İngilizce sevgisinin kol gezdiği, İngilizce sevgisi ile yaşayan ve İngilizce sevgisi taşıyan İngilizce öğretmenleri ile İngilizce dersleri platformunda ders alın.

 İNGİLİZCE SEVGİSİ TÜRK TOPLUMUNDA VAR MI

İngilizce Sevgisi Nasıl Başlar

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ):

İngilizce sevgisinin kol gezdiği, İngilizce sevgisi ile yaşayan ve İngilizce sevgisi taşıyan İngilizce öğretmenleri ile İngilizce dersleri platformunda birebir özel İngilizce dersleri almak amacı ile kayıt olan ve İngilizce sevgisi ile İngilizce dersine başlayan öğrencilere, birebir özel İngilizce dersinde öğrenciye içeriğinde taşıdığı tüm bilgi ve İngilizce öğretim teknikleri ile onun İngilizce sevgisinin artmasına, bir an önce ilerlemesine, yükselmesine ve İngilizce sevgisine sahip olmasına katkı sağlayan,taşıdığı özellikler nedeni ile öğrenci üzerinde İngilizce sevgisinin kol gezdiği, İngilizce sevgisi ile yaşayan ve İngilizce sevgisi taşıyan İngilizce öğretmenleri ile İngilizce dersleri platformunda olumlu bir etki yaratarak onun İngilizce derslere daha fazla önem vermesine, odaklanmasına ve daha yoğun bir tarzda İngilizce çalışmasına yol açan, İngilizce öğrenen öğrencilerin en yakın dostu olan İngilizce sevgisi programlarının kullanıldığı İngilizce sevgisi taşıyan İngilizce öğretmenleri ile İngilizce dersleri platformundaki organizasyonlarda, tartışmasız ve istisnasız her kesimden öğrenciye İngilizce öğretilir, konuşturulur ve hatta İngilizce dersleri platformunda İngilizce seviyeleri yükseltilerek ve İngilizce sevgisi aşılanarak  İngilizce sevgisinin kol gezdiği, İngilizce sevgisi ile yaşayan ve İngilizce sevgisi taşıyan İngilizce öğretmenleri ile İngilizce dersleri platformunda akademik uluslar arası seviyelerde İngilizce sınavlara hazırlanır.

2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  ):

  İngilizce sevgisinin her adımda konuşulduğu, İngilizce sevgisi olmayanın bu dili öğrenemeyeceğinin kabul gördüğü   ve İngilizce sevgisi ile dolu  İngilizce öğretmenleri ile İngilizce dersleri seminerlerinde bireysel İngilizce dersi almak istemeyen öğrenciler için, İngilizce sevgisinin kol gezdiği, İngilizce sevgisi ile yaşayan ve İngilizce sevgisi taşıyan İngilizce öğretmenleri ile İngilizce dersleri platformunda içeriğinde taşıdığı tüm İngilizce bilgi, İngilizce öğretim tekniği, İngilizce konuşma, İngilizce yazma, İngilizce dinleme ve İngilizce anlama çalışmaları ve öğrencinin başı sıkıştığında bir sorunla karşılaştığında ona yardım eden yapısı ile destekli, son zamanlarda iyi sonuçlar alınmadığı için terk edilen kalabalık grup İngilizce dersleri yerine İngilizce sevgisinin kol gezdiği, İngilizce sevgisi ile yaşayan ve İngilizce sevgisi taşıyan İngilizce öğretmenleri ile İngilizce dersleri platformunda kurulan 4 kişiden oluşturulan küçük gruplara uygulanan İngilizce ders programlarına katılarak İngilizce sevgisinin kol gezdiği, İngilizce sevgisi ile yaşayan ve İngilizce sevgisi taşıyan İngilizce öğretmenleri ile İngilizce dersleri platformunda İngilizce  öğrenilir.

NOT: Her iki tür İngilizce sevgisinin öğretim tarzında da öğrencilere İngilizce sevgisi isimli programlar tüm ciddiyeti ve disiplini ile uygulanır ve bittiğinde İngilizceyi  tamamen öğrenmiş olur.

İngilizce Sevgisi

İnsanlarda bir  İngilizce diline  karşı bir İngilizce sevgisi başladı. Nereye gidersen git bilende bilmeyende bu dili konuşma gayreti içinde. Kimisi nereden öğrendi ise kulağına çalınmış aklında kalmış bir kaç İngilizce kelimeyi söylüyor. ” How are you ” diyor, kimisi “” see you tommorrow ” diyor ama sonuçta her kes bir kaç İngilizce kelime mırıldanıyor. Ne olursa olsun söylüyor. Yanlış olsa da söylüyor. Düzeltirsen düzeltilmiş  şeklini söyleme çalışıyor doğru telaffuz için uğraşıyor. Konuşma gayreti içinde. Zaman zaman yolda yürürken bazı tanıdıklar  ” how are you , teacher ” diye sesleniyor. Bu İngilizce sevgisi nasıl ve nerede başladı pek aklım almıyor ama bir fikrim var elbette.

İnternetin İngilizce sevgisinde  bir rolü olduğunu sanıyorum.Özellikle çocuklar game oynarken orada geçen bir çok kelime İngilizce Sevgisi nedeniyle aklında kalıyor. Daha yetişkinler ise, bilgisayarla ilgili konularda geçen bazı basit ve akılda kalması kolay olan kelimeler İngilizce Sevgisi sebebiyle kulağında kalıyor ve onları anlamını bilmeden kullanmaya çalışıyor. Zaman zaman çok komik şeyler de olmuyor değil. Özellikle, İngilizcenin yazıldığı gibi okunmadığını ve okunduğu gibi yazılmadığını bilmeyenler, kelimeleri yazıldığı gibi söylüyorlar ki buda çok komik oluyor. Gülüşmeler arasında bir kaç kelime akıp gidiyor.