İngilizce öğrenmenin faydaları saymakla bitmez ve işte İngilizce öğrenmenin faydaları..

İngilizce Öğrenmenin Faydaları Hakkında

İNGİLİZCENİN ARTILARI

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

1. beyninizi keskin tutar

İngilizce öğrenmenin faydaları saymakla bitmez ve işte İngilizce öğrenmenin faydaları arasında sayılan herhangi bir dili öğrenmek beyninizi aktif tutar ve meydan okur. Aslında, İngilizce Öğrenmenin Faydaları kapsamında beyniniz yeni bir dil öğrenirken elektriksel aktiviteyi ve büyüklüğünü değiştirir. Hangi yaşta başladığınızın önemi yok, yeni bir dil öğrenmenin  yani bu yeni dil İngilizce ise İngilizce öğrenmenin faydaları var. İngilizce öğrenmenin faydalarını anlayarak İngilizce öğrenmeye karar verdiğinizde, karmaşık doğası nedeniyle kendinize ekstra titiz bir antrenman verirsiniz.

İngilizce, Cermen, Latince ve Fransızca gibi çeşitli kökenlerin bir birleşimidir. Bu anadili İngilizce olan konuşmacılar bazı İngilizce öğrenmenin faydaları ile ilgili  avantajları  öğreneceklerdir. Bu arada, Japonya gibi bölgelerden gelen konuşmacılar, çoğunlukla yabancı sesleri anlamak ve ustalaşmak için zihinsel engellerden geçtiğini görebiliyor. Ek olarak, İngilizce konuşan dünyadaki kelimelerin hecelenmesi ile kelimelerin doğru telaffuz edilmesini sağlamak oldukça zordur. Bize inanmıyorsanız, gidip bir Amerikalı ve bir İngilizden ‘alüminyum’ demesini isteyin.Yani, daha fazla zihinsel kas geliştirmek istiyorsanız, İngilizce mükemmel bir seçimdir.

2. Daha Fazla Para Kazanın

Dünyanın global bir dili olmayabilir, İngilizce öğrenmenin faydaları saymakla bitmez ve işte İngilizce öğrenmenin faydaları arasında sayılan İngilizce, dünya genelinde sayısız iletişim biçimi için varsayılan seçenektir. Bu nedenle İngilizce öğrenmenin faydalarından  biri işe alım potansiyelinizi önemli ölçüde arttırmasıdır. Sadece öz geçmişinde çekici bir referans değil, işe alım potansiyelini İngilizce öğrenmenin faydaları  ve işte İngilizce öğrenmenin faydaları arasında sayılan unsurun arttırdığı da istatistiksel olarak kanıtlanmıştır.

2014 yılında, iş gücüne ikinci dil akıcılığına girenlerin % 10 ile % 15 arasında bir ek ödeme kazanması bekleniyor .

3. Seyahat İçin Öğrenilecek En İyi Dillerden Biri

İngilizcenin sizi yalnızca ABD, İngiltere ve Kanada gibi yerlere götürebileceğini düşünüyorsanız, İngilizce öğrenmenin faydalarını kaçırıyorsunuz.  İngilizce öğrenmenin faydaları ile ilgili harika bir haberimiz var: Dünyada 50’den fazla İngilizce konuşan ülke var. Ve bu tüm dünya için çok sayılmaz. Birçok şehirde, özellikle Avrupa’da, İngilizce, göçmenlerin ve turistlerin topluluğun önemli bir bölümünü oluşturduğu resmi olmayan ikinci bir dildir. Ülkenin 1.3 milyar kişisinin birkaç milyonunun kendi dilini konuştuğu Çin gibi yerlerde bile, İngilizce konuşanlar ile kendi şehirlerinde tanışma şansını kaçırıyorsunuz.

4. Harika Okullara Girmenize Yardımcı Olur

İş başvuruları gibi İngilizce öğrenmenin faydalarından en iyi biri de eğitim olanaklarıdır. Harvard, Stanford, Oxford, Cambridge veya MIT gibi en iyi  bazılarına erişmek istiyorsanız, İngilizce bilmek size inanılmaz bir İngilizce öğrenmenin faydaları konusunda avantaj sağlar.

5. Göçmenlik Yararları

Eğer  İngilizce konuşan bir değilseniz , bu sizin için önemli bir dezavantaj olmasına neden olabilir. Bu nedenle sizin için İngilizce öğrenmenin faydaları var. İngilizce öğrenmenin faydalarında biri de Amerika Birleşik Devletlerinde vatandaş olmak için İngilizce sınavını geçmelisiniz .