İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI

İngilizce Özel Ders Program İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):

 İngilizce Özel ders alanında İngilizce özel ders merkezindeki İngilizce Özel ders platformunda uygulanan birebir İngilizce özel ders programlarına kayıt olarak derse başlayanlar, İngilizce özel ders almanın bir ayrıcalık olmadığını, parayla pulla bağlantılı lüks sayılabilecek bir şey olmadığını bunu ülkede İngilizce  öğrenmek için tek çıkar yol ve tek çözüm olduğunu bildikleri ve bunu daha önce yaşadıkları tecrübelerle anladıkları için tercih ederler. Bu İngilizce Özel ders programlarında, birebir  İngilizce özel ders almak ve İngilizce öğrenmek isteyenlere, İngilizce özel ders programının uygulanacağı gün ve  kendi düzenini bozmadan saatleri belirleme konusunda öncelik verilir. Bu öncelik sayesinde öğrenci yaşamında İngilizce özel ders almaktan ötürü bir değişiklik yapma gereği kalmaz. Normal yaşamını sürdürürken İngilizce Özel ders birimlerimizde rahatlıkla gereksinimi olan İngilizce özel ders eğitimini  alabilir.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS (  4 Kişiden Oluşturulan gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):

İngilizce Özel ders konusunda olumsuz düşünceye sahip olan kimi insanlar daha samimi bir havası olan toplu İngilizce derslere yönelir. Ama daha önce eğer yaşadılarsa, yaşadıklarından veya duyduklarından kalabalık gruplarla yapılan toplu İngilizce derslerinde olumlu ve verimli sonuçların alınmadığını  bilirler. Bu nedenle, İngilizce özel ders kategorisinde  uygulanan birebir İngilizce özel dersler kapsamında mevcudu az olan, bu küçük bir sınıf havasında derslerin verildiği ve  toplu bir halde  yapılan İngilizce özel ders programına katılmak isterler.

 İNGİLİZCE ÖZEL DERS İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İngilizce Özel ders hakkındaki İngilizce özel ders verilen önceden belirlenmiş ve hazırlanmış düzenlemelerde,  İngilizce özel dersler sürecinde, eğitime katılan, birebir İngilizce özel ders  yada grup dersi alan hiç bir öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz. Çünkü, böyle bir durumda öğrenciler İngilizce özel ders programından isteseler de çıkamaz hale gelir. Senet imzalamak onlara yasal bir yükümlülük getirir. Oysa bizler, öğrencinin bizden memnun olduğu için İngilizce özel ders programından ayrılmasını istemeyiz. Zorla değil.
  • İngilizce Özel ders etkinliklerindeki İngilizce özel ders kampüsünde tek bir öğrenciye göre hazırlanan  İngilizce özel dersler ile ilgili uygulamalarda, biz İngilizce  öğretmeyi gerçekten bilen bir eğitim kadrosuna sahibiz. İngilizce özel ders eğitmenleri yıllarca kendi dallarında ders vermiş ve konularında uzmanlaşmış seçkin ve saygın  insanlardan oluşur.
  • İngilizce Özel ders ofislerimizde İngilizce Özel ders ile ilgili bizdeki faaliyetlerde, hiç bir kursta önem taşımayan kelime konusu burada çok önemlidir.