İngilizce Öğrenmek için 3 Neden

İngilizce Öğrenmek için 3 Sebep

 1 – İngilizce  Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri)
2 – İngilizce Dersleri  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce Öğrenmek için 3 Nedenin nasıl bu kadar önemli olduğunu bilmek ister misiniz? Çünkü İngilizce Öğrenmenin için 3 Nedeninden biri olan İngilizce bilmek yaşam kalitenizi iyileştirebilir.

İngilizce Öğrenmek için 3 nedenin en iyisi; İngilizce öğrenmek, kendinize yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir. Siz de İngilizce Öğrenmek için 3 Nedenden diğer biri olan İngilizce konuşmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İngilizce konuşmanın ve İngilizce Öğrenmek için 3 Nedenin önemli olmasının sebebi:

1. İngilizce Dünyanın En Çok Konuşulan Dilidir

İngilizce öğrenmek için 3 neden önemlidir. İngilizce konuşarak daha fazla kişiyle iletişim kurabilirsiniz. İngilizce’nin önemli olmasının başlıca nedenlerinden biri budur.

Yaklaşık 400 milyon insan ilk dilleri olarak İngilizce konuşuyor . 53 ülkenin resmi dilidir. Bu dünyanın dörtte birinden fazla.

Beş kişiden biri İngilizce konuşabilir veya anlayabilir. İngilizce Öğrenmek için 3 Neden sayıldığında onlardan bir tanesi de İngilizce konuşarak, çok daha fazla insan tarafından anlaşılma şansınızı artırıyorsunuz.

İngilizce dünyanın geri kalanının “ikinci dilidir”. Büyük olasılıkla, İngilizce öğrenerek dünyanın her yerinden insanlarla konuşabileceksiniz.

İngilizce öğrenmek için 3 nedenden biri deİngilizce öğrenerek daha kolay seyahat edebileceksiniz. Sokak levhaları, uçak duyuruları, tren tarifeleri ve acil durum bilgileri İngilizce’dir. İngilizce bildiğiniz zaman gittiğiniz yerde insanlarla iletişim kurmanız daha olası

2. İngilizce Medyanın Dili

İngilizce Öğrenmek için 3 Nedenden birine sahipseniz yani İngilizce konuşuyorsanız, çevirilere veya altyazılara dayanmadan İngilizce medyayı tüketebilirsiniz . İngilizce öğrenmenin önemli olmasının bir başka nedeni de budur.

Birçok önemli haber ve yayın İngilizceyi ana dilleri olarak kullanmaktadır. Medyanın saf haliyle tadını çıkarabileceksiniz.

Televizyon, popüler dergiler ve radyo da içeriklerini İngilizce olarak yayınlamaktadır. Bu yüzden İngilizce öğrenmek önemlidir.

Müzikten hoşlanıyorsanız neden İngilizce öğreniyorsunuz? Çünkü tarihteki en popüler müzik sanatçılarının bazılarının sözlerini anlayabileceksiniz. Şarkı yazmaya karar verirseniz, İngilizce şarkı sözleri yazmak, daha fazla insanın söylediklerinizi anlayabilmesini sağlar.

İngilizce öğrenmenin önemini düşünürken interneti düşünün. İnternetin çoğu İngilizce yazılmıştır. İngilizce konuşuyorsanız, internetteki insanlarla iletişim kurabileceksiniz.

Tersine, daha fazla insan sosyal medyada yayınladığınızı okuyabilecektir. Yayınlarınızı İngilizce yazarak daha fazla beğeni ve paylaşım alacaksınız. Basitçe söylemek gerekirse, daha fazla kişi onları okuyabilecektir.

3. İngilizce Neden Önemlidir? Size Daha İyi Bir İş Getirebilir

Daha iyi bir iş bulmak İngilizce Öğrenmek için 3 neden sayın deseler bu ortamda en iyilerinden biridir  zira iş bulmak İngilizce öğrenmenin önemli bir başka nedenidir. İngilizce bilmek işverenler için belirgin bir fark yaratır. İngilizce dil becerileri, perakendecilikten CEO olmaya kadar birçok iş için önemlidir.

İngilizce konuşabilmek sizi daha istihdam edilebilir kılar. İngilizce konuşuyorsanız işverenlerin sizi işe alma olasılığı daha yüksektir. İki dilli olmak, daha fazla müşteri ve iş arkadaşınızla iletişim kurmanızı sağlar.

İngilizce bilim, bilgisayar, havacılık, diplomasi ve turizmin dilidir. İngilizce bildiğinizde bu alanlarda iş bulma şansınız artar.