İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARI
( YDS, IELTS,INGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Programları İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

İngilizce özel ders konusunda İngilizce özel ders verilen merkezdeki İngilizce özel ders departmanlarında düzenlenen İngilizce özel ders  ile tüm akademik sınavlara hazırlık eğitimlerinde yada hiç bilmeyen ve  öğrenmek yada seviyesini yükseltmek isteyenlere birebir  İngilizce özel ders eğitimleri mevcuttur.

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ): 

İngilizce özel ders alanındaki İngilizce özel ders platformunda uygulanan İngilizce özel ders etkinlikleri kapsamında, öğrenciyi çok ciddi bir çalışma temposuna sokması, olumlu sonuç aldırıcı etkinlikleri ile göze çarpan ve son günlerde büyük bir hızla yaygınlaşan birebir İngilizce özel ders almak isteyenlere,  İngilizce özel dersin  uygulama gün ve saatlerini kendi yaşam koşullarına göre belirleme önceliği verilir. Bu şekilde, İngilizce özel ders almak isteyen aday öğrenciler belirledikleri zamanlarda İngilizce özel ders   alabilir ve özel yaşamlarında alacakları İngilizce özel dersten  ötürü bir değişiklik yapmak zorunda kalmaz. Özel yaşamına yada iş hayatına devam ederken gereksinim duyduğu   İngilizce özel dersi İngilizce özel ders eğitim merkezinde rahatlıkla alabilir.

 

2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS (4 KİŞİLİK GRUPLARLA İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):

İngilizce özel dersin pahalı olduğunu düşündükleri için birebir ders almak istemeyenlerin,  İngilizce özel ders  seminerlerinde verilen İngilizce özel ders ile bağlantılı derslerde, taşıdığı tüm özellikleri ve teknikleri, en yeni sistemlerle yüklenmiş olması ve her birimi ile sadece öğrenciyi düşünerek dersleri onlara göre ve onların başarılı olması için düzenlemiş olması ile öne çıkan küçük gruplar için hazırlanmış İngilizce özel ders programlarının destek verdiği bu toplu gruplarda yapılan derslerin  İngilizce özel ders kalite ve özelliklerine çok yakın  olması, 4 kişilik gruplarda  yer almak sureti ile bu kaliteyi ve özellikleri  yakalamayı  mümkün kılar. İngilizce özel ders etkinliklerinde İngilizce özel ders konusunda hazırlanmış organizasyonlarda İngilizce özel ders verilen süredegrup şeklinde yapılan İngilizce derslerinin , birebir İngilizce özel ders kalitesine yakın olabilmesi amacı ile, gruplar 4 kişi gibi az sayıda öğrenciden oluşturulur.

 

NEDEN İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Türkçe konuşulan ülkemizde İngilizce öğrenmek ancak İngilizce özel ders ile bu şekilde olabilir. Gün boyunca kendi dilini konuşan birinin yabancı bir dil öğrenebilmesi  ancak bu şekilde gerçekleşir. 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce özel ders dalında İngilizce özel ders departmanlarında tatbik edilen İngilizce özel ders ile ilgili İngilizce eğitiminde en önemli unsur, eğitimi veren hocanın İngilizce  öğretmeyi bilmesidir.