İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel  ders  ünitelerimizde hazırlanan İngilizce özel  ders ..

İNGİLİZCE  ÖZEL DERS PROGRAMLARI  

 İngilizce Özel Ders Programları İçeriği


1 –  İngilizce Özel Ders ( Bireysel – İngilizce Özel Ders  )
2 –  İngilizce Özel Ders ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Özel Ders )

1 –  İngilizce Özel Ders ( Bireysel – İngilizce Özel Ders  ) :

İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel  ders  ünitelerimizde hazırlanan İngilizce özel  ders   sınıflarımızda İngilizce özel ders alan bir öğrencinin İngilizce konusunda ki tüm istek, dilek ve tutkularını yerine getirebilecek kapasite ve performansa sahip olan, kapsamında bulunan İngilizce özel ders için sistem, yöntem ve ayrıca teknik bilgilerle hayalinde ki ulaşmak istediği yere onu ulaştırabilecek bu İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel  ders  sınıflarımızda düzenlenen İngilizce özel ders programını  bireysel olarak alan aday öğrencilere amacı sadece öğrenciye yararlı olmak mutlak başarı ve yüksek skor odaklı İngilizce özel ders programların uygulanacağı günler ve saatler konusunda İngilizce özel ders merkezimizde İngilizce özel  ders  sınıflarımızda öncelik verilir. İngilizce Özel Derste bu önceliğin sonucunda aday öğrenci kendi yaşam düzenini bozmaksızın istediği gün ve saatlerde İngilizce özel ders programına katılabilir. İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel  ders  ünitelerimizde hazırlanan İngilizce özel  ders   sınıflarımızda aday öğrencilere verilen bu öncelik hakkı her tür İngilizce özel ders  için geçerlidir. Genel İngilizce , Yds , Ielts , Proficiency Sınavı Hazırlık , Lys 5, yökdil, tıpdil  gibi İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders programlarına katılmak isteyen tüm öğrenciler bu öncelik hakkından faydalanabilir.

 2 –  İngilizce Özel Ders ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Özel Ders  ) :

İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel  ders  sınıflarımızda uygulanan  İngilizce özel ders sürecinde grup biçiminde uygulanan  içeriği ile öğrencinin ön gördüğü tüm hedeflerini gerçekleştirebilecek yapı, karakter, sistem, yöntem ve teknik bilgilerle donanmış  İngilizce özel ders programlarına katılan adaylara, İngilizce özel ders programlarının başlamasından önce İngilizce özel ders merkezimizde İngilizce özel  ders  sınıflarımızda İngilizce özel ders programında seviye tespit sınavı yapılarak aynı seviyede yada olabildiği kadar seviyeleri denk olan aday öğrencilerden İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel  ders  ünitelerimizde hazırlanan İngilizce özel  ders   sınıflarımızda 4 kişilik gruplar oluşturulur. İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel  ders  ünitelerimizde grubu oluşturan öğrencilerin İngilizce seviyelerinin bir birine yakın olması, İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel  ders  sınıflarımızda uygulanan  İngilizce özel ders sürecinde grup dersleri uygulamalarında herkesin bir birinden çekinmeksizin İngilizce derslere katılımını ve istediği gibi sorular sormasını sağlar. Ayrıca, son yapılan bilimsel araştırmalara göre eğitimle ilgili konularda yapılan İngilizce özel derslerde  grupların 4 kişiden oluşması grubu oluşturan öğrencileri İngilizce özel derste olumlu olarak etkilediği gerçeğine ulaşılmıştır. Bu bilimsel gerçeğin ışığında ve verilere uygun olarak gruplar İngilizce özel ders merkezimizde İngilizce özel  ders  sınıflarımızda İngilizce özel ders öğretilerinde 4 kişiden oluşturulurken pratikte de bunun yararları görülür.  İngilizce özel ders merkezimizdeki grup dersleri adeta İngilizce özel ders merkezimizde İngilizce özel  ders  sınıflarımızda bireysel  İngilizce özel ders programı niteliği kazanmaktadır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

İngilizce özel ders merkezlerinde İngilizce özel ders veren hocaların kalitesi kendilerinin sahip olduğu bilgi ile değil ; sahip oldukları bilgiyi aday öğrenciye İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel  ders  ünitelerimizde ne oranda aktarabildikleri ile doğru orantılıdır. Buna ” İngilizce Öğretebilmek ” denir. İngilizce Akademik Eğitimin İngilizce özel ders programlarında görev alan öğretmenler işte bu niteliğe sahip olan İngilizce hocalarından oluşur. Dilin  her dalında İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders programlarına katılan  öğretmenler eğitim verdikleri dallarda  yıllarca İngilizce özel dersi vermiş yılların deneyimine sahip uzmanlık mertebesine ulaşmış eğitimcilerdir.