İngilizce Özel Ders ,Üds,Kpds,Ielts,Proficiency, Yökdil Programı

İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil Program İçeriği

  1  –  İngilizce Özel Ders Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil (Bireysel – İngilizce Özel Ders)
2 –  İngilizce Özel Ders Üds,Kpds,Ielts, Proficiency Yökdil ( 4 kişi – Grup İngilizce Özel Ders )

1  –  İngilizce Özel Ders Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil (Bireysel – İngilizce Özel Ders)

İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil eğitim platformunda düzenlenen ve birebir olarak öğrencilere uygulanan İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil  kapsamında; tüm dünyanın kabul ettiği olumlu ve itici gücü ile öğrenciyi daha sıkı ve yoğun bir tempoda çalışmaya iten, İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil eğitim platformunda düzenlenen ve birebir olarak öğrencilere uygulanan İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil  kapsamında yaratılan olumlu havanın etkisi ile kendine güveni artan öğrencinin öğrenmek ve İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil programlarında amaçlarını bir bir yerine getirmek isteği ile dolması  İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil programlarının en büyük getirisini oluşturur.

 İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil gibi akademik İngilizce sınavlarına öğrencileri hazırlamak için verilen İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil  sürecinde; içeriğinde dil öğrenmek isteyen bir öğrencinin tüm istediklerini karşılayabilecek seviyede temel bilgileri ve İngilizce öğrenmek isteyen yada İngilizce akademik seviyede sınava hazırlananların her türlü gereksinimine yanıt verebilecek açıklamaları barındıran  İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil programlarının uzman hocalar tarafından uygulandığı  bu dersler öğretmen – öğrenci karşılıklı teke tek uygulanır . Bireysel  İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil  özel ders uygulamalarında öğrenciye verilen  özel ders sayısı  seviyesi ile doğru orantılıdır. İngilizcesi hiç olmayan öğrenciye İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil eğitim platformunda düzenlenen ve birebir olarak öğrencilere uygulanan İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil  kapsamında; verilen özel ders sayısı ile belli bir seviyede olan öğrenciye verilen  İngilizce özel ders sayısı birbirinden farklıdır . İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil  eğitim merkezimizde belli bir İngilizce seviyesi olan öğrencilere içinde bulundukları  seviyeden başlayarakİngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil eğitim platformunda düzenlenen ve birebir olarak öğrencilere uygulanan İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil  kapsamında;  İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil programı uygulanabilir.

 2 –  İngilizce Özel Ders Üds,Kpds,Ielts, Proficiency, Yökdil  ( 4 kişi – Grup İngilizce Özel Ders ) :

 İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil şeklinde ki akademik sınavlara öğrencilerin hazırlanması ve iyi bir ders almaları amacı ile organize edilen İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil programlarına kısa bir süre öncesine kadar herkesin akın, akın katıldığı kalabalık gruplarla yapılan İngilizce dil derslerinin artık modası geçti. Yaratılan onca yaygaraya rağmen öğrenciler yer aldıkları bu uzun mesafeli koşu gibi olan kalabalık grup derslerinde istenen sonuçları ve başarıyı bir türlü tutturamadı.

Bu nedenle İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil türünde ki kategorilere giren derslerin içeriğinde yer verilen İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil konusunda ki öğretilerde;  gruplardaki öğrenci sayısı azaltıldı en fazla 4 kişiye sabitlendi. Ama yinede, grup  halinde uygulanan  İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil programlarının , grubu oluşturan öğrencilerin aynı  seviyede yada en kötü olasılıkla denk seviyede ve derslerin akıcı , sür’atli vede daha etkili olmasını temin etmek için çağdaş öğretim teknikleri ile İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil eğitim platformunda düzenlenen ve birebir olarak öğrencilere uygulanan İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil  kapsamında tamamlanmış ve öğretim açısından her türlü  eksiğin giderilmiş olmasını gerektirir. Bu nedenle İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil eğitim platformunda düzenlenen ve birebir olarak öğrencilere uygulanan İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil öğretilerinde grup oluşturulurken homojen yani İngilizce seviyeleri denk olan öğrencilerden sınıf oluşturulur ve  İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil  programlarının İngilizce özel ders havasında olması  vede daha kolay anlaşılmasını sağlamak için İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil eğitim platformunda düzenlenen ve birebir olarak öğrencilere uygulanan İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil  kapsamında; grup  ders programları 4 kişiyle gerçekleştirilir .


Genel İngilizce Özel Ders :

Genel İngilizce ; İngilizce Özel Ders, Üds, Kpds, Ielts, Proficiency, Yökdil eğitim platformunda İngilizce öğrenmek isteyenlere temel bilgilerin verildiği  dilin anayasasıdır. Hiç  bilmeyenler yada az bilenlerin öğrenmek için katılmak zorunda oldukları derstir. Dilin alfabesinden başlayarak en ileri seviyede İngilizce öğrenmek genel İngilizce özel ders almakla mümkündür. Genel İngilizce, beginner , elemantary , pre – intermediate , intermediate , upper-intermediate , advance gibi seviyelerden oluşur . her şey genel İngilizce ile başlar . Akademik seviyedeki ielts , toefl, proficiency, üds, kpds, lys 5 gibi sınavlara katılmak için ilk aşamada genel İngilizce dersleri alarak en az upper-intermediate yada advance seviyesini bitirmek gerekir.

 

Üds Özel Ders : Üds  özel ders programları da

1 –  Üds  Özel Ders ( Bireysel Üds özel ders )
2 –  Üds  Özel Ders (  4 kişi – Grup üds  özel ders ) uygulanır .

A. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) ve üzerinde olanlar 40 üds özel ders  ( Bireysel )
B. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) altında  olanlar 60 üds özel ders    ( Bireysel )

A Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) ve üzerinde olanlar 60 üds  özel ders ( 4 kişi – Grup )
B. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) altında  olanlar 80 üds  özel ders ( 4 kişi – Grup )

 

Ielts Özel Ders :

Ielts general training ve Ielts academic  özel ders programları upper-intermediate veya advance seviyelerini bitirmiş öğrencilere uygulanır . Seviyeleri daha düşük olan öğrenciler için farklı  özel ders programları mevcuttur.

Proficiency  Özel Ders : 

Bu sınav Türkiye de uluslararası uygulamalardan farklı olarak , her üniversitenin kendi bünyesine uygun bir şekle dönüştürülerek uygulanır. Bu nedenle Yeditepe Üniversitesi  sınavı hazırlık çalışan bir öğrencinin yaptığı bu çalışmalar Bilgi Üniversitesi  Proficiency Sınavı için uygun olmayabilir .  Tüm bunlar göz önünde bulundurularak her üniversitenin  sınavı için  özel ders programları ile sınava öğrenciler hazırlanır.

 

Kpds Özel Ders : Kpds özel ders programları da

1 –  Kpds  Özel Ders ( Bireysel Kpds  özel ders )
2 –  Kpds  Özel Ders (  4 kişi – Grup Kpds  özel ders ) uygulanır .

A. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) ve üzerinde olanlar 40  özel ders  ( Bireysel )
B. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) altında  olanlar 60  özel ders    ( Bireysel )

A. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) ve üzerinde olanlar 60 özel ders( 4 kişi – Grup )
B. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) altında  olanlar 80  özel ders ( 4 kişi – Grup )

 

Lys 5  Özel Ders : 

Özel ders programlarımız ,özellikle lys 5 dershanelerine devam eden  ama  sınavda istediği puana bir türlü ulaşamayan öğrenciler için yararlıdır . Uygulanan Özel Ders programları ile lys 5 öğrencilerinin sınavlarda yaptıkları net cevap sayısını % 10 – 40 yükseltiyoruz.

İLKÖĞRETİM İNGİLİZCE ÖZEL DERS

İlköğretim öğrencileri için 1.sınıftan başlayarak 8.sınıfa kadar devam eden özel ders . Bu yöntemle ilköğretim sınıflarına devam eden öğrencilere  özel ders vererek hem sınıfa devam ettikleri süreç içerisinde İngilizce ders notunun yüksek olmasını sağlanır hemde ileri ki yıllarda öğrencinin işine yarayacak  büyük bir bilgi haznesi oluşturulur.

İlköğretim sonrası yani orta öğretim için verilen  İngilizce özel ders ile öğrencinin devam ettiği süreç içerisinde yüksek notlar elde etmesi sağlandığı gibi üniversite girişlerindeki ortalaması da yükseltilmiş olur. Özellikle orta öğretimde İngilizce bölümünü seçmiş öğrencilerin üniversite giriş sınavı olan lys 5 sınavında bu verilen İngilizce derslerinin  çok büyük katkısı olacağı gibi istenildiği zaman özel ders metodu ile öğrenci ayrıca lys İngilizce dil sınavına garantili hazırlanır.

Hiç  bilmeyenler İngilizce özel ders  uygulaması ile istenilen düzeye getirilebildiği gibi ayrıca belirli bir seviyesi olanlar da birebir  özel ders yöntemiyle çıkmak istedikleri seviyelere getirilirler. Bu şekilde özellikle ielts, toefl, proficiency, üds, kpds gibi akademik sınavlara  birebir  özel ders sistemiyle hazırlanırlar.

Kurumlarda çalışan ve dershanelere yada kurslara gitmek için  vakti olmayanlar İngilizce özel ders uygulamamızdan yararlanabilirler . Çalıştıkları iş yerlerine özel öğretmen gönderilerek bulundukları yerlerde kendilerine grup halinde veya isteğe bağlı olarak özel ders verilir . Bu şekilde şirketlere   özel ders sistemiyle hizmet içi eğitim veya kurumsal İngilizce eğitimi sağlanır.

FİYAT POLİTİKAMIZ :
Dershanemizde İngilizce özel ders alanlara  elbetteki özel ders fiyatları uygulanır . Çağırıldığımız yerler için  özel ders uygulamasında bulundukları semt göz önünde bulundurularak bir fiyat tayin edilir.

1 –  İngilizce Özel Ders ( Özel-Bireysel İngilizce özel ders )
2 –  İngilizce Özel Ders ( 4 kişi-Grup İngilizce özel ders )

 

İngilizce dilinin tüm dünyada özellikle ticaret alanında ortak bir dil olması bu dili öğrenme isteğini de yaygınlaştırmaktadır. İngilizce bilimsel bir dil olmakla kalmayıp sosyolojik ve ekonomik alanda da  etkindir.

A –  Şirket çalışanlarına  özel ders
B –  İş adamlarına  özel ders
C –  Öğrencilere özel ders
D –  Üniversitelere Özel Ders

A – Şirket çalışanlarına  özel ders :

Kurumumuz şirket çalışanları için İngilizce özel ders bazında şirketinizde veya kurumumuzda  bireysel özel ders  yada grup ders programları uygulamakta  ve sizleri işinizden ala koymadan özel ders programları ile dil konusunda  en iyi şekilde eğitim vermektedir.

B –  İş adamlarına  özel ders :

İşlerinin gereği iş yerini terk edemeyen  iş adamlarına iş yerlerinde  İngilizce özel ders ile İngilizce öğretilmekte ve  özel ders’in tüm nimetlerinden  yararlanması sağlanmaktadır.

C – Öğrencilere özel ders :

Öğrencilere en alt seviyeden 4.sınıf dil ders’inden başlayarak akademik seviyedeki ielts, toefl, proficiency gibi tüm akademik İngilizce dersleri  özel ders olarak verilmektedir. Yeni adresimiz  ( www.ingilizceozelders.gen.tr )

 

İngilizce Muafiyet-İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders hangi üniversiteleri içeriyor ?

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ  
BİLKENT ÜNİVERSİTESİ 
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ  
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 
TOBB ÜNİVERSİTESİ
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ 
AYDIN ÜNİVERSİTESİ 
TOBB ÜNİVERSİTESİ  
KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ 
AREL ÜNİVERSİTESİ  
IŞIK ÜNİVERSİTESİ 
BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İngilizce Muafiyet Sınavı
KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ 
İTO ÜNİVERSİTESİ 
EGE ÜNİVERSİTESİ 
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 
SABANCI ÜNİVERSİTESİ 
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ)  
KOÇ ÜNİVERSİTESİ 
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ 
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ