İngilizce Özel Ders Programı İstanbul

İngilizce Özel Ders Programı İstanbul İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders Programı ( Birebir İngilizce Özel Ders Programı )
2 – İngilizce Özel Ders Programı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders Programı )

 

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ): İngilizce özel ders programı için kurulan merkezimizde İngilizce özel ders programı departmanlarında ki İngilizce özel ders programına katılma  konusunda bir sorunu olan, yıllarca kurslara giden veya İngilizce özel ders programına katılan ama buna rağmen İngilizce öğrenemeyenler, kısa bir süre içinde İngilizce öğrenmesi istenenler, İngilizce özel ders programı kategorisinde gerçekleştirilen birebir İngilizce özel dersler  bünyesinde, seviyelerini olduğundan daha yükseğe çıkartmaya karar verenler, yurt içinde yapılan akademik her hangi bir sınava tam, kesinlikle olumlu sonuç elde edecek bir biçimde  ve düzgün  olarak hazırlanmak isteyenler, uluslar arası sınavlara hazırlanmak ve mutlaka yüksek bir skor elde ederek ayrılmak isteyenler, işte bu hazırlanan İngilizce özel ders programı sizlerin istediği tüm güzellikleri size kazandıracak bir halde özel olarak  ve özel sistem ve yöntemlerle hazırlandı. Ayrıca İngilizce özel ders programına katılanlara bazı haklar tanındı.

İngilizce özel ders  programı departmanında hazırlanan İngilizce özel ders programı panellerinde tatbik edilen ve  İngilizce özel ders programı için yapılan organizasyonlarda, birebir verilen İngilizce özel ders programı  içeriğinde bu İngilizce özel ders programlarında birebir yer alarak, her dalda ders almak isteyen öğrenci, derslerin işleneceği ve İngilizce özel ders programının uygulanacağı  günleri kendi isteği doğrultusunda belirler. Böylece, özel yaşamında İngilizce özel ders programında ders aldığı için hiç bir sorunla karşılaşmaz ve hem ders alır hemde yaşamına devam eder.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI ( 4 Kişiden Oluşan Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI ): İngilizce özel ders programı departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programı kampüslerinde  ve  özel eğitim bölümlerimizde  toplu olarak uygulanan İngilizce özel ders programı  kapsamında; birebir  İngilizce özel ders programına katılmayı sevmeyen kesinlikle gruplara katılarak toplu bir halde ders almak isteyenlere, onları kalabalık gruplarla yapılan derslerde ortaya çıkan bazı sorun ve sıkıntılarda düşünülerek mevcudu az,  en fazla 4 kişiden oluşan gruplarla ders almaları için İngilizce özel ders programı düzenlendi.  Arzu eden öğrenciler, İngilizce seviyeleri eşit yada en azından bir birine çok yakın olan 4 öğrenciden oluşturulmuş gruplara dahil olarak  İngilizce özel ders programına katılabilirler.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce özel ders programlarında gerçekleştirilen birebir İngilizce özel dersler sürecinde biz, öğrenciye ”  SENET  ”  yapmayız. Çünkü, yapılan bu senetler yasal olarak öğrenciyi İngilizce özel ders programından  çıkamaz bir hale getiriyor. Bu durum da öğrencide psikolojik baskı oluşturuyor ve onu  huzursuz ediyor. Bu tür bir olaya neden olmamak için İngilizce özel ders programlarında senet imzalama olayını kaldırdık.