İngilizce Özel Ders , İngilizce Ders Programı

İngilizce Özel Ders, İngilizce Ders  Program içeriği

1 –  İngilizce Özel Ders  ( Bireysel İngilizce Özel Ders )
2 –  İngilizce Özel Ders  (  4 kişi – Grup İngilizce Özel Ders )

1 – İngilizce Özel Ders ( Bireysel İngilizce Özel Ders ) : İngilizce özel ders, İngilizce ders platformunda öğrenciye kattığı enerji, istek, güven, sinerji ve kalite  ile uygulanan İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarının bireysel uygulamalarında İngilizce özel ders, İngilizce ders  saatleri esnektir. Seviyesi sıfır olanlardan başlayarak , belli bir seviyeye sahip olanlarda dahil olmak üzere herkes için birebir İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarımız mevcuttur.

2 – İngilizce Özel Ders (4 kişi – Grup İngilizce Özel Ders ) : İngilizce özel ders, İngilizce ders platformunda küçük grup şeklinde uygulanan, yüzde yüz sonuç alıcı, yüksek skor ve başarı odaklı İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarında grubu teşkil eden öğrenciler denk  seviyede olanlardan oluşturularak homojen bir grup yaratılır . Bu şekilde İngilizce özel ders, İngilizce ders platformlarındaki   İngilizce özel ders, İngilizce ders programları anlaşılır , sür’atli , etkili ve  İngilizce özel ders, İngilizce ders  havasında gerçekleştirilir.

NEDEN BİZ

A. Eğitimde en önemli unsur öğretmeyi bilmektir. İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarında öğretmeyi bilen İngilizce öğretmenleri görev alır ve öğretir.
B. İngilizce özel ders, İngilizce ders uygulamalarında tek kitapla değil 4 kitapla İngilizce dersler işlenir. Bu kitapların hepsi birbirlerine uyumlu olarak hazırlandıkları için, öğrenci bir kitapta kaçırdığı yada anlamadığı konuyu diğer kitapların birinde anlayabilir ve dersten kopmaz.
C. İngilizce özel ders, İngilizce ders uygulamalarındaki İngilizce özel ders, İngilizce ders uygulamaları interaktiftir. İngilizce özel derste  öğretmenden çok öğrenci konuşur.
D.Genel İngilizce olarak İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarımızın yanında, akademik seviyede sınavlara hazırlananlar içinde ( Üds, Kpds, Ielts, Toefl, Proficiency, Lys 5, Kpss, Tıpdil, Yökdil ) İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarımız mevcuttur. İstek halinde bulunduğunuz yerlere özel öğretmen gönderilir.
E. Sosyal bir ortam aramayan gerçekten İngilizce öğrenmek isteyenlere İngilizce özel ders, İngilizce ders programları ile  garantili öğretilir.
F. İngilizce özel ders, İngilizce ders uygulamalarında konuşma ağırlıklı İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarımızın yanında akademik ağırlıklı İngilizce özel ders programları da mevcuttur.

1 – İngilizce özel ders, İngilizce ders sırasında tek başınıza olduğunuz için grup İngilizce özel dersinde 10 dakika  olan  İngilizce ile ilgili uygulama özel ders esnasında yaklaşık 30 dakikayı bulacaktır.
2 – İngilizce özel ders, İngilizce ders zamandan da  tasarruf yaptırır. Öğretmen İngilizce özel ders  için size geldiğinde yollarda kaybedeceğiniz zaman size kalacak  ve özel hayatınıza daha fazla vakit ayırabileceksiniz.