İNGİLİZCE NASIL ÖĞRENİLİR HAKKINDA

İngilizce Nasıl Öğrenilir Hakkında Açıklama

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ) :

İngilizce nasıl öğrenilir tartışmalarında İngilizce nasıl öğrenilir sorusunun yanıtı ve  tek yolu, öğretmeyi çok iyi bilen bir eğitmenin gözetiminde, içeriğinde öğrenciye dil öğrenmeyi sevdirecek unsurların  bulunduğu, onu İngilizce dilini öğrenmeye odaklandıracak bilgilerin ve enstrümanların kullanıldığı, mutlak öğretici bir yapı ve karakterin olduğu, öğrencinin güvenini arttıran ve dil öğreneceğine inandıran özelliklerin bulunduğu özel yapım İngilizce nasıl öğrenilir için birebir  alınan özel dersler İngilizce nasıl öğrenilir sorusunun çözümüdür.

 

2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  ):

İngilizce nasıl öğrenilir tartışmalarında İngilizce nasıl öğrenilir konusunda verilecek tek yanıt, toplu ders alarak İngilizce öğrenmek isteyenlere özel olarak düzenlenen ve İngilizce nasıl öğrenilir tartışmalarında İngilizce nasıl öğrenilir sorusunun yanıtı olarak küçük gruplara göre ayarlanmış, içeriğinde İngilizce öğrenmek amacı ile gruba katılanların tüm istek, dilek ve aradıklarını bulacağı, kısa sürede etkili, öğrenciyi öğrenmeye iten, bu dili öğrenebileceğine inandıran, onlara güven duygusu aşılayan  İngilizce programların tüm ayrıntı, içerik, özellik ve öğretim sistemleri  eksiksiz bir tarzda uygulanması ile İngilizcenin  tam olarak öğrenileceği şeklinde olur..

 İngilizce Nasıl Öğrenilir Hakkında

İngilizce nasıl öğrenilir tartışmalarındaki Bireysel İngilizce Nasıl Öğrenilir Konusu  ? Yıllardır Herkes Tarafından sorulan Sorudur Bu.

Her şeyden önce  İngilizce nasıl öğrenilir konusunu göz ardı ederek İngilizce Nasıl Öğrenilirden önce İngilizceyi neden öğrenmek istediğimize karar vermemiz gerekir.

Okulda İngilizce derslerde daha iyi not almak için 
İş yerinde daha iyi pozisyona gelmek
Saygın bir kişilik kazanmak
Dünyaya bakış açınızı değiştirmek ve açılmak
Ielts, Yds, Proficiency gibi akademik sınavlara katılmak için hazırlanmak 

Bu sıralamayı aşağı doğru dahada uzatabiliriz. Burada mühim olan bu işe neden girdiğinize karar vermek .  Bu kararı verildikten sonra ki aşama İngilizce nasıl öğrenilir ve nerede öğrenmeliyiz gibi hususlar gelir. Bu güne kadar İngilizce nasıl öğrenilir için ve bu öğretme ve eğitim verme konusunda   ferdi olarak sayısız  metotlar  uyguladık. İnternetten defalarca bir çok araştırmalar yaptık. Bunların başında İngilizce kursları, eğitim materyalleri vs. inceledik. Bulduğumuz yer ve metotlarla ilgili olarak form sitelerini tetkik ettik. Kimisi reklam  niyetine dönük olarak bazı  kursları salık verdi. Kimisi de oraların  ne kadar berbat yerler olduğunu, yok efendim para tuzağı, eğitim sıfır diyerek kötüledi. Kurumların, neye göre  övülmesi gerektiğini  neye göre eleştirildiğini ben şahsen anlayamadım Bizim insanımız ne yazık ki böyledir. Bunlar hakkında  bilgisizce yapılan bir yorum yapmanın karşı tarafı ne kadar zarara uğratacağını bilmez ve düşünmez.. İnsanların bir başkasının ekmeği ile  oynama hakkı yoktur. Bizim bu yazıdaki amacımız burada bir şeyi yapın ve ya yapmayın demek değil. İster verilen tavsiyeleri dinleyin ve yapın isterseniz dikkate almayın. Bu sizin sorununuz. İngilizce nasıl öğrenilir diye yola çıktığınızda en  mühim olan şey  araştırmak  ve mantığınıza uygun gelen uygulamaları  seçmek.  Başarıyı kovalayın ve ufkunuzu geliştirin.


İngilizce nasıl öğrenilir sorununu çözmek için ilk aşamada İngilizce ders   almaya başlamadan önce ,  elinizde var olan  kaynaklardan ,mevcut olan kitaplardan biraz  bilgi sahibi olun, İngilizce nasıl öğrenilir diye araştırma yaparken temel bilgilere önem verin bilgi birikimi oluşturun . Çalışmak sizin elinizde. İngilizce öğrenmek isteyen ama çalışmayan bir insanın aklına dili  hiç kimse zorla sokamaz. CD değil ki bilgileri kafasına yazabilelim İngilizce  öğrenmek  zaman ve emek işi. Kişinin kişisel gayreti ile olur. Yoksa istediğiniz kadar  derslere katılın , cd ler alın, interaktif  bilgi kaynaklarından yararlanın, birisinden  tavsiye alın her şey boş. Sizin İngilizce öğrenme isteğiniz yoksa her şey masal olarak kalır  .