İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARI 

İngilizce Özel Ders Programları İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders (4 Öğrenci ile İngilizce Özel Ders )

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders ) : İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders departmanlarında hiç bilmeyenden, IELTS,  TOEFL Ibt, YDS, YÖKDİL, YKS DİL, PROFICIENCY gibi akademik sınavlara hazırlığa kadar öğrenciler İngilizce Özel Ders programları ile İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders departmanlarında bireysel olarak İngilizce özel ders hazırlanır.

İngilizce Özel Ders eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders öğretileri tamamen kişiye özel ve özgüdür.

2 – İngilizce Özel Ders (4 Öğrenci ile İngilizce Özel Ders ):İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders bölümlerinde İngilizcesi sıfır olanlardan, IELTS,  TOEFL Ibt, YDS, YÖKDİL, YKS DİL, PROFICIENCY gibi akademik sınavlara hazırlığa kadar öğrenciler İngilizce Özel Ders programları ile İngilizce Özel Derste 4 öğrenciden İngilizce özel ders birimlerimizde oluşturulan gruplara İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezimizde katılarak toplu   halde  tüm aşamalarda İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanır.

Bire Bir İngilizce Özel Ders

Kişiye İngilizce Özel Ders  İngilizcenizi geliştirmenin
en etkili ve en hızlı yoludur!

İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders departmanlarında yapılan bire bir İngilizce Özel Dersler , İngilizce konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirmenin en hızlı ve en uygun maliyetli yoludur. Geçmişte İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders departmanlarında  grup İngilizce derslerine katılan öğrenciler, sürekli olarak İngilizce Özel Derslerin çok daha başarılı olduğunu bize bildiriyorlar.

Anadili İngilizce olmayan öğrencilerle İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders departmanlarında edindiğimiz geniş tecrübe, İngilizce özel ders  İngilizcenizin İngilizce özel dersle daha da gelişmesine yardımcı olacaktır!

Bazı ülkelerin eğitim sistemi dil bilgisi ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik gibi görünmektedir, ancak öğrenciler İngilizce özel ders olmadan genellikle akıcılık ve güvende eksik ve doğal bir konuşma yapamayacaklarını düşünmektedir. Özel bir İngilizce öğretmeni, İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders departmanlarında hata yapma korkusu olmadan rahat ve dostane bir ortamda bu iletişim becerileri üzerinde çalışmanızı İngilizce Özel Ders ile sağlayabilir!

Tersine, bazı ülkeler dil bilgisel doğruluğu olmayan akıcı İngilizce konuşanlar üretir. İngilizcenizi bu konuda cilalamanız gerekiyorsa size İngilizce Özel Ders ile yardımcı olabiliriz.

İngilizce Özel Ders öğretmeniniz hedeflerinize, ilgi alanlarınıza ve İngilizce seviyenize göre sizin için kişisel bir plan hazırlayabilir. Bazı öğrencilerimiz İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders departmanlarında sık sık İngilizce özel derste konuşma ve dinlemeye odaklanmamızı isterler çünkü zayıf noktaları olduklarını düşünürler. İngilizce konuşma İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders departmanlarında her zaman temel öncelik olmuştur. Ama aynı zamanda İngilizce özel derste yazma becerileri, telaffuz ve Cambridge FCE & CAE, IELTS ve  TOEFL gibi tüm önemli sınavları da İngilizce Özel Ders  ile öğretiyoruz.

İngilizce özel ders birimlerimizde akademik veya iş konuşma becerilerinizi geliştirme konusunda İngilizce Özel Derste uzmanlaşmış öğretmenlerimiz de var, böylece İngilizce özel derste İngilizce‘deki karmaşık fikirleri daha kolay, net ve sofistike bir şekilde dile getirebilirsiniz.

Esnek Hizmet – En sevdiğiniz yer ve zamanda öğrenebilirsiniz!

Bize ne zaman ve nerede çalışmak istediğinizi söylersiniz. Bu, İngilizce Özel Ders ofisinizden evinize, öğretmenin evine ve halka açık bir yere kadar değişebilir. İngilizce özel dersle Biz ihtiyaçlarınızı karşılamak için İngilizce özel ders ile elimizden geleni yapacağız.