İngilizce öğretmenleri, İngilizce öğretmeninin eğitim merkezinde bizzat İngilizce öğretmeni......

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ARACILIĞI İLE İNGİLİZCE DERSLERİ

İngilizce Öğretmeni Gözetiminde  Sıfırdan Akademik Seviyeye kadar

1 – İngilizce Öğretmeni ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Öğretmeni ( 4 Öğrenci ile İngilizce Dersleri )

Yabancı dil olarak İngilizce ( İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM ) öğretmenleri, İngilizce öğretmeninin eğitim merkezinde bizzat İngilizce öğretmeninin sınıfında kendisinin hazırladığı İngilizce öğretmeninin programları ile yetişkinlerin ve çocukların Türkiye / Denizli‘de İngilizce öğrenmelerine veya geliştirmelerine yardımcı olur.

Bir  İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİMİN İngilizce  öğretmeni olarak, İngilizce öğretmeninin sınıfında kendisinin hazırladığı İngilizce öğretmeninin programları ile İngilizce öğretmeninin eğitim merkezinde bizzat İngilizce öğretmeninin sınıfında öğrencileri öğrendikleri yapıları ve İngilizce kelimeleri kullanarak birbirleriyle İngilizce iletişim kurmaya teşvik etmek ve İngilizce öğretmeninin eğitim merkezinde bizzat İngilizce öğretmeninin sınıfında kendisinin hazırladığı İngilizce öğretmeninin programları ile dört temel dil becerisini geliştirmek için İngilizce ( İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM ) öğretmenleri ,İngilizce öğretmeninin eğitim merkezinde bizzat İngilizce öğretmeninin sınıfında kendisinin hazırladığı İngilizce öğretmeninin programları ile  çeşitli görsel-işitsel yardımların yanı sıra bir dizi ders kitabı ve materyali kullanacaksınız. Bunlar İngilizce Öğretmeninin verdiği Dinleme, konuşma, okuma ve yazmadır. İngilizce Öğretmeni diyalog ve rol oynamaya güçlü bir vurgu yapar., ancak daha resmi alıştırmalar, dil oyunları ve edebiyat da kullanılır.

Türkiye / Denizli‘de ticari dil okulları, okullar ve ileri ve yüksek öğrenim kurumları dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda çalışabilirsiniz. Ayrıca endüstride İngilizce Öğretmenliği yapabilir veya serbest meslek sahibi olabilirsiniz. Sınıflar, İngilizce ( İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM ) öğretmenleri ,İngilizce öğretmeninin eğitim merkezinde bizzat İngilizce öğretmeninin sınıfında kendisinin hazırladığı İngilizce öğretmeninin programları ile yeni başlayanlara bile, İngilizce Öğretmeni ile genellikle İngilizce olarak öğretilir.

İngilizce öğretmeni olarak İngilizce türleri
Yabancı dil olarak İngilizce öğretimi için kullanılan yaygın terimler şunlardır:

Yabancı dil olarak İngilizce öğretimi (TEFL) – geleneksel olarak iş veya boş zaman nedenleriyle İngilizce öğrenmek isteyen kişilere İngilizce öğretmek için kullanılır. TEFL, Türkiye / Denizli‘de İngilizce ( İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM ) öğretmenleri ,İngilizce öğretmeninin eğitim merkezinde bizzat İngilizce öğretmeninin sınıfında kendisinin hazırladığı İngilizce öğretmeninin programları ile yapılabilir ve İngilizce öğretmeninin genellikle kısa süreli çalışmasını içerir.
İkinci dil olarak İngilizce öğretimi (TESL) – daha çok İngilizce konuşulan bir ülkede yaşayan, ancak ana dili İngilizce olmayan kişiler için kullanılır. Bu öğrenciler mülteci veya göçmen olabilir ve topluma yerleşmelerine yardımcı olmak için İngilizce öğretmeninin sınıfında kendisinin hazırladığı İngilizce öğretmeninin programları ile dili öğrenmeleri gerekir. Bunun için bu tür öğrencilere İngilizce Öğretmeni tarafından İngilizce ( İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM ) öğretmenleri ,İngilizce öğretmeninin eğitim merkezinde bizzat İngilizce öğretmeninin sınıfında kendisinin hazırladığı İngilizce öğretmeninin programları ile İngilizce öğretilir.
Diğer dilleri konuşanlara İngilizce öğretmek (TESOL) – yaygın olarak hem TEFL hem de TESL’yi (ve ESOL ve ESL gibi varyasyonları) içeren bir şemsiye terim.

Sorumluluklar
İngilizce  öğretmeni olarak İngilizce olarak yapmanız gerekenler:

Çeşitli sınıflara ve yaş gruplarına yönelik İngilizce öğretmeninin sınıfında kendisinin hazırladığı İngilizce öğretmeninin programları ile İngilizce dersleri planlamak, hazırlamak ve sunmak
İngilizce testleri, sınav kağıtlarını ve alıştırmaları hazırlamak ve ayarlamak
İngilizce ( İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM ) öğretmenleri ,İngilizce öğretmeninin eğitim merkezinde bizzat İngilizce öğretmeninin sınıfında kendisinin hazırladığı İngilizce öğretmeninin programları ile İngilizce sözlü ve yazılı çalışma hakkında uygun geri bildirimi işaretlemek ve sağlamak
İngilizce Görsel ve işitsel kaynaklar da dahil olmak üzere İngilizce öğretmeninin eğitim merkezinde bizzat İngilizce öğretmeninin sınıfında kendisinin hazırladığı İngilizce öğretmeninin programlarında yeni materyaller tasarlamak, yazmak ve üretmek
İngilizce öğretmeni olarak spor yarışmaları, okul partileri, akşam yemekleri ve geziler gibi sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemek ve bunlara katılmak
İngilizce eğitim oturumlarına katılmak ve katkıda bulunmak
dil okulu için pazarlama etkinliklerine katılmak
Teftiş ziyaretleri ve diğer kalite güvence uygulamaları için bilgi hazırlamak
Öğrenci kayıtlarını ve devam kayıtlarını tutmak gibi idari görevleri üstlenirler.