İngilizce Özel Ders Programları

İngilizce Özel Ders Programlarının  İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders ): İngilizce Özel ders konusunda İngilizce özel ders verilen eğitim merkezindeki İngilizce Özel ders bölümlerimizde , uygulanan birebir İngilizce  programlarına dahil  olarak derse başlayanlar, İngilizce özel ders almanın bir imtiyaz gibi algılanmaması gerektiğini  , para ödeyerek satın alınacak bir eşya olmadığını,bu şekilde yani İngilizce özel ders alarak ancak  bu ülkede İngilizce  öğrenmenin mümkün olduğunu daha öncekilerin  tecrübe ettikleri diğere yolların çıkmaz olduğunu bildiklerinden tercih ederler. Bu İngilizce  ders programlarında, birebir  İngilizce özel ders alarak  İngilizce öğrenmek isteyenlere,   İngilizce özel ders programının uygulanacağı zaman ve  saatleri belirleme konusunda bir ayrıcalık tanınır.  Bu tür bir ayrıcalık nedeni ile öğrenci özel hayatında eğitim almaktan ötürü bir değişiklik yapma gereği duymaz. Normal hayatına devam ederken  İngilizce özel ders merkezimizdeki kampüslerde  rahatlıkla ihtiyaç duyduğu İngilizce özel ders  eğitimini  alabilir.

2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders ): İngilizce Özel ders hakkında olumsuz düşünceye sahip olan kimi insanlar daha içten bir havası olan toplu İngilizce derslerine yönelir. Ama daha önce eğer yaşadılarsa, yaşadıklarından veya duyduklarından kalabalık gruplarla yapılan toplu İngilizce derslerinde olumlu ve verimli sonuçların alınmadığını  bilirler. Bu yüzden , İngilizce özel ders kategorisinde  uygulanan birebir İngilizce dersler kapsamında mevcudu az olan, bu küçük bir sınıf havasında derslerin verildiği ve  toplu bir halde  yapılan İngilizce ders programına dahil olmak isterler.

İngilizce Özel ders temel birimlerindeki İngilizce ders verilen organizasyonlarda küçük öğrenci gruplarına tatbik edilen  İngilizce  dersler kapsamında İngilizce  seviyeleri denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak, birebir İngilizce özel ders  kalitesinde ders almaları ve dili öğrenmeleri imkan dahilindedir.  Bu kaliteyi sağlamak ve korumak adına grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlanmıştır. Böylece, İngilizce merkezinde İngilizce ders veren hocalar her öğrenci ile ayrı, ayrı ilgilenmekte ve eğitimin kalitesi artmaktadır ayrıca, bu tür bir sistem olumlu sonuçlar doğurmakta ve öğrenenlerin sayısı da artmaktadır.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

İngilizce hakkında hazırlanmış düzenlemelerde,  İngilizce  dersleri sürecinde, eğitime katılan, birebir İngilizce  ders  yada grup dersi alan hiç bir öğrenciye ”  SENET ”  denilen resmi uygulama yapılmaz. Çünkü, böyle bir durumda öğrenciler İngilizce özel ders programından isteseler de çıkamaz hale gelir. Senet imzalamak onlara yasal bir yükümlülük yükler. Oysa bizler, öğrencinin bizim onlara verdiğimiz eğitimden memnun olduğu için İngilizce özel ders programından ayrılmasını istemeyiz.

İngilizce  etkinliklerindeki İngilizce ders kampüsünde tek bir öğrenciye göre hazırlanan  İngilizce özel ders ile ilgili uygulamalarda, biz İngilizce  öğretmeyi gerçekten bilen bir eğitim kadrosuna sahibiz.