İngilizce Özel Ders ile artık YDS, YÖKDİL, IELTS PROFICIENCY ve Genel İngilizce öğrenmek kolay

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARI

İngilizce Özel Ders Programlarının  İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders ):  İNGİLİZCE ÖZEL DERS faaliyetleri kapsamında  İngilizce özel ders verilen temel birimlerimizdeki  İngilizce Özel ders departmanında , uygulanan birebir İngilizce  öğretilerinde yer alarak eğitim almak isteyenler, İngilizce özel ders almanın  verilmiş bir hak gibi kabul  etmemesi gerektiğini  , para ödeyerek satın alınacak bir eşya olmadığını,bu şekilde yani İngilizce özel ders alarak ancak  bu ülkede İngilizce  öğrenmenin mümkün olduğunu ve iyi bir İngilizce özel ders hocası ile bu işin başarılacağını bildiklerinden tercih ederler. İngilizce özel  ders programlarında, birebir  İngilizce özel ders alarak  İngilizce öğrenmek isteyenlere, İngilizce özel ders programının uygulanacağı tarihleri belirleme konusunda bir öncelik verilir.  Bu tür bir nedenle  öğrenci hususi hayatında  İngilizce özel ders almaktan dolayı bir değişiklik yapmaz.

2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders ): İngilizce Özel ders ile ilgili olarak negatif düşünen  kimi insanlar daha içten bir havası olan toplu İngilizce derslerine yönelir. Ama daha önce eğer yaşadılarsa, yaşadıklarından veya duyduklarından kalabalık gruplarla yapılan toplu İngilizce derslerinde olumlu ve verimli sonuçların alınmadığını  bilirler. Bu açıdan da , İngilizce özel ders kategorisinde  uygulanan birebir İngilizce Özel ders kapsamında mevcudu az olan, bu küçük bir sınıf havasında İngilizce Özel dersin verildiği  İngilizce Özel ders   programına dahil olmak isterler.

İngilizce Özel ders temel birimlerindeki İngilizce özel ders verilen  etkinliklerde küçük öğrenci gruplarına tatbik edilen  İngilizce Özel ders kapsamında İngilizce  seviyeleri denk olan 4 öğrenciden kurulan gruplara katılarak, birebir İngilizce Özel ders  kalitesinde ders almaları ve dili öğrenmeleri imkan dahilindedir.  Bu kaliteyi sağlamak ve korumak adına grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi olarak belirlenmiştir. Böylece, İngilizce özel ders   merkezinde  İngilizce Özel ders veren hocalar her öğrenci ile ayrı, ayrı alakadar olmakta ve İngilizce Özel dersin kalitesi artmaktadır üstelik, bu tür bir  İngilizce özel ders sistemi olumlu sonuçlar doğurmakta ve öğrenenlerin sayısı da artmaktadır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

İngilizce hakkında düzenlenmiş öğretilerde,  İngilizce Özel ders  sürecinde, eğitime katılan, birebir  İngilizce özel ders yada grup dersi alan hiç bir öğrenciye ”  SENET ”  uygulaması yapılmaz. Çünkü, böyle bir vaziyette öğrenciler İngilizce Özel ders programından isteseler de çıkamaz hale gelir.  Oysa bizler, öğrencinin bizim onlara verdiğimiz dersten memnun olduğu için İngilizce özel ders programından ayrılmasını istemeyiz.