İNGİLİZCE,ÖZEL İNGİLİZCE KURS PROGRAMI 

İngilizce,Özel İngilizce Kurs Program İçeriği

1 –  İngilizce, Özel İngilizce Kurs ( Birebir – Özel İngilizce Kurs )
2 –  İngilizce, Özel İngilizce Kurs ( 4 kişi – Grup Özel İngilizce Kurs)

1 – İngilizce, Özel İngilizce Kurs ( Birebir – Özel İngilizce Kurs ) :

İngilizce, Özel İngilizce kurs programları öğretmen-öğrenci şeklinde karşılıklı face to face olarak uygulanır. İngilizce, Özel İngilizce kursuna  katılmak isteyen öğrenciler en düşük seviyeden  ( 0 ) seviyesinden başlayarak İngilizce öğrenebilecekleri gibi , belli bir seviyesi olan öğrencilerde bulundukları seviyeden başlayarak daha yukarı seviyelere doğru İngilizce, özel İngilizce kurs programına Özel  İngilizce kurs birimlerimizde katılabilirler.

Özel  İngilizce kurs merkezlerimizde öğrencilere uygulanan İngilizce, özel İngilizce kurs programları kesinlikle, geliştirici, öğretici ve tamamlayıcı nitelikte olduğu gibi tüm özellik ve incelikleri ile uygulanan ” kişiye özgü ve İngilizce, özel İngilizce kurs karakterinde bir  nitelik taşır.

 

2 – İngilizce, Özel İngilizce Kurs ( 4 kişi – Grup Özel İngilizce Kurs ) :

Özel İngilizce kursu departmanlarında dört ( 4 ) kişilik grup şeklinde uygulanan İngilizce, özel İngilizce kurs programına katılan öğrenciler, Özel İngilizce kursunun daha anlaşılabilir , daha sür’atli ve daha kaliteli geçmesi için, seviyeleri  birbirine yakın en azından denk olanlardan oluşturulur. Ayrıca grupların 4 ( dört ) kişiden oluşması özel  İngilizce kurs programlarına , birebir İngilizce, özel İngilizce kurs havası sağlar ve öğrenciler istedikleri , yada anlamadıkları konuları  Özel İngilizce kurs öğretmenine daha rahat sorma imkanı bulur.

NEDEN BİZ


A. Özel  İngilizce kurs
merkezlerimizde ki İngilizce, Özel İngilizce kurs programlarında görev yapan hocalar, İngilizce eğitimi konusunda uzmanlaşmış ve öğretmeyi bilen öğretmenlerden oluşur.

B.İngilizce, Özel İngilizce kurs programlarında İngilizce eğitiminde çok önemli bir yer kapsayan vocabulary ( kelime haznesi ) konusuna çok önem verilir ve öğrencilerin bu hususta kendilerini geliştirmeleri için gereken tüm önlemler Özel İngilizce Kursta alınır.
C. İngilizce, Özel İngilizce  kurs programları uygulamalarında belli zaman aralıkları ile  testler yapılarak, verilen eğitiminde öğrencilerin gelişmeleri yakından izlenir.
D. Sadece genel İngilizce ile ilgili İngilizce, özel İngilizce kurs programlarımız yoktur yanında üds , kpds , ielts , proficiency , toefl ibt ve pbt , lys 5 İngilizce yabancı dil hazırlık, kpss İngilizce sınavı hazırlık için de İngilizce, özel İngilizce kurs programlarımız mevcuttur.
E. Konuşma ağırlıklı  İngilizce, özel İngilizce kurs programlarımızın beraberinde akademik ağırlıklı Özel İngilizce Kurs programlarımızda mevcuttur.
F. Özel  İngilizce kurs departmanlarımızda ki İngilizce, Özel İngilizce kurs programlarında kullanılan eğitim materyalleri ve öğrencilerin kullanacağı  kitaplar, İngilizce eğitiminde 30 yılın tecrübeleri sonunda karar verilmiş olan eğitim materyallerdir.