DENİZLİ İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için DENİZLİ İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizde devreye giren DENİZLİ İngilizce Özel Ders Programımız

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI İÇERİĞİ

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMININ AYRINTILARI

1 – İngilizce Özel Ders Programı ( Birebir Karşılıklı İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders Programı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

İngilizce Özel Ders Programı  Tanımı

İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizde devreye giren İngilizce Özel Ders Programımız, haftada en az 15 saat bire bir İngilizce dersleri eğitimi ve bir dizi aktivite içerir.İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizdeki bu İngilizce Özel Ders Programının minimum süresi bir haftadır.

İngilizce Özel Ders Programındaki Varışta yapılan ilk tanı testine dayanarak, öğretmen İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizde devreye giren İngilizce Özel Ders Programımızda bireyselleştirilmiş bir İngilizce Özel Ders Programı planlar. Bu, dört temel becerinin yanı sıra telaffuz ve tonlamaya odaklanan genel bir İngilizce programıdır. İngilizce Özel Ders Program, hem İngilizce dersleri sırasında hem de sosyal aktiviteler yoluyla İngilizce Özel Ders Programı ile dile maruz kalmayı en üst düzeye çıkarmak için İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizde tasarlanmıştır. İngilizce Özel Ders Programındaki öğretmenlerimiz, İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizde devreye giren İngilizce Özel Ders Programında uzun yıllara dayanan deneyime sahip anadili İngilizce gibi olan kişilerdir..

İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizde devreye giren İngilizce Özel Ders Programımızda Ayrıca üç veya dört gecelik yetişkin öğrenciler için İngilizce Özel Ders Programı sunuyoruz. İngilizce Özel Ders Programı ile  en üst seviyede İngilizce öğrenmek amacı taşıyan öğrenciler ve öğrenmek isteyen herkes için  İngilizce Özel Ders Programı, yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı ünitelerimizde  tasarlanmıştır.

Kimin için?

İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı 18 yaşından büyük öğrenciler için İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizde tasarlanmıştır. İngilizce Özel Ders Programındaki,  İngilizcelerini iş, seyahat, kişisel gelişim veya sadece eğlence amacıyla İngilizce Özel Ders Programı sürecinde geliştirmek isteyen öğrenciler, İngilizce Özel Ders Programından  yararlanabilirler. Bu İngilizce Özel Ders Programı başlangıç ​​seviyesinden ileri/yeterlilik seviyesine kadar herkes için uygundur. Varışta İngilizce Özel Ders Programındaki bir teşhis testi öğrencilerin seviyesini belirler ve tamamlandıktan sonra buna göre İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizde ısmarlama bir İngilizce Özel Ders Programı  oluşturulur.

İngilizce Özel Ders Programı sürecinde Temel veya daha gelişmiş bir İngilizce Özel Ders Program sunulmaktadır. Bu İngilizce Özel Ders Programı, yemek saatlerinde, akşamları ve geziler sırasında bol bol sohbet etme fırsatı veren bir ailenin içine girme imkanı sunar.

İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizde devreye giren İngilizce Özel Ders Programımızda Dersler

İngilizce Özel Ders Programı sürecinde öğrenciler İngilizce Özel Ders Programlarını varıştan önce seçerler. Yetişkinler için İngilizce Özel Ders Program programında öğrenciler, temel 15 saatlik veya daha ileri düzeyde 20 saatlik bir İngilizce Özel Ders Programı  seçebilirler .

Öğrenciler, İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizde devreye giren İngilizce Özel Ders Programımızda anadili İngilizce gibi olmayan  öğretmenleriyle ailenin bir parçası olarak yaşarlar ve gün boyunca İngilizce Özel Ders Programı sürecinde yetişkinler için İngilizce Özel Ders Programı birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Programında bol bol sohbet etme fırsatı bulurlar. Boş zamanlarında İngilizce Özel Ders Programında öğrenciler kendi kendilerine çalışabilir veya dışarı çıkıp kendi başlarına keşfedebilirler.

Programa dahil olanlar:

İngilizce Özel Ders Programı sürecindeki  İngilizce Özel Ders Programında  İngilizce öğretmeninizle yakınlaşma imkanı
Haftada 15 saat bire bir ders ( temel )
Haftada 20 saat bire bir eğitim ( ileri seviye )
Bir dilin varışta analize ihtiyacı var
Son gün değerlendirme iyileştirme testi
Kapsamlı  İngilizce Özel Ders Programı sonu raporu