İngilizce Muafiyet Sınavı Dersleri Programı

İngilizce Muafiyet Sınavı Dersleri Programının İçeriği

1 – İngilizce Muafiyet Sınavı Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri)
2 – İngilizce Muafiyet Sınavı Dersleri ( 4 Öğrenci ile kurulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

Bazı İngilizce yeterlilik testleri eğitim programları sunarken,İngilizce Muafiyet Sınavında   kasten sunmuyoruz. Uluslararası  ( İngilizce Muafiyet Sınavının )   bir yetenek testi olması gerektiğini düşünüyoruz, bu da İngilizce Muafiyet Sınavı  için özel olarak öğrendiğiniz dil becerilerini değil, zaten sahip olduğunuz İngilizce becerilerini doğru bir şekilde ölçtüğü anlamına geliyor.

Ancak bu, İngilizce Muafiyet Sınavı katılımcılarının İngilizce Muafiyet Sınavına   hazırlanmak için yapabilecekleri bir şey olmadığı anlamına gelmez. Anahtar, kaygınızı en aza indirgemek ve olası karışıklıklardan kaçınmaktır. İngilizce Muafiyet Sınavına girme deneyiminizin günlük yaşamınızda İngilizce iletişim kurmak kadar düşük stresli olmasını sağlamanıza yardımcı olacak  yoldur.

Hangi becerilerin değerlendirileceğini belirleyin

Hazırlığın kritik bir yönü sınavın hangi becerileri test ettiğini anlamaktır.İngilizce Muafiyet Sınavları  aşağıdaki becerilerin bir kısmını veya tamamını değerlendirir: konuşma, yazma, dilbilgisi, okuma ve dinleme. Girmeyi planladığınız İngilizce Muafiyet Sınavında  hangi becerilerin test edileceğini bilmek önemlidir.

Kabul için kurumlar beş dil becerisinin tümünü değerlendiren İngilizce Muafiyet Sınavı   Academic (kolej ve üniversite) veya İngilizce Muafiyet Sınavı  SLATE (genç öğrenciler) kullanmaktadır. Yerleşim ve ilerleme izleme için bazı akademik ortamlarda, sadece dilbilgisi, yazma ve dinleme değerlendirilir.

İngilizce Muafiyet Sınavı Otelcilik testimizi kullanan restoranlar, oteller ve kruvaziyer hatları gibi bazı iş ortamlarında, yalnızca konuşma ve dinleme değerlendirilir çünkü bunlar bu alandaki işler için en gerekli becerilerdir.

Uluslararası İngilizce Yeterlilik Sınavının soru formatlarını öğrenin

Uluslararası İngilizce Muafiyet Sınavında bulacağınız sorular, diğer sınavlarda göreceğinizden farklı formatlardadır. Bu biçimlere önceden aşina olmak, test sırasında sizi daha rahat ve rahat hale getirebilir.

Test Notu

SINIF ÖĞRENCİSİ GİBİ DÜŞÜNÜN

İngilizce Muafiyet Sınavında açıklamalara ek olarak, Hazırlama Kılavuzu farklı bölümlerin nasıl puanlandığı hakkında bilgi sağlar. Burada gizli hileler yoktur, ancak sınıf öğrencilerinin dikkate alacağı tüm farklı faktörler hakkında farkındalığa sahip olmak faydalı olabilir.

Testin konuşma ve yazma bölümleri, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz gibi birçok dil becerisini birleştirir , bu nedenle greyderlerin önceden ne arayacaklarına dair biraz fikir vermek yararlı olabilir.

SAAT  KONUSUNDA  RAHAT OLUN

İngilizce Muafiyet Sınavının konuşma ve yazma bölümlerinde yanıtınız zamanlanır. Saniyeyi işaretleyen bir zamanlayıcı görmek , alışkın olmadıkları takdirde bazı insanları gerginleştirebilir . Bir arkadaşınızı bulun ve belirli bir süre boyunca sürekli konuşma alıştırması yapmak için telefonunuzdaki zamanlayıcıyı kullanın. Kendi başınıza, sınırlı bir süre içinde tam bir düşünce yazma alıştırması yapabilirsiniz.