İngilizce Öğretim Felsefesi anlayışının araştırmalarında İngilizce Öğretim Felsefesinin her insanın özellikle de İngilizce öğretenlerin içinde olması gereken bir duygu.

İNGİLİZCE ÖĞRETİM FELSEFESİ HAKKINDA  

İngilizce Öğretim Felsefesi Hakkında Bilgi

1 – İngilizce  Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce Öğretim Felsefesi anlayışının araştırmalarında İngilizce Öğretim Felsefesinin her insanın özellikle de İngilizce öğretenlerin içinde olması gereken bir duygu olduğu görülür..Her insan felsefe, tasavvuf havasına sahiptir, onunla ilkelerinin sadece yaşamın en şaşırtıcı sorularının cevaplarını bulmaya çalışırken hayatlarını harcayanlar için anlaşılabilir olduğu kanaatini taşır.Sonuç olarak, bu İngilizce Öğretim Felsefesi bilim disipliniyle ilişkili olan insanların genellikle yalnız oldukları, karanlık odalarda oturdukları, zamanlarını göbek düğmelerini izleyerek ve yaşam ve varlığın anlamını düşünmekten başka bir şey yapmadan geçirdikleri düşünülmektedir.Ancak, bu doğru olmaktan uzak.  İngilizce Öğretim Felsefesinin anlamı ve  katman vardır.İngilizce Öğretim Felsefesi en yaygın anlamında, içinde yaşadığımız dünyayı anlamamız için bize yardımcı olur. Başka bir deyişle, İngilizce Öğretim Felsefesi hakkında fikir ileri sürerken ve İngilizce Öğretim Felsefesini kullanırken, eylemlerimiz için İngilizce Öğretim Felsefesinde açıklamalar bulmaya çalışırız.yaşadığımız veya çalıştığımız çevreye İngilizce Öğretim Felsefesi ışık tutar. Böylece, dünyadaki felsefemiz –bireysel yorumlarımızdan etkilenir –dünyada faaliyet gösterdiğimiz inanç ve değer sistemlerimizi oluşturur.Bu nedenle, bu makalede İngilizce Öğretim Felsefesini tartıştığım da, İngilizce Öğretimi (ELT) ile ilgili inanç ve değerlerle ilgileneceğim ve İngilizce Öğretim Felsefesinin  Küresel İngilizce dünyasında ve hızla küreselleşen bir dünyada nasıl oluşabileceğini ana hatlarıyla belirtmeye çalışacağım..Bu gibi durumlarda, şu soruyu sormak gerekir: ELT’nin küresel bir İngilizce Öğretim Felsefesi var mı? Veya kıt’adan kıt’aya, bölgeden bölgeye, ülkeden ülkeye farklı İngilizce felsefeler var mı? hatta okuldan okula değişen bir İngilizce Öğretim Felsefesi mevcut mu ? İngilizce Öğretim Felsefesi anlayışının araştırmalarında İngilizce Öğretim Felsefesinin her insanın özellikle de İngilizce öğretenlerin içinde olması gereken bir duygu  şu halde İngilizce Öğretim Felsefesini bulmak için nasıl bir öğretmen haline geldiğin eve öğretmen eğitimine küresel yaklaşımların tüm dünyadaki İngilizce eğitim değerleri üzerinde nasıl bir etkisi olabileceğine bakmamız gerekir.

Bilginin doğası

Büyük doğa filozofu Aristoteles “Doğanın arzusu bilgisiyle tüm erkekler” yazıyordu ve sözleri hiç bir zaman ilgilerini kaybetmiyor gibi görünüyor. Ancak, insanlar bizden uzak olan şeylere daha fazla ilgi gösterme eğilimindedir ve burunlarımızın önünde bulunanları nadiren inceler.Bu bilim adamlarımız çalışmak bir yol olabilir – biz Mars’a sondalar gönderilmesi, evreni keşfediyor henüz biz şimdi bile gezegenimizin, Dünya’nın tam yaşı yoktur, ve öbür. Şimdi yaklaşık 4,55 milyar yıllık olduğu, yaklaşık% 1 oranında verildiği tahmin edilmektedir.Eh,% 1 çok fena gözükmüyor, ama düşünürseniz, gerçek 45 milyon yıl. Hata için hafif bir marj,ama muhtemelen, sevgili okuyucu, kişisel olarak deneyimleyeceğinizden daha fazla. Birisi şu soruyu sorabilir:Bilimsel gerçeklerden emin değilsek,aklımızda yer alan inançlar, duygular ve değerler hakkında ne biliyoruz?İlginçtir ki,hayatımızın her dakikasını kullanmamıza rağmen kendi inançlarımız ve değerlerimiz hakkında oldukça az şey biliyoruz.Onları bilinçli ve bilinçsiz olarak oluştururuz ve onlarsız yapamayız. O zaman neden kendimizi keşfetmeye isteksiziz?