerçek İngilizce ifadelerin anlamını  İngilizce Kursunda öğrenin .Özellikler alanında, seviyeniz ne olursa olsun telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olacak pek çok video ve etkinlik sunan Telaffuz bölümümüzü de bulabilirsiniz !

Benim Yolum

İngilizce Kursundaki Öğrenme Çemberleri, ailenizin ve arkadaşlarınızın İngilizce öğrenmesine yardımcı olmanız için bir fırsattır. Grup lideri sizsiniz. Farklı materyalleri indirmek için her oturumdaki bağlantıları takip edin. Grubunuza Birleşik Krallık’ta hayatta kalmak için Günlük İngilizce Kursunda  ihtiyaç duydukları günlük İngilizceyi öğretecekler.

Temel İngilizce Kursundaki Bir Öğrenme Çemberini ve on iki eğlenceli seansı nasıl yürüteceğinizi anlatan bir Eğitmen Kılavuzu var . Her biriyle bilgi kartlarıyla İngilizce Kursunda  yeni kelimeler öğrenebilir, günlük yaşamla ilgili videolar izleyebilir ve tartışabilir, problemlerin nasıl çözüleceğini tartışabilir, bazı yararlı günlük ifadeler öğrenebilir ve öğrendiklerinizi uygulamak için bazı oyunlar oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Temasta olmak

İngilizce Kursu Sitesi ve ilginizi çekebilecek malzeme türleri hakkında ne düşündüğünüzü duymak istiyoruz. Lütfen bize ulaşın formumuzu kullanarak bize yazmaktan çekinmeyin .