İngilizce öğrenmenin en iyi yolu nedir diye düşünüldüğünde yada İngilizce öğrenmenin en iyi yolu nedir...

İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN EN İYİ YOLU  NEDİR ? KONUSUNDA AÇIKLAMALAR  

İngilizce öğrenmenin en iyi yolu nedir? Hakkında Bilgiler

1 – İngilizce Dersleri ( Bireysel Özel İngilizce Dersleri )
2 -İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden Kurulmuş Gruplarla İngilizce Dersleri)

İngilizce öğrenmenin en iyi yolu nedir diye düşünüldüğünde yada İngilizce öğrenmenin en iyi yolu nedir  dendiğinde çok fazla farklı yöntem ve teknik mevcuttur, bu nedenle öğrenci için İngilizce öğrenmenin en iyi yolunu  seçmek çok önemlidir. İngilizce öğrenmenin en iyi yolu diye düşünüldüğünde yada İngilizce öğrenmenin en iyi yolu nedir  dendiğinde yapılan bu seçim, öğrencinin hızlı mı yoksa yavaş ilerleme mi gösterip göstermediğini ve İngilizce dersleri projesini  öğrenmeye devam edip etmeyeceğini veya çok zor olarak terk edip etmeyeceğini belirler.

İngilizce öğrenmenin en iyi yolu nedir  diye düşünüldüğünde yada İngilizce öğrenmenin en iyi yolu  nedir  dendiğinde çok fazla farklı İngilizce yöntem ve teknik mevcuttur. İngilizce Öğrenmenin En İyi Yolu Nedir diye düşünerek öğrenmenizi hızlı bir şekilde takip etmek için bazı tekniklere dalmadan önce, bir adım geriye gidelim ve ana dili İngilizce olan bir konuşmacının çocukken İngilizce öğrenmeye nasıl başlayacağına bakalım.

İngilizce öğrenmenin en iyi yolu olarak günlük nesneler ve evlerinde, ailelerinde kullanılan pratik İngilizce derslerle ve çevrelerindeki insanlarla günlük etkileşimlerle ilgili temel İngilizce kelimelerle başlayacaklar. Yıllar boyunca yavaş yavaş konuşma İngilizcesi için  bir kelime dağarcığı oluşturacak ve dille  ilerlemek için sarsılmaz bir güvenleri olacaktır.

Aile üyeleri, İngilizce öğrenmenin en iyi yolu olarak olumlu sonuçları pekiştirerek ve kötü alışkanlıkları düzelterek onları teşvik edecek ve çocuk sürekli ilerleyecektir.

Hikaye anlatımı ve okuma beklenen bir etkinlik haline geldiğinden ve anlayış ve konuşma sosyal açıdan ödüllendirici bir deneyim olduğundan ilerleme heyecan verici olacaktır.

Okula başladıktan sonra, İngilizce öğrenmenin en iyi yolu nedir diye düşünüldüğünde bu bilgi öğrenmeye yapılandırılmış bir yaklaşımla desteklenecek, İngilizce gramer, dil hakkında temel bir anlayış ekleyecek ve temel kurallar hakkında geniş bir bilgiye sahip olana ve bunları içgüdüsel olarak konuşmada kullanabilene kadar sürekli tekrar ile güçlendirilecektir.

Bu vakıf, günlük yaşamda kendileri için yararlı olacak İngilizce‘nin% 80’ini bilen bir noktaya ulaşıncaya kadar dili ve daha karmaşık metinleri keşfetmelerini sağlar.

Bu aşamaya geldiklerinde, İngilizce düşünüyor, İngilizce hayal kuruyor ve dili biliyorlar.

Kariyer gelişimi veya gelecekteki çalışmalar ve diğer özel fırsatlar için daha fazla özel bilgiye ihtiyaç duyulmadığı sürece, daha fazla İngilizce çalışmak gereksizdir.

% 50-60 yeterlilik, bir öğrenicinin en iyi İngilizce öğrencisi veya dilbilimci ile bile sohbet etmesini sağlayacaktır.

Ana dili İngilizce olmayan birinin İngilizceyi nasıl öğreneceğine bir göz atalım.

Genellikle okulda bir genç ya da yetişkin olarak İngilizce öğrenmeye başladıklarında, İngilizceyi ustalıkla akılda tutmaya karar verdiklerinde, ezici göründüğünü anlayabilirler.

Size , İngilizce‘de ustalaşmak için sözlükte 250.000 kadar İngilizce kelime öğrenmeniz gerekir, deseydik  nereden başlardınız?

İngilizce öğrenmenin en iyi yolu diye düşünüldüğünde yada İngilizce öğrenmenin en iyi yolu  dendiğinde çok fazla farklı yöntem ve teknik mevcuttur ve bu inanılmaz  zor bir görev gibi görünüyor ve en çalışkan ve kararlı bir öğrenci olsanız ve günde 30-40 İngilizce kelime öğrenmeye karar verseniz bile yine de zor.

Alternatif bir yöntem olarak, bunu nasıl değerlendirirsiniz?

En çok kullanılan 100 İngilizce kelime hem yazılı hem de sözlü, üç ile altı ay boyunca toplam 200 kelime öğrenmenin mümkün olduğunu düşünüyor musunuz?

Bu yüzden kendimize sormamız gereken soru “İngilizce öğrenmenin en iyi yolu nedir?” ve“İngilizceyi ne için öğreniyorsunuz?”şeklindedir.