İNGİLİZCE , ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ HAKKINDA BİLGİ

Özel İngilizce Öğretmeni Gözetiminde İngilizce

1 –  Özel İngilizce Öğretmeni ( Özel – Bireysel  İngilizce Dersleri )
2 –  Özel İngilizce Öğretmeni   ( 4 kişilik Gruplarla  İngilizce Dersleri )

Özel İngilizce Öğretmeni + Özel İngilizce Dersi = İngilizcede Başarı

İngilizce, Özel İngilizce Öğretmeni merkezimizdeki Özel İngilizce Öğretmeninin kendi mekanında yapılan incelemelere göre İngilizce konusunda söylenecek tek ve gerçek şey, İngilizcenin çağımızda esperanto gibi ortak bir dil özelliğini kazanması, İngilizce ve bu dili öğreten İngilizce,özel İngilizce öğretmeninin önemini arttırdı. İletişimde ve ticari yaşamda özellikle yaygınlaşması İngilizce, özel İngilizce öğretmeninden İngilizce dersleri almak ve öğrenmek için harekete geçenlerin sayısını yükseltti. Özel İngilizce Öğretmeni ile İngilizce öğrenmenin bir maliyeti olduğu gibi , İngilizce öğrenmek için İngilizce, Özel İngilizce Öğretmeni merkezimizdeki Özel İngilizce Öğretmeninin kendi mekanında harekete geçenlerin boş zamanının olması da bir maliyet şekline dönüştü. İthalat ve ihracat yapan iş adamlarının İngilizce bilmeden bu işi başarmaları tamamen tercüman denilen kişilerin eline kaldı oysa bir iş adamı ticaret yaptığında hiç kimsenin bilmesini istemediği ticari sırlarını tercümana nasıl anlatabilir ve ona  kendisine karşı kullanabileceği kozu kendi elleriyle nasıl sunar. Ayrıca ticari yaşamda başarılı olmanın diğer bir neden de karşı tarafı ikna etmek , inandırmaktır . Bir tercüman hiç bilmediği bir konuda sadece İngilizce bildiği için karşı tarafı inandırabilir mi halbuki iş adamının kendisi alıcı ile bizzat kendi konuşsa , onu  o seviyelere getiren ticari bilgisini ve inandırıcı konuşma üslubunu kullansa her şey çok farklı olmaz mı ? Bu çağdaş vede güncel sorunun farkında olan İngilizce Akademik Eğitim bu nedenle İngilizce öğrenmek isteyen ama İngilizce öğrenmek için vakti olmayanlara Özel İngilizce Öğretmeni göndererek Özel İngilizce Öğretmeni ile sorunun çözümüne katkı sağlıyor.

İngilizce Akademik Eğitim ( Neden Özel İngilizce Öğretmeni )


A. İngilizce
konuşma , yazma ve dinlediğini anlamanın temel kurallarını öğreten genel İngilizce dersleri için bulunduğunuz yere özel İngilizce öğretmeni gönderiyor. 

B.Ielts , Toefl , Proficiency , Üds , Kpds , Lys 5 , Kpss İngilizce gibi akademik sınavlara hazırlanmak istiyorsunuz ama buna vakit bulamıyorsunuz bizi arayın size akademik sınavlara hazırlama konusunda uzmanlaşmış , sadece İngilizce değil hazırlandığınız sınavların tekniklerini vede taktiklerini de öğretebilen ve işinizi kolaylaştıran İngilizce,özel İngilizce öğretmeni gönderelim .
C. İlköğretim okullarında eğitim alan çocuklarınız için onlara İngilizceyi sevdirecek İngilizce konusunda ufkunu açacak ve devam ettiği okuldaki İngilizce derslerinde en iyi notları almasını sağlayacak özel İngilizce öğretmeni göreve hazır sizleri bekliyor.
D.Orta öğretim okullarında okuyan ve İngilizce seçen çocuklarınızın lise bittikten sonra girecekleri lys 5 sınavına daha okul yıllarında hazırlanmasını istiyorsanız vede İngilizce, Özel İngilizce Öğretmeni merkezimizdeki Özel İngilizce Öğretmeninin kendi mekanındaki üniversiteye girişte çok önemli rol oynayan okul notlarında İngilizce de notlarının yüksek olmasını istiyorsanız İngilizce, Özel İngilizce Öğretmeni merkezimizdeki Özel İngilizce Öğretmeninin kendi mekanında özel İngilizce öğretmenini  arayın.