İngilizce sevgisi  konusunda bilgili olan, İngilizce sevgisi ile dolu, İngilizce sevgisini içlerinde yaşatan, İngilizce sevgisini eğitime de uygulayan  İngilizce eğitmenleri ile İngilizce dersleri alınır.

İNGİLİZCE SEVGİSİ HAKKINDA 

İngilizce Sevgisi Hakkında Düşünceler

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri )

 

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ):

İngilizce sevgisi  konusunda bilgili olan, İngilizce sevgisi ile dolu, İngilizce sevgisini içlerinde yaşatan, İngilizce sevgisini eğitime de uygulayan  İngilizce eğitmenleri ile İngilizce dersleri platformunda uygulanan özel birebir İngilizce dersleri öğretiminde en çağdaş ve en kısa yol olan birebir özel İngilizce dersleri konusunda  en ayrıntılı İngilizce bilgileri, modern İngilizce öğretim tekniklerini, geliştirici ve eğitici çalışmaları, öğrencinin kendine olan güvenini sağlayan bilgileri İngilizce sevgisi  konusunda bilgili olan, İngilizce sevgisi ile dolu, İngilizce sevgisini içlerinde yaşatan, İngilizce sevgisini eğitime de uygulayan  İngilizce eğitmenleri ile İngilizce dersleri platformunda içeriğinde taşıyan şimdiye kadar hiç bir İngilizce kursunda yada kurumda görülmemiş zenginliğe sahip İngilizce sevgisi taşıyan İngilizce öğretmenleri ile İngilizce dersleri platformundaki İngilizce sevgisi isimli programlarla beslenen ve İngilizce dersleri  verilen öğrenciler arasından İngilizce sevgisinden  memnun olmayan çıkmadı.

2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  ):

İngilizce sevgisi  konusunda bilgili olan,İngilizce sevgisi ile dolu, İngilizce sevgisini içlerinde yaşatan, İngilizce sevgisini eğitime de uygulayan İngilizce eğitmenleri ile İngilizce dersleri platformunda İngilizce dersleri gerçekleştirilen sınıflarda çağımızın öngördüğü öğretim yöntemlerine birebir uyumlu olarak İngilizce sevgisi  konusunda bilgili olan, İngilizce sevgisi ile dolu, İngilizce sevgisini içlerinde yaşatan, İngilizce sevgisini eğitime de uygulayan  İngilizce eğitmenleri ile İngilizce dersleri platformunda verilen İngilizce derslerinin kaliteli, kesin öğretici, disiplinli olmasını sağlamak İngilizce sevgisi yaratmak ve İngilizce sevgisi  konusunda bilgili olan, İngilizce sevgisi ile dolu, İngilizce sevgisini içlerinde yaşatan, İngilizce sevgisini eğitime de uygulayan  İngilizce eğitmenleri ile olumlu sonuçlar elde etmek amacı ile kalabalık öğrenci grupları ile İngilizce ders yapmak yerine öğrenci sayısını 4 kişiye indirerek az sayıda öğrenci ile İngilizce dersleri platformunda İngilizce ders yapmak tercih edilir. Ayrıca, İngilizce sevgisi  konusunda bilgili olan, İngilizce sevgisi ile dolu, İngilizce sevgisini içlerinde yaşatan, İngilizce sevgisini eğitime de uygulayan  İngilizce eğitmenleri ile İngilizce dersleri platformunda bu dersler içeriği çok zengin, İngilizce öğretme ve eğitme konusunda  ayrıntılı bilgiler içeren özel İngilizce programlarla verilir.

İngilizce Sevgisi Hakkında

Tanıdığım bir çok insanın İngilizce sevgisi olmadığı gibi bu kadar gözde olmasına ve dünyada bu denli yayılmasına çeşitli nedenlerle  karşılar. Bir çok insan tanıyorum İngilizceyi sevgisi  olmayan, Bu tür insanların da bu İngilizce sevgisinin olmayışının nedeni ideolojik. Oysa bu olaya yanlış pencereden bakıldığı kanısındayım. Sonuçta dünya yapılan iletişim ve teknolojik devrim ve gelişmelerle bu denli küçülürse, mutlaka herkesin kullanması gereken bir ortak dil gerekecek ve belki de buda bambaşka bir dil olacak.

O dil olmasın bu dil olsun diye bir seçme şansı veya tercih hakkı olduğunu da sanmıyorum. Yaşanılan çağda en güçlü ülkenin dili dünya dili olur. Ama yanlış anlaşılmasın . Burada elbette ekonomik güç önemli ama asıl yayılma nedeni son yapılan gelişmelerin hangi dili kullananlar tarafından yapıldığı. Biri çıkıp en son teknoloji içeren bir buluş yaparsa ve bunu da satmak üzere pazara çıkarırsa. Bu ürünün kullanma kılavuzunda hayır o dil yazılmasın bana ters şu dilde yazılsın diye bir fikir ileri sürülebilir mi ? Elbette, imkansız bir durum. Buluşu kim yaptı ise ve hangi ülkede yaşıyor ve hangi dili kullanıyorsa, kullanma kılavuzu o dilde doğal olarak olacaktır.

Şimdi, son zamanlarda bu tür gelişmeler çoğu kez birleşik devletler aracılığı ile yapıldığı ve pazara çıkarıldığı için her şey İngilizce. Ama hiç kimse bu işin sonsuza değin bu şekilde süreceğini söyleyemez. İleride belkide bambaşka bir ülke gelişmesi ve gücü ile öne çıkabilir ve son buluşları o yapabilir . O zaman bulunan teknolojik yada tıbbi her ne ise bu buluşu yapan ülkenin dilinde yayılacaktır. İşte o dönem İngilizce ve İngilizce sevgisi değerini yitirebilir. Ama beklemek ve görmek lazım. Belki de bu ülke biz olabiliriz, Neden olmasın ?