İngilizce Öğren çünkü  İngilizce bir dil ve bu dili franca veya bir lehçesini paylaşmayan kişiler...

İNGİLİZCE ÖĞREN VE KULLAN

İngilizce Öğren ve Geliş

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce Öğren çünkü  İngilizce bir dil ve bu dili franca veya bir lehçesini paylaşmayan kişilerin iletişim kurmasına olanak tanıyan ortak bir dil olarak adlandırılır . Bu nedenle İngilizce Öğren . Standart Çince ve İspanyolca, dünyadaki en çok ana dili konuşulanlar  dili olma onuruna sahipken, İngilizce en çok kullanılan resmi dil ve en çok konuşulan ikinci dildir.bu nedenle İngilizce Öğren.  Tahminler , Dünya nüfusunun yaklaşık 1,5 milyar veya% 20’sinin birinci veya ikinci dil olarak İngilizce bildiğini gösteriyor. Bu yüzden İngilizce öğrenmenin yolunu bulmak , dünyadaki çoğu ülkede ve endüstride önemli bir değerdir.

Bununla birlikte, İngilizceöğrenmek, birkaç kelime ve kelime öbeği almaktan biraz daha zordur. Konuşmalarda kolayca İngilizce konuşmayı öğrenmeye çalışanlar için, İngilizce kelime listeleri ve ezberlemenin ötesine geçmeniz ve bağlamda İngilizce konuşmayı öğrenmeniz gerekir. Her gün İngilizce konuşma pratiği yapmak ve telaffuzunuz hakkında geri bildirim almak da önemlidir.

Yirmi beş yıldan uzun bir süredir dil öğreniminde güvenilir bir ortak olan Rosetta Stone, dil öğrenenlerin İngilizce konuşmasına nasıl yardımcı olabileceğini biliyor. Kullanacağınız dersler, gerçek dünyadaki konuşmalarda İngilizce‘yi konuşmaya teşvik eden ve güvene doğru gelişen dinamik bir daldırma yöntemiyle özenle hazırlanır. İngilizce Öğren dersleri, sizin için ne zaman ve nerede uygun konuşmayı İngilizce pratik yapmanıza izin veren telaffuz ve ısırık büyüklüğündeki alıştırmalarla ilgili geri bildirimlerle de desteklenir.

Kolayca İngilizce Konuşmayı Öğrenin

Öğrenciler İngilizce konuşmayı öğrenmek için ders almaya başladığında, kelime bilgisi ve gramer konularına odaklanmak cazip gelebilir. Ancak İngilizce konuşmayı öğrenmedeki zorluklardan biri dilin pek çok düzensizliği olduğu gerçeğidir. Homophones denilen bazı kelimelerin birçok anlamı vardır ve İngilizce, ortak kullanımın parçası olan deyimlerle doludur. Bir İngilizce öğrenene yardım etmeye çalışmak , ve arasındaki anlamları ayrıştırmakla ikisi arasında bir bütün gün dersini doldurabilir. Ve sadece tatlı çöllerinizi almak, soğuk omuz, gümüş astar ve bağlamsız vahşi kaz kovalamak gibi ifadelerle uğraşmaya çalışırsanız , İngilizce‘nin kararlı dil öğrenenleri için bile ezici olabileceğini göreceksiniz.

İngilizce Kelime hazinesi edinme ve gramer konularına odaklananlar, özellikle doğaçlama konuşmalarda İngilizce‘yi güvenle konuşmayı öğrenmek için zorlanabilirler. Bu nedenle başarılı bir dil öğrenme programının İngilizce öğrenmeyi pratik ifadelerle bağlamsallaştırmasına ve dili konuşmanıza yardımcı olacak alıştırmaya yardımcı olması gerekir. Dışarıda İngilizce okuma kitabı yazma ve yazmayanlar, gerçek dünyadaki konuşmalarda utanç verici hatalar yapabilir. Bu nedenle dilbilgisi kurallarından ve karmaşık sözcüklerden ziyade durumun bağlamına güvenmek önemlidir.

Rosetta Stone, öğrencilerin görsel ve sesli ipuçlarının yanı sıra konuşulan kelimeleri sağlamaya odaklanan ısırık büyüklüğünde dersleri olan konuşmalarda İngilizce konuşmasına nasıl yardımcı olacağını anlıyor. Bu yaklaşım sizi ilk dersten konuşmaya yönlendirir ve uygulamanızı bağlamsallaştırır. Rosetta Stone’un daldırma yöntemi, gramer kurallarını bağımsız kavramlar olarak öğretmekten kaçınır ve öğrencilerin İngilizce konuşmayı daha ayrıntılı bir şekilde anlamalarına yardımcı olur. İngilizce Öğren çünkü dil konuşmaya ve telaffuz pratiğine yapılan bu vurgu, konuşma yapma becerisine sahip kendine güvenen İngilizce öğrenenler geliştirir.

İngilizceyi Güvenle Nasıl Öğrenirsiniz

İngilizce öğreten herhangi bir dil öğrenme programının en önemli amaçlarından biri konuşmalarda nasıl anlaşıldığını ve anlaşıldığını göstermektedir. İngilizce kesinlikle kapsamlı bir kelime hazinesine sahip olsa da , çeşitli ülkelerde İngilizce konuşanlar arasında kelime kullanımında önemli farklılıklar vardır. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri’nde _television _, ancak Birleşik Krallık ve Avustralya’da televizyonu açarsınız . Bu nedenle, İngilizce cümlelerinizi başlangıçta basit tutmak ve İngilizce sözcükleri nasıl güvenle telaffuz edeceğinizi öğrenmeye odaklanmak en iyisidir.

İngilizce, stresli bir dildir; bu, hecelerin telaffuz edilme biçimine bağlı olarak farklı anlamların ima edilebileceği anlamına gelir. Buna güzel bir örnek, telaffuzların olduğu gibi yazımların oldukça benzer olduğu “tatlı” yla “çöl” kelimesidir. Ancak kelimeler, heceli arazilerdeki stresin nerede olduğu ile tamamen farklı anlamlara geliyor. Kurak ve yaşanamaz bir yerde, stres ilk çölde heceye iner . Bir yemek için lezzetli bir tatlı sona eren, İngilizce konuşanlar ikinci hece yüklenen maksimum tatlı .

Telaffuzunuzu uygulamanın en iyi yolu, İngilizce öğrenme yolculuğunuzda erken ve sık İngilizce konuşmanızdır. Bu yüzden Rosetta Stone, sadece okumayı ve yazmayı öğrenmek yerine dili konuşmaya odaklanan daldırma yöntemlerini kullanıyor. Patentli bir ses tanıma motoru olan TruAccent, her dersin içine yerleştirilmiştir ve telaffuzunuzu anadili İngilizce olanlarla kıyaslayarak geri bildirim sağlar. Anlamları netleştirmek ve İngilizce telaffuzlarınızı çevirmek için sözcükleri nasıl vurguladığınızı ayarlamayı öğreneceksiniz.