İngilizce Kursu  İstanbul  programları ile her seviyede İngilizce kursları

İNGİLİZCE KURSU İSTANBUL PROGRAMLARI  

İngilizce Kursu  İstanbul Programları İçeriği

1 – İngilizce Kursu İstanbul ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – İngilizce Kursu İstanbul ( 4 kişilik Gruplarla İngilizce Kursu ) 

1 – İngilizce Kursu İstanbul ( Birebir Özel İngilizce Kursu ) :

İngilizce Kursu  İstanbul eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu  İstanbul kampüslerinde düzenlenen  İngilizce Kursu İstanbul programları ile her dalda ayrıca akademik sınavlara hazırlık için İngilizce Kursu  İstanbul eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu  İstanbul kampüslerinde birebir özel İngilizce kursu verilir.

2 – İngilizce Kursu İstanbul ( 4 kişilik Gruplarla İngilizce Kursu ):

İngilizce Kursu İstanbul kampüslerinde gerçekleştirilen etkinliklerde İngilizce Kursu  İstanbul programları ile İngilizce Kursu  İstanbul eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu  İstanbul kampüslerinde düzenlenen  İngilizce Kursu İstanbul programlarında her seviye ve dalda ayrıca akademik sınavlara hazırlık için İngilizce Kursu  İstanbul eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu  İstanbul kampüslerinde düzenlenen  İngilizce Kursu İstanbul programları ile 4 kişiden oluşturulan  ve seviyeleri  bir birine yakın olan  öğrencilere toplu olarak  İngilizce kursu İstanbul eğitimi verilir.

Size uygun kursu seçin!

İngilizce Akademik Eğitim’de İngilizce Kursu  İstanbul eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu  İstanbul kampüslerinde düzenlenen  İngilizce Kursu İstanbul programları ile İngilizce Kursu  İstanbul  merkezimizde farklı öğrenme  türlerine uyacak üç ana Genel İngilizce kursu vardır, bu konuda daha fazla bilgi edinmek ve sizin için mükemmel kursu seçmek için İngilizce Kursu  İstanbul’u  arayın.

Tam zamanlı yoğun Genel İngilizce

Genel İngilizce Kursu  İstanbul , büyük ölçüde sabah dersindeki dilbilgisi ve öğleden sonra derslerinde konuşma ve dinleme gibi günlük İngilizce gibi becerilere odaklanmaktadır. İngilizce Kursu  İstanbul eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu  İstanbul kampüslerinde düzenlenen  İngilizce Kursu İstanbul programları ile gün boyunca kelime dağarcığınızı genişletme ve telaffuzunuzu geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Daha fazla bilgi için İngilizce Kursu  İstanbul eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu  İstanbul kampüslerinde düzenlenen  İngilizce Kursu İstanbul programları ile İngilizce Kursu  İstanbul’u arayın.

Genel İngilizce artı İş İngilizcesi

İngilizce Kursu  İstanbul , günlük iletişim için İngilizce‘yi  iş yerinde ihtiyacınız olan belirli İngilizce becerileri ile birleştirme fırsatı sunar.
İngilizce Kursu  İstanbul Programı iki bölüme ayrılmıştır: günün yarısını Genel İngilizce Grubunda, diğer yarısını Küçük İşletme Grubunda geçirirsiniz. Daha fazla bilgi için İngilizce Kursu  İstanbul eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu  İstanbul kampüslerinde düzenlenen  İngilizce Kursu İstanbul programları ile İngilizce Kursu  İstanbul’u  arayın.

30 yaş üstü yetişkinler için İngilizce kursları

İngilizce Kursu  İstanbul merkezinde düzenlenen İngilizce Kursu  İstanbul programı özellikle 30 yaş üstü yetişkinler içindir. Çok esnektir ve isteğe bağlı öğleden sonra seçmeli kurslardan ve  çekirdek sabah kurslarından  oluşur, böylece İngilizce Kursu  İstanbul eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu  İstanbul kampüslerinde düzenlenen  İngilizce Kursu İstanbul programları ile İngilizce Kursu  İstanbul’da size, dil ihtiyaçlarınıza ve kişisel tercihlerinize en uygun kursu seçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için  bizi arayın.

İş İngilizcesi Kursları
İş İngilizcesi kursları nelerdir?

İngilizce Akademik Eğitim, İngilizce Kursu  İstanbul eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursu  İstanbul kampüslerinde düzenlenen  İngilizce Kursu İstanbul programlarında  bire bir veya küçük grup bazında özel olarak hazırlanmış ‘Mesleki İletişim için İngilizce’ İşletme kurslarının tasarımında uzmanlaşmıştır. İngilizce Kursu  İstanbul  temel olarak pratiktir ve çok çeşitli profesyonel,  ticari bağlamlarda iletişim performansını artırmak için tasarlanmıştır.

İş İngilizcesi Kurs İçeriğimiz
Ne alacaksınız:

İngilizce Kursu  İstanbul’da Özel gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanmış kişiselleştirilmiş  kurslar
Yetişkinlere ve iş adamlarına uyarlanmış öğretim yöntemleri.
İşinizle ilgili gerçek yaşam koşullarına uyarlanmış materyaller, böylece eğitiminiz her zaman özgün, alakalı ve pratik olur.
Kursları  birleştirmek için günlük ödevleri tamamlayın.
İlerlemeniz hakkında ayrıntılı geri bildirim.