İngilizce Öğrenmenin On Nedeni Nedir

İngilizce Öğrenmenin On Nedeni Hakkında

1 – İngilizce Dersleri ( Bireysel Özel İngilizce Dersleri )
2 -İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden Kurulmuş Gruplarla İngilizce Dersleri)

İngilizce Öğrenmenin On Nedeni denildiğinde tüm dünyada İngilizce bilenler ve hem sosyal yaşamlarında hemde İş hayatlarında bildikleri İngilizceyi kullananlar ” İngilizce Öğrenmenin On Nedeni ” olarak aşağıdakileri sayıyorlar.

  • İngilizce dünyada en çok konuşulan dil olması nedeni ile bu gerçek ve durum  İngilizce Öğrenmenin On Nedeni arasına doğal olarak  girer. Beş kişiden biri İngilizce konuşabiliyor veya en azından İngilizceyi anlayabiliyor! Bu durum insanların İngilizce öğrenmesini gerektirerek İngilizce öğrenmek gerek fikri İngilizce Öğrenmenin On Nedeni arasına ister istemez giriyor.
  • İngilizce Öğrenmenin On Nedeni arasında  İngilizcenin , bilim, havacılık, bilgisayar, diplomasi ve turizm dili olması da var. İngilizce Öğrenmenin On Nedeninden biri de İngilizceyi bilmek, ülkenizdeki çok uluslu bir şirkette iyi bir iş bulma veya yurt dışında iş bulma şansınızı arttırır.
  • İngilizce 53 ülkenin resmi dilidir. Bu tanışıp konuşacak çok insan var demek anlamına geliyor.
  • İngilizce dünya çapında yaklaşık 400 milyon insan tarafından birinci dil olarak konuşulmaktadır.
  • İngilizce Öğrenmenin On Nedeni arasına İngilizcenin , medya endüstrisinin dili olması da girer. . İngilizce konuşabiliyorsanız, en sevdiğiniz kitapların, şarkıların, filmlerin ve TV şovlarının keyfini çıkarmak için artık çevirilere ve alt yazılara güvenmenize gerek kalmayacak.
  • İngilizce Öğrenmenin On Nedeni arasına İngilizcenin  aynı zamanda İnternet’in dili olduğu da girer.. Birçok web sitesi İngilizce olarak yazılmıştır – Eğer İngilizce öğrenirseniz bunları anlayabilecek ve tartışmalara katılabileceksiniz.
  • İngilizce Öğrenmenin On Nedeni arasına İngilizcenin  basit bir alfabe üzerine kurulu olması ve diğer dillere kıyasla öğrenmesinin  oldukça hızlı ve kolay olması da girer. .
  • İngilizce sadece yararlı olmakla kalmaz, aynı zamanda size memnuniyet verir. İlerleme yapmak size kendinizi harika hissettirir. İngilizce öğrenmekten zevk alacaksınız, harcadığınız her saatin sizi mükemmelliğe yaklaştırdığını hissedeceksiniz.
  • Çok farklı ülkelerde İngilizce konuşulduğundan, dünya genelinde İngilizce programlar sunan binlerce okul var. İngilizce konuşabiliyorsanız, akademik ihtiyaçlarınıza uygun uygun bir okul ve kurs bulmanız için birçok fırsat var.
  • Çünkü eğlenceli! İngilizce öğrenerek, diğer kültürleri de öğreneceksiniz. Birkaç deneyim, sizinkinden farklı bir kültürde değerleri, alışkanlıkları ve yaşam biçimini öğrenmekten daha büyük bir zevkin olamayacağını bir insan olarak  size öğretiyor ve büyümenizi sağlıyor.