İngilizce Öğrenmek İçin En Önemli şey Okul Konusudur. İngilizce okulda öğrenilir mi yada bu soruyu İngilizce her okulda öğrenilir mi diye sorabiliriz..

İNGİLİZCE, ÖĞRENMEK İÇİN EN  ÖNEMLİ OKUL KONUSU 

İngilizce, Öğrenmek İçin En Önemli Okul Konusu ve Sorumluluğu

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Dersleri )

İngilizce Öğrenmek İçin En Önemli şey Okul Konusudur. İngilizce okulda öğrenilir mi yada bu soruyu İngilizce her okulda öğrenilir mi diye sorabiliriz. Okulun İngilizce  eğitiminde önemi çok büyük ama İngilizce Öğrenmek İçin En Önemli şey Okul Konusu olup olmadığı  hala çözülmüş bir konu değildir. İngilizce eğitiminin kalitesi her ülkede bir birinden farklıdır. Peki biz yetişkinler İngilizce Öğrenmek İçin En Önemli şey Okul Konusunda yada veliler İngilizce Öğrenmek İçin En Önemli şey Okul Konusunda  ki bu ayırımı hangi kıstaslara göre yapacağız.

İngilizce, kesinlikle bir çocuğun İngilizce Öğrenmek İçin En Önemli Okul Konusudur ve okulda öğrenebileceği en önemli konudur. Uygun İngilizce bilmeden, bir çocuk İngilizce konuşan ulusla etkili bir şekilde iletişim kuramayacaktır. Eğitimden ve bu ülkedeki diğer insanlardan uzak kalacaklardı. Uygun İngilizce bilmeyen bir kişi, en yüksek potansiyellerine ulaşma yeteneğini sınırlar. İngilizce bilgisi, başkalarıyla İngilizce iletişim kurabilmeyi, göçmen öğrencilerin İngilizce öğretiminde ve iş bulma ve sürdürmeyi öğrenmek için önemlidir. Öğrencilerin rehberlik olmadan uygun İngilizce iletişim becerilerini öğreneceklerini varsaymak büyük bir hatadır.

Göçmenlerin paylaştığı bir tür sorun, İngilizce öğrenmek çok zor bir dil olsa bile, İngilizce dilini öğrenme gereksinimidir. Göçmenler İngilizce öğrenmediklerinde, ikinci sınıf vatandaş olarak kalmaya mahkum olacaklar ya da asla vatandaş olamayacaklar. Gettolaşıyorlar ve asla toplumun ana akımına entegre olmuyorlar. Düşük ücretli işler yapmak zorunda kalıyorlar, çocukları yoksulluk içinde yetiştiriliyorlar ve sık sık liseyi bitirmiyorlar, düşük ücretli işler alıyorlar, kendi çocuklarını yoksulluk içinde yetiştiriyorlar ve bu hiç bitmeyen döngüde kalıyorlar. Ayrıca farklı bir ülkeye veya bölgeye taşındığınızda, yerel dili öğrenmek yerel toplulukla İngilizce iletişim kurmanıza ve uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Bunu yapmak, yeni ülkeye olan ilginizi ve bağlılığınızı ortaya koyacaktır. Birçok işletme diğer dilleri öğrenmekle uğraşmaz, çünkü; iş yaptıkları insanların çoğunun İngilizce konuşabileceğine inanıyorlar. İngilizce dilini anlama eksikliği, İngilizce bilmeyen bireyleri daha büyük bir dezavantaja sürükler, daha sonra İngilizceyi anlayan ve dile getiren kişilere daha fazla avantaj sağlar. Göçmenlerin başarılı olmaları ve Amerikan rüyasını yaşamaları için İngilizce öğrenmeleri ve anlamaları çok önemlidir. İngilizce Öğrenmek İçinde En Önemli şey Okul Konusudur.

Bir kişinin potansiyel işverenleri etkilemek için İngilizcenin uygun bir şekilde anlaşıldığını göstermesi gerekir. Makale Gösterge Tablosunun yazarına göre, “İngilizce dilini anlama eksikliği, İngilizce bilmeyen bireyleri daha büyük bir dezavantaja, daha sonra İngilizceyi anlayan ve dile getiren kişilere daha fazla dezavantaj getirir.  Bir kişinin potansiyel işverenleri etkilemek için İngilizcenin uygun bir şekilde anlaşıldığını göstermesi gerekir.

Göçmenlerin başarılı olmaları ve Amerikan rüyasını yaşamaları için İngilizce öğrenmeleri ve İngilizce anlamaları çok önemlidir.  Makale Gösterge Tablosunun yazarına göre, “İngilizce potansiyel işverenleri etkilemek için gereklidir.