İngilizce dersleri alarak İngilizce Öğrenmek ve Yararı,

İngilizce Öğrenmek ve Yararı hakkında Bilgiler

İngilizce Öğrenmek ve Yararı İle İlgili Düşünceler

1 – İngilizce Öğrenmek için  ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Öğrenmek için   ( 4 Öğrenciden oluşturulan gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce Öğrenmek ve Yararı konusunu düşündüğümde aklıma gelen ilk şey İngilizce Öğrenmek, benim için öğrendiklerimi kullanma ve ufuklarımı genişletme ve kendi yeteneklerimi iyileştirmenin  en iyi  ve en yararlı yolu olduğu oldu. İngilizce Öğrenmek ve Yararı  , gizli yeteneklerimi keşfetmeme yardımcı oluyor ve korku ve engelleri aşmama yardımcı oluyor. Ne kadar çok bilirsem, başkalarının benim hakkımda ki düşüncelerinden korkmadan istediğimi gerçekleştirebileceğimi hissediyorum. İngilizce öğrenmek yeni bir hayattır ve İngilizce Öğrenmek ve Yararını anlamak yaşamı öğrenmektir.

Yaşam çeşitli zorluklar getirir  ama biz yinede  korkunun bizi öğrenmekten alıkoymasına izin vermemeliyiz. Bir tavır almam ve cesur olmam gerektiğine karar verdim. İngilizce konuşmaya çalışırken doğru kelimeleri bulamamaktan  bıktım. Gerçekten sinir bozucu, kendini ifade etmek için doğru kelimeleri hatırlamak uğruna adeta bir savaş veriyorum. Geriye baktığımda ve kendim için üzüldüğümde kalbim kırılıyor, korkumun kendi hayallerimi yerine getirmemesine  izin verdim.

İngilizce bilgisinin olmaması ve akıcı olmaması benim her zaman derslere katılmamı ve kurslara başvurmamı engelliyordu. Kendimi değersiz hissettiğim zamanlar oldu ve kendime çok düşük bir saygı ile epey zaman harcadım . Ama şunu öğrendim ki, biraz iyi niyetle ben İngilizce öğrenebilirdim. Hayatımda, artık büyümediğimi hissettiğim bir nokta vardı. Ben o ifadeyle mükemmel bir ilişki içindeydim, “Eğer büyümezsen ölürsün.” Bu düşünce ile , düşüncelerimi daha derinden araştırdım ve asla İngilizce öğrenmek için geç kalmamaya karar verdim. Yaşımın öğrenmemi engellemesine izin vermeyeceğim. İngilizce öğrenmek dışında, yabancı arkadaşlarımın çalıştığı şirketinden hoşlandığımı söylemeliyim. Öğrencilerin çoğunluğu benden çok daha genç olmasına rağmen, bana hala maceracı ve zorlayıcı olduğumu hissettiriyorlar. Hepimizin aynı gemide olmamız, dışarı çıkmamı kolay  sağlıyor.

Benlik saygım dışında, İngilizce Öğrenmek ve Yararı  önümde daha fazla fırsat kapısı açacak. Ancak, İngiliz Dili hayatımızda önemli bir rol oynamaktadır. En çok konuşulan dil olduğu için dünyadaki birçok insan tarafından anlaşılmaktadır. İngilizce eğitimimizde çok önemlidir. İngilizce Öğrenmek ve Yararından bir diğeri şirketler, istihdam ettikleri insanların İngilizce’de iyi olduklarından emin olduktan hemen sonra profesyonel personel olarak onları  işe alır

İngilizce Öğrenmek ve Yararı iyice düşünüldüğünde  internet üzerinden bile dünyadaki hemen hemen tüm insanlarla iletişim kurmamıza yardımcı olur. Sonuçta, hiçbir erkek ya da kadın tek başına bir ada değildir ve her kesin bir birine ihtiyaç duyduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bu sosyal yaşamın değerini bilmeliyiz.