İngilizce Kursu , İngilizce Programı

İNGİLİZCE KURSU, İNGİLİZCE  PROGRAMI İÇERİĞİ

 1 –  İngilizce Kursu ( Bireysel – Özel İngilizce Kursu )
2 –  İngilizce Kursu ( 4 kişi – Grup İngilizce Kursu )

1 – İngilizce Kursu (Bireysel – Özel İngilizce Kursu ): İngilizce kursu,İngilizce kampanyaları yapılan süreçteki  İngilizce kursu, İngilizce seminerlerinde ve İngilizce kursu, İngilizce verilen merkezdeki İngilizce kursu, İngilizce platformunda düzenlenen İngilizce kursu, İngilizce öğretilerinde bireysel olarak düzenlenen  özel İngilizce kursu, İngilizce  programlarının uygulamalarında öğrenciler teke tek özel   İngilizce kursu, İngilizce görürler. Bu uygulamalarda öğrencinin seviyesi ne olursa olsun özel İngilizce kursu, İngilizce  uygulanabilir. Sıfırdan başlayarak yada içinde bulundukları seviyeden başlayarak belli bir seviyeye sahip olanlara kadar herkes bu ; öğrenciye en kısa zamanda içerdiği tüm bilgileri aktararak onu  geliştiren, seviyesini yükselten, kelime haznesinin eksik yanlarını İngilizce kursunda özel çalışmalarla kapatan, verdiği kolay anlaşılır bilgilerle öğrencinin İngilizce öğreneceğine onu inandıran ve moralini yükselterek daha sıkı çalışmasını sağlayan İngilizce kursu, İngilizce programlarından yararlanabilir.

2 – İngilizce Kursu (4 kişi – Grup İngilizce Kursu ) : İngilizce kursu , İngilizce etkinlikleri çerçevesinde İngilizce kursu, İngilizce temel birimlerindeki İngilizce kursu  öğretilerinde hizmet veren ve 4 kişiden oluşan gruplarda İngilizce kursu, İngilizce programlarına katılanların  İngilizce seviyelerinin aynı yada denk olması gerekir. Bu nedenle grup uygulamalarında İngilizce kursu, İngilizce grubuna katılanlara seviye tespit sınavı uygulanarak grup katılımcıları arasında denklik sağlanır. Bu şekilde grubu 4 kişiyle sınırlandırarak sayısal azlık ve katılımcılar arasında denklik sağlamak  içeriği ile öğrenciyi her açıdan doyuran, içindeki bilgilerle öğrencinin temel yapısını ve önceden varsa yanlış bilgilerini tümüyle değiştiren, onların seviyelerini olabildiğince çabuk bir şekilde yükselten İngilizce kursu, İngilizce verilen merkezdeki İngilizce kursu, İngilizce programlarına sürat , kalite ve özel ders havası katar.

NEDEN BİZ


A. 
Genellikle İngilizce kursu, birimlerindeki İngilizce kursu, İngilizce programlarının uygulanmasında gramere ağırlık verilmesine karşın kelime haznesi ( vocabulary ) önemsenir ve öğrencilerin kelime konusunda gelişmelerini sağlamak için işlenen normal kurs günlerinin dışındaki günlerde özel kelime testleri yapılarak hem normal İngilizce kurs saatlerinin boşa harcanmasının önüne geçilir hemde öğrenciler vocabulary konusunda yakından izlenir . Bu süreç öğrenciler üzerinde itici bir güç sağlayacağı için onlar kelime çalışmaya mecbur edilir.

B. İngilizce kursu, İngilizce verilen merkezdeki eğitimde kullanılan materyaller çok büyük önem taşır. İyi seçilmezlerse faydadan çok zarar verir. Akademik eğitim İngilizce kursu, İngilizce merkezindeki İngilizce kursu, İngilizce programlarının uygulamasında öğrencilere birbirine uyumlu ve paralel olan 4 kitapla  İngilizce kursu verilir ve bu şekilde öğrenci kurs uygulamalarında kaybettiği yada kaçırdığı bir bilgiyi diğer kitapta yakalayarak dersten kopmamış olur.