İngilizce Özel Kurs Programları

İngilizce Özel Kurs Programları İçeriği

1 – İngilizce Özel Kurs ( Birebir İngilizce Özel Kurs )
2 – İngilizce Özel Kurs ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel K

 1 -İNGİLİZCE ÖZEL KURS ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL KURS ):  İngilizce özel kurs etkinliklerinde İngilizce özel kurs için düzenlenmiş müfredata birebir uyumlu bir şekilde  İngilizce özel kurs alanındaki İngilizce özel kurs merkezlerinde bulunan ve İngilizce özel kurs kategorisinde ki bu tür İngilizce özel kursa daha çok bir an önce İngilizce  öğrenmek veya İngilizce  sınavına girmek için bir an önce hazırlık yapmak amacı güdenler katılmak ister. İngilizce özel kurs birimlerimizde taşıdığı içerik ile  İngilizce özel kurs  alan öğrencinin öğrenme aşamasında en büyük dostu olan, her karşılaştığı zorlukta ona yardım eden ve seviye ve bilgisinin yükselmesine inanılmaz bir şekilde katkı yapan, büyük bir özenle sadece öğrenci ve ona verilecek öğretim düşünülerek hazırlanan İngilizce özel kurs programına,  bireysel olarak katılan ve bu İngilizce özel kurs programında yer alarak İngilizce özel kurs almak isteyen öğrenci,  İngilizce özel kursu programının  uygulanacağı günler ve saatler konusunda söz hakkı kazanmış olur. Bu tür bir İngilizce özel kurs programında yer alan öğrencinin avantajı, günlük yaşamında İngilizce özel kursa katıldığı için bir değişiklik yapma gereği duymamasıdır. Sıkıntı çekmeden gereksinimi olan İngilizce özel kurs da gider, normal günlük işlerini de yapar.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL KURS ( 4 Kişilik Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL KURS):  İngilizce özel kurs forumlarında İngilizce özel kurs temel birimlerindeki İngilizce özel kurs departmanında organize edilen ve İngilizce özel kurs  panellerinde  ki İngilizce özel kurs kategorisinde yer alan İngilizce özel kurs seminerlerinde, karakterleri gereği bazı öğrenciler birebir İngilizce özel kurs almayı pek sevmez ve bu nedenle de bu tür gruplar içinde yer alarak kurs almak ister. Bu tür öğrencilerin kurs alabilmesi amacı ile , seviyeleri aynı yada en azından denk olan 4 öğrenci seçilir bir araya getirilir ve gruplar oluşturulur. Uygulama aşamasında taşıdığı içerikteki en son öğretim yöntemleriyle öğrenciye her zorlukta yardım eden ve onun zaman içinde gelişmesine ve seviyesinin yükselmesine katkı sağlayan, ayrıca özenle ve büyük bir çaba ile hazırlanan İngilizce özel kurs programlarının uygulandığı bu küçük gruplara katılarak, İngilizce özel kurs almak mümkündür.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce özel kurs eğitimlerindeki İngilizce özel kurs özel bölümlerimizde her tür İngilizce özel kurs programına katılan öğrencilere, bu  İngilizce özel kurs programından ayrılmalarını engelleyen istemedikleri halde bile devam etmelerine neden olan ”  SENET ” uygulaması yapılmaz.