İngilizce Kursu, İngilizce Kursları ile ilgili açıklamalar

İngilizce Kursu, İngilizce Kursları Hakkında

İngilizce Kursu, İngilizce Kursları Hakkında Bilgi

1 – İngilizce Kursu, İngilizce Kursları ( Birebir Özel İngilizce Kursu, İngilizce Kursları )
2 – İngilizce Kursu, İngilizce Kursları ( 4 öğrenci  ile grup şeklinde İngilizce Kursu, İngilizce Kursları )

İngilizce Kursu yada  İngilizce Kursları platformlarında geçerli olan İngilizceyi işinizde, çalışmalarınızda ve yaşamınızda güvenle kullanmayı öğrenmek için kişisel hedeflerinize odaklanan, yüksek kaliteli öğretim ve yardımcı bir ortam sağlayan bir İngilizce Kursu yada İngilizce Kurslarına ihtiyacınız vardır. 200 yılında kurulan İngilizce Akademik Eğitim tam da bunu sağlar.

İngilizce Kursu yada İngilizce Kursları verilen merkezimizde deneyimli İngilizce eğitmenleri, İstanbul, İngilizce Kursu yada İngilizce Kurslarına  ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurs içeriği seçeneklerine sahip olacaksınız.

Genel İngilizce Kursları

Genel İngilizce Kursu yada İngilizce Kurslarında, haftada 16 derslik bir kursa katılıyorsunuz, bu size İngilizce dilini pratik bir şekilde anlayacak ve akıcılık kazandıracak. Sizi dört iletişim becerisinde de geliştirdikçe güveniniz artacak: konuşma, dinleme, okuma ve yazma.

Genel İngilizce Kursu, İngilizce Kurslarımız, hedeflerinize uygun bir hızda ulaşmanıza yardımcı olmak için üç yoğunluk seviyesi sunar.

Herkesin öğrenmeye yaklaşımının farklı olduğunu biliyoruz ve yıllar içinde kişisel hedeflerinize uyacak şekilde tasarlanmış öğretim modülleri geliştirdik. Yaparak öğrenerek ve kendinizi benzer düşünen insanlarla en ilham verici ortamlara sizleri sokarak tam potansiyelinize ulaşmanızı istiyoruz.

Eğitim ve Sınavlar

Hayallerinizin eğitimine erişmek ister misiniz? Akademik İngilizce Kursu, İngilizce Kurslarımız  sizi İngilizce konuşulan bir üniversite ortamında başarıya hazırlayacaktır. Resmi sınava mı ihtiyacınız var? Sınava Hazırlık  İngilizce Kursu yada  İngilizce Kursları ile mükemmel olmanız için gereken becerileri ve güveni verebiliriz

Üniversitede başarılı olmak için İngilizce becerilerinizi geliştirin

İngilizce Kursu, İngilizce Kurslarında belirli konulara ödev yazma, ders dinleme ve etkili notlar alma, akademik sunum hazırlama ve verme gibi alanlara odaklanacaksınız. Ayrıca kaynak gösterme,  üniversitede bilmeniz gereken diğer ‘yapılması ve yapılmaması gerekenler’ gibi konuları da İngilizce Kursu, İngilizce Kurslarımızda anlayacaksınız.

İŞ İNGİLİZCESİ

İstediğiniz kariyeri dünyanın herhangi bir yerinde sürdürme özgürlüğü ve esnekliği istiyorsanız, İş İngilizcesi sizin için mükemmel bir İngilizce Kursu, İngilizce Kursları olabilir. İngilizce, finans, bilim ve diğer birçok sektörün uluslararası dilidir ve bu İngilizce Kursu  size güven, tam donanımlı ve seçtiğiniz yolu takip edebilmenizi sağlayacaktır.

İşyerinde ihtiyaç duyulan dil becerilerini geliştirmek

İngilizce Akademik Eğitimde bir İş için İngilizce Kursu, İngilizce Kurslarına katılın, dünyanın her yerinde fırsatlar almaya hazır olacaksınız. İngilizce Kurslarında sunduğumuz son derece uzmanlaşmış öğretim, her durumda iletişim kurmanızı, meslektaşlarınızla etkileşime girdiğinizden emin olmanızı ve son derece spesifik hedeflere ulaşmak için İngilizce dilini kullanabilmenizi sağlayacaktır.