İngilizce Özel Dersler

İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER PROGRAMLARI

İngilizce Özel Dersler Programlarının  İçeriği

1 – İngilizce Özel Dersler ( Birebir İngilizce Özel Dersler )
2 – İngilizce Özel Dersler ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Dersler )

 

1 – İngilizce Özel Dersler ( Birebir İngilizce Özel Dersler ):

İngilizce Özel dersler  etkinlikleri kapsamında  İngilizce özel dersler verilen ana birimlerimizdeki İngilizce Özel derslere ait sınıflarda , tatbik edilen özel İngilizce  programlarına katılarak derse başlayanlar, İngilizce özel dersler almanın bir ayrıcalık  olarak düşünülmemesi  gerektiğini  , para ödeyerek satın alınacak bir nesne olmadığını,bu tarzda, diğer bir deyişle  İngilizce özel dersler almak sureti ile  ancak  Türkiye’de  İngilizce  öğrenmenin mümkün olduğunu daha öncekilerin  uğraştıkları  farklı yolların çıkmaz olduğunu bildiklerinden tercih ederler. İngilizce  ders programlarında, birebir  İngilizce özel dersler alarak  İngilizce öğrenmek isteyenlere, İngilizce özel dersler organizasyonlarının  uygulanacağı saatleri tespit konusunda bir öncelik tanınır.  Bu çeşit bir öncelik  nedeni ile öğrenci özel hayatında İngilizce Özel dersler  aldığından ötürü bir değişiklik yapma gereği duymaz. Normal hayatına devam ederken  İngilizce özel dersler etkinlikleri kapsamında ofislerimizde   rahatlıkla gereksinimi olan  İngilizce Özel dersler  alabilir.

 

2 – İngilizce Özel Dersler ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Dersler ):

İngilizce Özel dersler hakkında olumsuz düşünceye sahip olan kimi insanlar daha samimi  olan toplu İngilizce derslerine yönelir. Ama daha önce eğer karşılaştılarsa, yaşadıklarından veya duyduklarından kalabalık gruplarla yapılan toplu İngilizce derslerinde pozitif  ve umutlandırıcı sonuçların alınmadığını  bilirler. Bundan dolayı , İngilizce özel dersler kategorisinde  uygulanan birebir İngilizce dersler kapsamında mevcudu az olan, bu küçük bir sınıf havasındaki derslerin verildiği ve  toplu bir halde  yapılan İngilizce  programına dahil olmak isterler.

İngilizce Özel dersler temel birimlerindeki İngilizce ders verilen organizasyonlarda küçük öğrenci gruplarına tatbik edilen  İngilizce  dersler kapsamında İngilizce  seviyeleri denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak, birebir İngilizce özel dersler kalitesinde ders almaları ve dili öğrenmeleri imkan dahilindedir.  Bu kaliteyi sağlamak ve korumak adına grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlanmıştır. Böylece, İngilizce merkezinde İngilizce ders veren hocalar her öğrenci ile ayrı, ayrı ilgilenmekte ve eğitimin kalitesi artmaktadır ayrıca, bu tür bir sistem olumlu sonuçlar doğurmakta ve öğrenenlerin sayısı da artmaktadır.

İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

İngilizce özel ders için hazırlanmış düzenlemelerde,  İngilizce özel dersler  sırasında ,  İngilizce Özel derslere katılan, birebir   yada grup İngilizce dersleri alan hiç bir öğrenciye ”  SENET ”  denilen bir uygulama yapılmaz. Çünkü, böyle bir durumda öğrenciler İngilizce Özel dersler programından çıkamaz hale gelir. Senet imzalamak onlara yasal bir sorumluluk  yükler. Oysa bizler, öğrencinin bizim onlara verdiğimiz derslerden memnun olduğu için İngilizce özel dersler programından ayrılmasını istemeyiz.