İngilizce Sınavları Dersleri verilen merkezimizde ki  İngilizce Sınavları Dersleri kampüslerinde  hazırlanan İngilizce Sınavları Dersleri öğretileri sizler için.

İNGİLİZCE SINAVLARA HAZIRLIK DERSLERİ PROGRAMI  

İngilizce Sınavlarına Hazırlık  Dersleri Programı İçeriği

1 – İngilizce Sınavları Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri)
2 – İngilizce Sınavları Dersleri ( 4 öğrenci ile oluşturulan gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce Sınavları Dersleri verilen merkezimizde ki  İngilizce Sınavları Dersleri kampüslerinde  hazırlanan İngilizce Sınavları Dersleri öğretileri yurt dışında daha fazla kişi yaşadığı ve  çalıştığı için İngilizce Sınavları Dersleri İngilizce  öğrenmek açısından yıllar içinde önem kazanmıştır. İngilizce ana dil konuşanlar için, İngilizce Sınavları Dersleri verilen merkezimizdeki  İngilizce Sınavları Dersleri kampüslerinde  hazırlanan İngilizce Sınavları Dersleri öğretileri ile girilen bu İngilizce  sınavları, yeterlilik seviyesini belirlemek ve bireyler arasındaki akıcılığı karşılaştırmak için kullanılır. İngilizce Sınavları Derslerinde İngilizce sınavları üç kategoriye ayrılabilir: akademik, ticari ve genel İngilizce

AKADEMİK İNGİLİZCE SINAVLARI

İngilizce Sınavları Dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce Sınavları Dersleri programlarında işlenen IELTS ve TOEFL gibi Akademik İngilizce Sınavları dersleri genellikle kolejler ve üniversiteler tarafından minimum düzeyde İngilizce yeterliliği göstermek zorundadır.

AKADEMİK İNGİLİZCE  SINAVLARI

Birçok uluslararası öğrencinin bir kolej veya üniversiteye giriş için İngilizce  sınavına girmesi gerekmektedir. Adaylar farklı akademik standartlara sahip çeşitli okullardan geldiklerinden, İngilizce Sınavları Dersleri ile standart teste giderek daha fazla geçiş olmuştur. Bu İngilizce sınavları,  bir öğrencinin İngilizce yeterliliğini değerlendirmek ve adayların performansını karşılaştırmak için İngilizce Sınavları Dersleri verilen merkezimizdeki  İngilizce Sınavları Dersleri kampüslerinde  hazırlanan İngilizce Sınavları Dersleri öğretilerinde İngilizce derslerinde tasarlanmıştır.

Yıllar geçtikçe, İngilizce konuşulan ülkelerde okullar ve kurumlar tarafından kabul edilen İngilizce sınavları gittikçe artmaktadır. Kuzey Amerika kolejleri ve üniversiteleri için en yaygın kabul gören sınav TOEFL‘dir .

İngilizce Sınavları Dersleri verilen merkezimizdeki  İngilizce Sınavları Dersleri kampüslerinde  hazırlanan İngilizce Sınavları Dersleri öğretilerindeki Bu İngilizce sınavları çoğu durumda devlet kurumları, burs programları ve lisanslama / belgelendirme kuruluşları tarafından İngilizce yeterliliğini değerlendirmek için kullanılır.

İŞ İNGİLİZCESİ SINAVLARI

İngilizce bilmeyenlerin de alması gereken bir diğer önemli sınav, iş İngilizcesi ve profesyonel İngilizceyi değerlendiren bir sınavdır. En yaygın iş dili sınavları TOEIC (Uluslararası İletişim için İngilizce Testi) ve BULATS (İş Dili Test Hizmetleri) ‘dir . Bu sınavlar, İngilizce seviyesini toplantılar, telefon görüşmeleri, raporlar vb. Gerçek hayattaki örneklere göre değerlendirir.

TOEIC, kuruluşlar tarafından bir çalışanın belirli bir pozisyon için uygun olup olmadığını belirlemek için kullanılır. Bu sınav, TOEFL‘yi de yöneten ve kar amacı gütmeyen bir ABD şirketi olan Eğitimsel Test Hizmeti (ETS) tarafından geliştirilmiştir ve İngilizce Sınavları Dersleri verilir.

BULATS sınavı, şirketlerin dil akıcılığını belirlemelerine yardımcı olmak için tüm dünyada tanınmaktadır. Bu iş dili sınavı Avrupa’da popülerdir, çünkü testler Fransızca, Almanca ve İspanyolca dillerinde de mevcuttur. İngilizce Sınavları Dersleri verilen merkezimizdeki  İngilizce Sınavları Dersleri kampüslerinde  hazırlanan İngilizce Sınavları Dersleri öğretileri ile sayılan ve adı geçen sınavlara İngilizce  Dersleri ile öğrenci hazırlanır.

GENEL İNGİLİZCE SINAVLARI

Daha az resmi durumlarda, birçok kişi İngilizce yeterlilik seviyelerini göstermek için İngilizce Sınavları Dersleri verilen merkezimizdeki  İngilizce Sınavları Dersleri kampüslerinde  hazırlanan İngilizce Sınavları Dersleri öğretileri ile genel İngilizce  sınavlarına girer. Bu İngilizce sınavlarından birinde iyi test yapmak, üçüncü taraf yeterlilik sertifikasını yansıtan ek bir kimlik belgesi sağlar. İngilizce Sınavları Dersleri verilen merkezimizdeki  İngilizce Sınavları Dersleri kampüslerinde  hazırlanan İngilizce Sınavları Dersleri öğretilerinde genel olarak, bu İngilizce sınavları  gerekmeyebilir, ancak İngilizce ustalığını gösterirler ve öz geçmiş oluşturma, iş ve staj nitelikleri, burs başvuruları ve İngilizce eğitim durumu için faydalı olabilirler.