İngilizce öğretiyoruz isimli ünitelerimizde İngilizce öğretiyoruz ve bunun için İngilizce öğretiyoruz .

İNGİLİZCE ÖĞRETİYORUZ OKUYUN 

İngilizce Öğretiyoruz Uygulayın

 

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri 
2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri

İngilizce öğretiyoruz diyerek öğretmeyenler, İngilizce öğretiyoruz diyenler bize baksın biz gerçekten İngilizce öğretiyoruz.

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ):

İngilizce öğretiyoruz isimli ünitelerimizde İngilizce öğretiyoruz ve bunun için İngilizce öğretiyoruz platformunda düzenlenen ve öğrencilere uygulanan, İngilizce öğretiyoruz programında birebir özel İngilizce dersleri kapsamında  İngilizce öğretiyoruz eğitimlerine  kayıt olan ve İngilizce öğrenmeyi arzu ettiğini ifade eden  öğrencilere; içeriğinde İngilizce öğrenmek isteyenlere gerekli olan tüm bilgiler ve sistemlere sahip olan, İngilizce öğrenmeyi arzu eden herkese İngilizce öğretiyoruz isimli ünitelerimizde İngilizce öğretiyoruz ve bunun için İngilizce öğretiyoruz platformunda düzenlenen ve öğrencilere uygulanan, birebir özel İngilizce dersleri kapsamında her açıdan yardım eden ve destek olan ve İngilizce öğretmeyi bilen İngilizce Öğretmenlerinin  gözetim ve denetiminde uygulanan İngilizce  öğretiyoruz isimli İngilizce eğitim programları aracılığı ile İngilizce öğretiyoruz.


2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  ): 

İngilizce öğretiyoruz ve bunu başarmak amacı ile İngilizce öğretiyoruz adı verilen  departmanlarda 4 öğrenciden oluşturulmuş küçük bir İngilizce sınıfı niteliğinde ki mini gruplara uygulanan İngilizce dersleri sürecinde bize gelerek kayıt yaptıran ve yıllardan beri uğraştığı halde bir türlü İngilizce konuşamadığını ve bu olayı mutlaka çözümlemesi gerektiğini söyleyen öğrencilere İngilizce Öğretiyoruz; toplu halde İngilizce dersleri alacak olmalarına rağmen onlara sanki birebir İngilizce özel ders alırmış gibi hazırlanan İngilizce ders programlarının eşliğinde ve İngilizce öğretmeyi bilen İngilizce hocalarının nezaretinde, İngilizce öğretiyoruz. İngilizce dersleri bu bağlamda yapılan  İngilizce öğretiyoruz organizasyonlarında garantili olarak ve tüm incelik, ayrıntı ve özellikleri ile İngilizce öğretiyoruz  diyerek verilir.

 İngilizce Öğretiyoruz Okuyun

Biz  İngilizce öğretiyoruz. İngilizce öğretiyoruz isimli ünitelerimizde İngilizce öğretiyoruz ve bunun için İngilizce öğretiyoruz platformunda şaka yapmıyoruz, palavra da atmıyoruz. Biz gerçekten İngilizce öğretiyoruz. Ama bizimle İngilizce öğrenmeniz için tek koşulumuz var. Bu koşulu yerine getirirseniz size istediğiniz seviyede İngilizce öğretiyoruz ama her seviye için ayrı bir sürenin olduğunu da hemen söyleyelim. Yalan yok. Palavra da yok. Biz İngilizce öğretiyoruz. Dediklerimizi  yapın İngilizce‘yi bu ülkede başka bir ülkeye gitmeden,  yok yabancı hocadan İngilizce ders almak gerekmiş gibi saçma sapan fikirlere kapılmadan İngilizce öğretiyoruz isimli programla öğrenin. Ama tek şart var. İngilizce öğretiyoruz isimli ünitelerimizde dediklerimizi  harfiyen yerine getirmek koşulu ile İngilizce öğretiyoruz. En alt İngilizce seviyeden başlayarak. Hiç İngilizce bilmeyenlere, İngilizce seviyesi olan ama yükseltmek isteyenlere İngilizce Öğretiyoruz. Akademi yurt içi yurt dışı her hangi bir İngilizce sınava hazırlanmak ve başarılı olmak isteyen her insana İngilizce öğretiyoruz. Ama para hesabı yapmayanlara İngilizce öğretiyoruz . Ucuz olsun, kaliteli olsun, mutlaka öğretsin ama az para alsın. Böyle bir dünya yok. İngilizce Hocasının istediği ücreti veren dediklerini harfi harfine yüzde yüz eksiksiz yapan herkese İngilizce öğretiyoruz.

İngilizce öğrenmek için yada bu konuda var olan sıkıntı ve sorunlarını çözmen için ya dış ülkelere gidip binlerce dolar harcayacak ailenden aylarca yada yıllarca ayrı kalacaksın yada ülkende dışarıda ödeyeceğin paranın 1 / 3 üne ve ailenin yanında kalarak PARAYI BASTIRACAK ve bu işi öğreneceksin.