İNGİLİZCE, NEDEN İNGİLİZCE ÖZEL DERS İNCELEMESİ

İngilizce , Neden, İngilizce Özel Ders Almalı

1 –  İngilizce Özel Ders ( Bireysel – Özel  İngilizce Özel Ders )
2 –  İngilizce Özel Ders ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Özel Ders )

İngilizce Eğitimde Devrim

İngilizce  öğrenmek için Neden İngilizce Özel Ders alınması gerektiği yıllardan beri tartışılan bir konudur. İngilizcenin nasıl öğrenileceği ve Neden İngilizce Özel Ders almak gerekir şeklinde hususlarda herkes bir fikir ileri sürer. Bu Neden İngilizce Özel Ders konusu sadece tartışılmakla kalmaz Neden İngilizce Özel Ders alınması gerektiği konusunda her fikir sahibi karşı fikri savunanı suçlar . Oysa bu Neden İngilizce Özel Ders konusunda fikir yürütebilmek için İngilizce , Neden İngilizce Özel Ders olayının içinde bulunmak ve olayı bizzat yaşamak gerekir . 35 yıldır bu olayın içinde bulunduğum vede yaşadığım için fikrimi açıklıyorum . İngilizce öğrenmek için İngilizce özel ders almak öğrenmek açısından güçlü bir silahtır. Bu İngilizce , Neden İngilizce Özel Ders silahını kullanmayanların yada çeşitli söylentilere aldanarak ve kaçınarak kullanmak istemeyenlerin bu dili bu ülkede öğrenmeleri hemen, hemen  imkansızdır.

İngilizce özel ders almadan kalabalık gruplara katılarak yıllarca kurslara gitmiş ve İngilizce öğrenmiş kaç kişi var çevrenizde bir sayın ve ne demek istediğimi anlayın.

1) İşlenen bir saat özel ders herhangi bir kursta alacağınız 5 saat derse denktir
2 ) İngilizce özel ders uygulamalarında siz kendinizi programa uydurmak zorunda kalmazsınız, program size uygun olarak düzenlenir.
3) Kursta size ayrılan süre son derece kısıtlı olmasına karşın, özel derste sadece size özgü özel eğitim verilir.
4) Dersin sonunda anlamadan geçtiğiniz bir bölüm olamaz.
5) İngilizce özel ders alırken size sıra gelmesini beklemezsiniz, çünkü sıra hep sizdedir, dolayısıyla sürekli pratik yapma şansınız olur.
6) Uygulanan  İngilizce özel ders sisteminde  işinize, amaçlarınıza ya da ilgi alanlarınıza yönelik konulara öncelik tanınır.
7) İlk dersten itibaren İngilizcenizin geliştiğini, konuşmaya başladığınızı ve öğrendiğinizi fark edersiniz.
8) Hatalarınız sürekli düzeltildiği için hata yaparak, hata yapmamayı İngilizce , Neden İngilizce Özel Ders olarak öğrenirsiniz.
9 ) Ders programı ve saatler, size uygun olarak düzenlenir.
10) İyi bir hesap yapıldığında özel dersin ucuz olarak düşünülen kalabalık gruplarla yapılan derslerle aşağı yukarı aynı fiyata geldiği anlaşılır.