İngilizce öğretmeni ismini almak için Denizli İngilizce öğretmeni olarak beni İngilizce öğrencilerimin Denizli İngilizce öğretmeni...

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ Bire Bir ve İkiye Bir İngilizce Dersleri

1 – İngilizce Öğretmeni (Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Öğretmeni (4 Öğrenci İle  İngilizce Özel Ders )

Neden Özel İngilizce Derslerimizi Seçmelisiniz?

 İngilizce Öğretmeni ( Bire Bir ve İkiye Bir İngilizce Sınıfları ) kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan bireysel İngilizce dersleri öğrenme ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış İngilizce Öğretmeni ( Bire Bir ve İkiye Bir İngilizce Sınıfları ) müfredatı ve materyalleri tüm İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde İngilizce Öğretmeni tarafından gerçekleştirilen  eğitimlerde kullanılır. 
Çalışma programınıza ve / veya aile taahhütlerinize uyması için İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde esnek zaman çizelgesi hazırlanır.
İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan İngilizce Öğretmeni ( Bire Bir ve İkiye Bir İngilizce Sınıfları ) programları ile  profesyonel İngilizceye (tıbbi, hukuk, iş vb.) veya Genel İngilizce alanına ( telaffuz, resmi yazı, konuşma ) odaklanma fırsatı verilir.

İngilizce Öğretmeni ( Bire Bir ve İkiye Bir İngilizce Sınıfları ) tarafından belirtilen İngilizce programlarının tümü  İngilizce Öğretmeninin temel eğitim birimlerimizde  İngilizce Öğretmeni öğretilerinde  İngilizce Öğretmeni tarafından gerçekleştirilen  eğitim ve öğretimde  kullanılır. 

Bire Bir İngilizce Kursa Genel Bakış

İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde esnek bir programa ihtiyacınız varsa , Denizli İngilizce öğretmeni ile kendi başınıza öğrenmeyi tercih ediyorsanız ve / veya telaffuz, akıcılık veya resmi yazı gibi dilin belirli yönlerine odaklanmak istiyorsanız , İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerindeki bu kurs iyi bir seçimdir. İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan bireysel öğrenme ihtiyaçlarınıza göre İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde  uyarlanmış sınıf müfredatı kapsamında ücretsiz yerleştirme testimizi tamamladığınızda ve öğrenme ihtiyaçlarınızı bizimle görüştükten sonra, İngilizce Öğretmeninin kampüsünde sizin için bir dizi sınıf planlayacak deneyimli İngilizce Öğretmenlerinden  biriyle sizi eşleştireceğiz . İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan kurs programı, mükemmel müfredatımıza dayanmaktadır, ancak seçilen yönler , öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için değiştirilmiştir .

Özel Kursunuzu Ayırtın

İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde kurulan  sınıfta telaffuz, akıcılık veya resmi yazı gibi dilin önceden seçilmiş bazı yönlerine odaklanabileceksiniz. Ayrıca tıp İngilizcesi veya turizm için İngilizce gibi bazı özel dilleri öğrenmeyi de İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan İngilizce öğretmeninin programlarında seçebilirsiniz.

İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan İngilizce Öğretmenin kendi programlarında size uygun gün ve saatlerde İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan bireysel öğrenme ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sınıf müfredatı kapsamında İngilizce Öğretmeni ile dersleriniz olacaktır .

Mini Grup İngilizce Kursuna Genel Bakış

İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde olan Mini gruplar bire bir eğitime benzer ancak sınıflar küçük arkadaş, iş arkadaşı veya akraba grupları için düzenlenir (sınıf başına 2 ila 4 kişi). Bu, İngilizce Öğretmeninin samimi, küçük bir grup ortamında makul bir fiyata okumak isteyen çiftler ve aileler ile arkadaş veya meslektaşlar için mükemmel bir seçenektir. Benzer İngilizce seviyelerine sahip ve birlikte İngilizce öğrenmek isteyen 2-4 kişilik gruplar için sınıflar sunuyoruz . İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde yer alan  İngilizce Öğretmeninin kurs programı mükemmel müfredatımıza dayanmaktadır, ancak öğrencilerimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde değiştirilmiştir. İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni öğretilerinde Şu ana kadar dahil edilen ekstralar şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir: Hemşirelik için İngilizce, iş İngilizcesi öğelerinin yanı sıra İrlanda iş piyasası için özgeçmiş ve ön yazı yazma kılavuzu. Ders sayısı gruptaki katılımcı sayısına göre değişmektedir (detaylar için aşağıdaki tabloya bakınız.) İngilizce Öğretmeninin kampüsündeki İngilizce Öğretmeni birimlerinde İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan bireysel öğrenme ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış İngilizce Öğretmeni ( Bire Bir ve İkiye Bir İngilizce Sınıfları) müfredatında İngilizce Dersler Pazartesi’den Pazar’a kadar günün herhangi bir saatinde yapılabilir. İngilizce Öğretmeni  ve grup birlikte her sınıf için bir tarih ve saat seçer. Kişi başı ücret her zaman aynıdır, ancak grup ne kadar büyükse, bir pakette o kadar fazla saat gelir. Ayrıntılar için lütfen aşağıdaki tabloya bakın.

Öğrencilerimizin işte ve günlük durumlarda iletişim kurmalarını sağlayacak günlük İngilizce öğrenmelerini istiyoruz. İngilizce Öğretmeni ( Bire Bir ve İkiye Bir İngilizce Sınıfları )da  ders kitabı alıştırmaları, özgün materyaller ve bazı çevrim içi uygulamalardan oluşan İngilizce Öğretmeni ile bir kombinasyon kullanıyoruz. İngilizce Öğretmeni ( Bire Bir ve İkiye Bir İngilizce Sınıflarında  )derslerin iyi planlandığından, ilgi çekici olduğundan ve samimi bir atmosferde verildiğinden emin oluruz. Daha geleneksel dilbilgisi ve kelime bilgisi alıştırmaları, okuma ve dinleme anlama görevleri, rol yapma, etkileşimli oyunlar ve küçük projelerle sorunsuz bir şekilde iç içe geçer. Ana varlığımız İngilizce Öğretmenidir. – tam nitelikli, deneyimli ve yaptıkları işe tutkuyla bağlıdırlar.