İngilizce Özel Ders ile İngilizce öğrenmek kolaydır.

İngilizce Özel Ders ile İngilizce Öğrenmenin avantajıİngilizce Özel Ders Programları

İngilizce Özel Ders Programları İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders ):İngilizce Özel Ders verilen merkez ofislerimizde ki İngilizce Özel Ders sınıflarımızda birebir İngilizce Özel Ders alarak amaç edindikleri hedeflere ulaşmak isteyen aday öğrencilere İngilizcenin her alanında ve her düzeyinde onlar için en çağdaş yöntemlerle hazırlanan İngilizce Özel Ders programları ile İngilizce dersleri verilir.

İngilizce Özel Ders verilen ana birimlerimizde ki İngilizce Özel Ders  departmanında birebir İngilizce Özel Ders alarak amaç edindikleri hedeflere  varmayı arzu eden aday öğrenciler için sadece onlara özgü ve özel olarak hazırlanan İngilizce Özel Ders programları ile İngilizce dersleri verilir. İngilizce Özel Ders programları içerik itibarı ile çok çağdaş eğitim yöntem ve sistemlerini ihtiva eder. Bu nedenle uygulama evresinde öğrenci üzerinde çok etkilidir. Uygulama sona erdiği zaman aday öğrenci kesinlikle İngilizce öğrenmiş olur. Ayrıca, diğer bir özelliği de etkisini çok kısa bir sürede göstermesidir.

2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders ): İngilizce Özel Ders platformunda İngilizce Özel Ders etkinlikleri kapsamında organize edilen ve aday öğrencilere uygulanan İngilizce Özel Ders seminerlerinde, 4 denk seviyedeki aday öğrenci ile oluşturulan gruplara dahil olarak her düzey ve dalda İngilizce Özel Ders almak isteyen öğrencilere özel İngilizce dersi verilir.

İngilizce Özel Ders verdiğimiz eğitim merkezinde  İngilizce Özel Ders faaliyetleri içinde tertip  edilen ve 4 kişilik gruplarda toplu ders alan aday öğrencilere tatbik edilen  bu İngilizce Özel Ders seanslarındaki programların, taşıdığı nitelik ve özelliklerinden ötürü, öğrenciler kendilerini bire bir özel ders alırmış gibi hisseder. Bunun diğer bir nedeni de grubu oluşturan öğrenci sayısının az olmasıdır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Çünkü biz, İngilizce öğretmeyi biliyoruz. Amacımız sadece para kazanmak değil. İnsan yetiştirmek.
  • Bizden eğitim alan aday öğrencilere biz diğer kurumlar gibi ” SENET ” yapmıyoruz. Bizim kendimize olan güvenimiz tam. Biz sırtımızı daha önce ders verip yetiştirdiğimiz ve  hakkımızda yazdıkları yorumlarla doğru yolda olduğumuzu gösteren eski öğrencilerimize dayıyoruz.
  • Biz yine hiç kimsenin uygulamadığı  bir yöntem kullanıyoruz ve öğrencilere 4 ayrı kitapla ders veriyoruz.
  • Sadece gramer öğretmiyoruz. Beraberinde konuşma, yazma, okuma ve dinlediğini anlama dersleri de veriyoruz.
  • Kelimeler konusunda çok ciddiyiz. Çoğunun önemsemediği bu konunun üzerinde çok durarak öğrenciyi kelime açısından geliştiren tüm çalışmaları yapıyor ve onlara bunu sunuyoruz. Böylece öğrencinin kelime haznesini genişletiyoruz.