İngilizce öğrenmenin 6 kolay yolu

İngilizce öğrenmenin 6 kolay yolları

1 – İngilizce  Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce öğrenmenin 6 kolay yolu konusuna yapılan değerlendirmelere göre İngilizce öğrenmenin 6 kolay yolundan biri İngilizce öğrenirken, motivasyonunuzu yüksek tutmanız gerektiğidir. Herhangi bir görevde olduğu gibi, biraz daha zor geldiği zamanlar olabilir, bu yüzden yöntemlerinizi değiştirin ve hata yapmaktan korkmayın.

Şimdi İngilizce öğrenmenin 6 kolay yolundan bir diğeri de öğretmeninle birlikte yaşayabileceğin İngilizceyi öğretmek için bazı benzersiz yolları öğrenmen. Burada, evde, işte veya hareket halindeyken istediğiniz zaman deneyebileceğiniz İngilizce öğrenmenin kolay yollarını öneriyoruz. Neden bugün onları denemiyorsun? Kendinizi İngilizce ile kuşatın ve aynı zamanda eğlenirken dilinizin güveninde ve becerilerinde gelişmeler göreceksiniz …

1. Arkadaşlarla İngilizce kelimeler

Scrabble, oyuncuların bir bulmaca şeklinde kelimeler oluşturmak için rastgele harfli fayans kullandığı klasik bir tahta oyunudur. İngilizce öğrenmenin 6 kolay yolundan biri ve İngilizce kelime bilginizi güçlendirmenin harika bir yolu ve yeni başlayanlar için bir Scrabble Junior versiyonu da var. Scrabble oynamak, harfleri kullanarak farklı kelimeler bulmaya çalışırken, gerçekten İngilizce düşünmenizi sağlar.

2. Biraz müzik ekleyin

İlköğretim öğrencilerine İngilizce dersleri için kurulan merkezimizdeki müzik dinleyerek çalışmaktır. En sevdiğiniz şarkıyı dinlemek  sadece aklınızı uyandırmak ve İngilizce öğrenmek için sizi olumlu bir havaya sokmakla kalmaz, sözler de becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

3. Deneyin, deneyin ve tekrar deneyin

Belleğe yeni İngilizce kelimeler eklemek için bunları kullanmaya devam etmek önemlidir. Öğrendiğiniz yeni kelimelerden bir not edin ve bunları üç farklı cümleyle kullanmaya çalışın. Cümlelerinizi yazın ve yüksek sesle söyleyin. Tekrarlama, kelimeyi hatırlamanıza yardımcı olacak ve kelimenin farklı kullanımlarını bulmak, kelime bankanızı genişletmenize yardımcı olacaktır. 

4. Çevrimiçi İngilizce forumlarına katılın

Buradaki anahtar, ilgilendiğiniz konular için forumlara katılmaktır – bu şekilde motivasyonunuz İngilizce öğreniminize katlanır ve daha fazla katılmaya meyilli olursunuz. 

5. dili ile al

İngilizce öğrenmenin en etkili ve kolay yollarından biri, kendinizi tamamen dilin içine sokmaktır. İngilizce konuşan bir radyo istasyonu bulun, İngilizce konuşan bir film ya da TV şovu izleyin ya da İngilizce konuşan kişilerle kendinizi kuşatın. Restoranlarda, otobüste veya dükkanlarda yapılan konuşmaları dikkatlice dinleyin ve dilin günlük kullanımını öğrenmeye çalışın. 

6. İngilizce öğrenmek için okuyun

Okuma becerilerinizi burada okuyarak  gerçekten arttırabilir – konuşma becerinizi de yararlandırabilirsiniz.. İngilizce metni kendinize veya yüksek sesle ne kadar çok okursanız, o kadar güvende olursunuz.

E-okuyucular ve tabletler İngilizce öğrenmenin 6 kolay yolundan biri olduğu için  İngilizce öğrenmeyi daha da kolaylaştırır çünkü bir kelime bilmiyorsanız, tanımını okumak için basitçe tıklayabilirsiniz.