İngilizce Öğretmeni ve hazırladığı programlarla her seviyede İngilizce Dersleri

İngilizce Öğretmeni ve akademik İngilizce dersleriİngilizce Öğretmeni Hakkında Bilgiler

İngilizce Öğretmeni Hakkında Açıklamalar

1 – İngilizce Öğretmeni ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Öğretmeni ( 4 Öğrenci ile İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Öğretmeni ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ) : İngilizce öğretmeni arayanlara,  tüm özellikleri taşıyan iyi bir İngilizce öğretmeni liderliğinde her seviyede İngilizce öğretilir. İngilizce öğretmeninin bizzat uyguladığı bu sistemde yani diğer bir deyişle   sınıfındaki eğitimde  İngilizce öğretmeninin gözetiminde ve denetiminde İngilizce öğretmeni   tarafından uygulanan İngilizce özel  ders programları, sıfırdan başlayarak akademik İngilizce derslerine kadar yükselen bir çizgi içinde  mevcuttur. İçerdiği tüm bilgilerle İngilizce öğrenme sürecinde ki öğrencinin tüm problemlerine  ortak olarak ona destek olan ve sorunlarını çözen, öğretim süresini kısaltan ve öğrencinin bir an önce İngilizceyi  özel yaşamında kullanmasını sağlayan, dersleri veren İngilizce öğretmeninin de tecrübelerini de işin içine katarak  öğrenciye kesinlikle belirli bir zaman aralığında  İngilizce öğreten, içerdiği özellikler nedeni ile öğrenme sürecinde öğrenciye hem İngilizce öğreten hemde öğretirken eğlendiren, moral düzelten programlara katılarak    birebir İngilizce özel ders almak üzere kayıt yaptıran  tüm öğrencilere  , İngilizce öğretmeninin programının uygulanacağı gün ve saatler konusunda hak verilir  ve  öğrenci istediği gün ve saatte İngilizce öğretmeninden özel ders alabilir.

2 – İngilizce Öğretmeni ( 4 Öğrenci ile İngilizce Dersleri ) : İngilizce öğretmeninin kendi mekanındaki sınıflarda   İngilizce öğretmeni aracılığı ile dışarıda ki  kurumlarda yada arkadaşların kendi aralarında oluşturdukları gruplara da en kısa şekilde ve en kısa zamanda İngilizce nasıl öğrenilir konusunda uzman olan, içeriğinde bulunan temel bilgi ve kavramlarla öğrenciyi en kısa zamanda geliştiren ve  öğrencinin İngilizce anlama kapasitesini çoğaltan, İngilizce öğretiminde en çağdaş ve en son yenilikleri kullanarak öğrencilere toplu dersler olmasına karşın her birine ulaşabilen ve uzman İngilizce öğretmenleri  aracılığı ile uygulanan programlarla ders verilir.

Eğitim kalitesinin korunması amacı ile gruplardaki öğrenci  sayısının 4 kişiyi geçmemesi katı kuralımızdır. Zira, 4 kişiyi geçmeyen gruplara İngilizce öğretmeni tarafından verilen İngilizce derslerinde, birebir özel ders kalitesine ulaşılabildiğinden grup sayısını 4 kişi ile bitiriyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

Ülkemizde İngilizce öğretmeni aracılığı ile verilen  İngilizce derslerde nedense kimsenin üzerinde durmadığı, önemsemediği ve neden diye sormadığı bir sistem veya yöntem de denebilir , sadece  dil bilgisi öğretilir ve  bu dilin diğer yaşamsal ayakları önemsenmez.   Oysa, iyi İngilizce bilmenin bir çok kuralı vardır ve bunlardan biri de iyi bir kelime bilgisine sahip olmaktır. Bu yüzden,  İngilizce öğretmeni tarafından  öğrencilere özel hazırlanmış kelime ile ilgili alıştırmaları verilir ve bunların çalışılması istenir.  Öğrencilerin yaptıkları kelime çalışmaları İngilizce öğretmeninin seminerlerinde İngilizce öğretmeni tarafından yakından takip edilir ve çalışmayanlar  uyarılır.