İngilizce Öğrenmek için Sabır Gerekli programlarının özel bir biçimde çok deneyimli hocaları..

İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İÇİN SABIR GEREKLİ

İngilizce Öğrenmek için Ne yapılır

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ):

İngilizce öğrenmek için Sabır Gerekli  programı, özel nitelik ve nicelikler içeren, eşi ve benzeri bulunmayan, İngilizce öğretmek için olağanüstü ve sıra dışı özellikleri bünyesinde bulunduran, öğrenciye verdiği bilgilerle İngilizce Öğrenmek için Sabrın  gerekli olduğuna dair derslerle daha fazla konsantre eden, öğrencinin kendine olan güvenini  pekiştiren , onun öğrenme hırsını körükleyen özelliklere sahip İngilizce Öğrenmek için Sabır Gerekli programlarının özel bir biçimde çok deneyimli hocalar gözetiminde uygulanması ile  İngilizce  öğrenirsiniz.

2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  ):

Düşünülenin aksine, bilinenin  tersine çok kalabalık gruplarla yapılan derslerde asla İngilizce öğrenilmez. Bu nedenle, kapsamında İngilizce  öğrenmek isteyen ama mutlaka İngilizce öğrenmek  amacını taşıyanların gereksinimi olan tüm bilgi, öğretme tekniği, çağdaş yöntemlerin bulunduğu programlarla İngilizce Öğrenmek için Sabır Gerekli demeden en kısa ve kesin yoldur.

 İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İÇİN

İngilizce öğrenmek için, harekete geçenlerin, ilk aşamada tüm çevrelerine sordukları ilk soru ”  İngilizce öğrenmek için ” ne yapmalıyım ?. Nereye gitmeliyim ? İngilizce Öğrenmek için Sabır Gerekli ve İngilizce öğrenmek için kursa mı gitmem gerek ? Kendi kendime İngilizce öğrenemez miyim ?. İngilizce öğrenmek için Özel ders alsam acaba ?. Dersler pahalı mı ? Ne kadar ? İngilizce öğrenmek için özel ders mi almalıyım yoksa bir kursa mı gitsem ?.Yüzlerce soru sorar İngilizce öğrenmek için insanlar kendi kendine yada çevredekilerine . Bu kadar soru sorulduğunda da bu kadar cevap alırsın ister istemez. Herkes bir şey söyler. Bilen de konuşur bilmeyende. Ne yapacağını şaşırır Birebir İngilizce öğrenmek isteyen kişi. İngilizce Öğrenmek için Sabrın  gerekli olduğunu düşünmez. Hele o İngilizce hakkında hiç bir şey bilmediği halde kulaktan duyma saçma sapan şeyler söyleyenler yok mu onlar insanı canından bezdirir.Bizim toplumda her şeyde olduğu gibi İngilizce konusunda da insanların fikri vardır ama İngilizce Öğrenmek için Sabır Gerekli olduğu konusunda bilgileri yoktur. Yediden yetmişe. Futbol konusunda bir konu açıldığında her kes bir anda antrönör olur. Teknik direktördür o. Takımı yapar taktiği de verir. Siyasal bir konu mu konuşuluyor. Hemen en keskin bir siyasetçi olur. Hayatında bir tane bile kitap okumamış hele ekonomi ile ilgili hiç bir kitap okumamış eğitim almamışların , ekonomik konularda bir ekonomist gibi konuşması insanı öldürür. Saçmalar durur. İngilizce konusu da böyledir. İngilizce öğrenmek için harekete geçen bir kişiye değil  konuşmak İngilizce’nin ” i “” sini bilmeyenlerin bile sanki bir İngilizce öğretmeni imiş gibi davranışlarla akıl vermesi insana kafayı yedirir .Bizim toplumda bir şey yapmaya karar verdiğinde fikir almak için soru sormaya başladığında öyle yanıtlar alırsın ki fikir almak için başlanılan bu eylem bir anda seni çıkmaza sokar.