İngilizce Öğrenme Dersleri ile ilgili bilgiler

İngilizce Öğrenme Dersleri Hakkında Bilgi

İngilizce Öğrenme Dersleri Konusu

1 – İngilizce Öğrenme Dersleri ( Birebir Özel İngilizce  Dersleri
2 – İngilizce Öğrenme Dersleri ( 4 Öğrenciden oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Öğrenme Dersleri ( Birebir Özel İngilizce  Dersleri ):İngilizce Öğrenme Dersleri adı verilen eğitim programları ile İngilizce Öğrenme Dersleri platformunda sıfırdan başlayan ve IELTS, TOEFL Ibt, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY, MUAFİYET SINAVI  gibi akademik seviyede sınava hazırlanan öğrencilere birebir  özel İngilizce Öğrenme Dersleri verilir.

İngilizce Öğrenme Dersleri verilen merkezimizdeki İngilizce Öğrenme Dersleri sınıflarında birebir özel İngilizce dersi almak üzere katılan öğrencilere, en  çağdaş İngilizce öğretme yöntemleri, İngilizce öğretme konusunda birer otorite olan seçkin öğretmenlerin gözetiminde ve öğrenci dostu olan İngilizce Öğrenme Dersleri programları aracılığı ile  verilir.

Birebir özel  İngilizce Öğrenme Dersleri programları çok etkin bir biçimde tüm özellik ve nitelikleri ile öğrencilere uygulanarak  kısa sürede olumlu sonuçlar elde edilir.

Ayrıca, İngilizce Öğrenme Dersleri öğretileri, öğrencilerin bireysel İngilizce Öğrenme Dersleri  aldıkları gözetilerek tamamen öğrenciye ” özgü ve özel ”  bir biçimde düzenlenir.

2 – İngilizce Öğrenme Dersleri ( 4 Öğrenciden oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ):İngilizce Öğrenme Dersleri isimli öğretilerle  İngilizce Öğrenme Dersleri departmanlarında hiç İngilizce bilmeyenlerden  başlayan ve IELTS, TOEFL Ibt, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY, MUAFİYET SINAVI  gibi akademik seviyede sınava hazırlanan öğrencilere  4 kişiden oluşturulmuş gruplar içinde toplu  İngilizce Öğrenme Dersleri  verilir.

İngilizce Öğrenme Dersleri verilen temel eğitim birimlerimizdeki  İngilizce Öğrenme Dersleri departmanlarında 4 öğrenciden oluşturulan, seviyeleri bir birine olabildiğince yakın homojen gruplarda toplu dersler almak üzere katılan öğrencilere, en  çağdaş İngilizce öğretme yöntemleri ile ve İngilizce öğretme konusunda birer otorite olan seçkin öğretmenlerin gözetiminde  İngilizce Öğrenme Dersleri programları aracılığı   ile ders verilir. 

İngilizce Öğrenme Dersleri etkinlikleri kapsamında  4 öğrenciden kurulan, seviyeleri bir birine oldukça yakın homojen gruplarda, toplu dersler almak için  yer alan öğrencilere İngilizce Öğrenme Dersleri için yapılan eğitim organizasyonlarında öğretiler çok etkin bir biçimde tüm özellik ve nitelikleri ile öğrencilere tatbik edilerek kısa sürede  pozitif sonuçlar elde edilir.

İngilizce Öğrenme Dersleri merkezimizde organize edilen  İngilizce Öğrenme Dersleri seminerleri, öğrencilerin toplu halde  ders aldıkları düşünülerek   tamamen  toplu ders alan öğrenciler için ve onlara özgü ve özel bir biçimde hazırlanır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

İngilizce Öğrenme Dersleri için hazırlanan programlarla eğitim merkezimizde İngilizce Öğrenme Dersleri  alan tüm öğrencilere ” SENET ” imzalatma uygulaması yoktur.

Akademik sınavlara girmek amacı ile İngilizce Öğrenme Dersleri  merkezimizdeki İngilizce Öğrenme Dersleri programlarında yer alan öğrencilere sadece sınavın geneli hakkında değil beraberinde girecekleri sınavlarda sorulacak olan soruların çözüm teknikleri ve taktikleri hakkında da bilgiler verilir.