İNGİLİZCE ( SPEAKING ) KONUŞMA KURSU ile İngilizce öğrenin.

İNGİLİZCE ( SPEAKING ) KONUŞMA KURSU PROGRAMI

1 – İngilizce Speaking Kursu ( Birebir Özel İngilizce Speaking Kursu )
2 – İngilizce Speaking Kursu ( 4 Öğrenci İle  İngilizce Speaking Kursu )

İngilizce Speaking Konuşma Kursu Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma Kursu Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma kursu Dersleri programları başlayacak . Ne Yapacaksınız ? Telaffuzunuz kötü mü ? İngilizce konuşurken diğer insanlar kafası karışmış görünüyor mu? Konuşurken çok fazla gramer hatası yapıyor musun? Başkalarının İngilizce yeteneğinizi yargılamasından endişeleniyor musunuz ?

İngilizce konuşanları hala kolayca anlayamadığınız için hüsrana uğradınız mı? İngilizce Speaking Konuşma kursu Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma kursu Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma kursu Dersleri programlarındaki eski dil bilgisi çalışmalarından, kelime ezberleme ve testler gibi yöntemlerden sıkıldınız mı ? Yıllarca İngilizce öğrendiğiniz halde hala mükemmel İngilizce konuşamadığınız için kızgın mısınız ? İngilizce Speaking Konuşma kursu Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma kursu  Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma kursu Dersleri  başladı.

Yanlış olan ne?   Zamanını boşa mı harcadın? Hiç akıcı ve anlaşılır bir şekilde İngilizce konuşabilecek misin?

Senin hatan değil! Çoğu sınıf ve öğretmen eski yöntemleri, eski dersleri ve sıkıcı ve etkisiz eski ders kitaplarını kullanıyor . Artık İngilizce Speaking Konuşma kursu Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma kursu Dersleri birimlerimizde yeni İngilizce Speaking Konuşma kursu Dersleri  başladı.

BU DERSLERDE NASIL BAŞARILI OLACAKSINIZ?

İngilizce Speaking Konuşma kursu Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma  kursu Dersleri  birimlerimizde tamamen yeni bir tür İngilizce Speaking Konuşma Derslerinde  kullanılan dünyanın her yerinden uzmanların en iyi fikirlerini ve araştırmalarını hayal edin . Bu heyecan verici olmaz mıydı ? İngilizce Speaking Konuşma Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma Derslerini  hiç böyle kullanmadın !

İngilizce Speaking Konuşma Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma Dersleri Programının en iyisi olduğunu düşünmemin nedenlerini sizinle paylaşmak benim için bir zevk.

İngilizce Speaking Konuşma Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma Dersleri programları sadece İngilizce öğretmeyi değil, aynı zamanda üyelerine İngilizce Speaking Konuşma Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma Dersleri programlarında paha biçilmez bilgi birikimini aktararak dünyayı daha yaşanılır bir yer haline getirmeyi amaç edinmiştir.
İngilizce Speaking Konuşma Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma Dersleri programlarında derslerin konusu her zaman İngilizceden daha ön plandadır, bu nedenle insanlar kolayca öğrenebilir.
– Sosyal etik bu programda önemli bir değerdir.

İNGİLİZCE’Yİ BU GÜÇLÜ YOLLARLA ÖĞRENİN

Bir Çocuk Gibi Doğal ve Şakacı Bir Şekilde Öğrenin
Asla Dilbilgisi Kuralları Çalışmayın
Gözlerinle Değil Kulaklarınla ​​Öğren
Eğlenceli Hikayelerle Sözlü Dilbilgisini Öğrenin
Basit Soruları Cevaplayarak Aktif Olarak Öğrenin
Unutulmaz Duygusal Dersler

BUGÜN KURSU İNDİRİRKEN NASIL HIZLI ÖĞRENİR VE UTANÇ VERİCİ HATALARDAN KAÇINIRSINIZ:

“Kurallar” Olmadan Dil bilgisi Öğrenmenin İnanılmaz Yolu: Dil bilgisini İngilizce Speaking Konuşma Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma Dersleri programlarında doğal bir şekilde öğrenerek İngilizce dil bilgisini doğru kullanın.
İngilizce Speaking Konuşma Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma Dersleri programlarında İngilizceyi daha hızlı kullanmanıza yardımcı olan Derin Öğrenme yöntemi.İngilizce kelimeleri ve dil bilgisini hatırlayın ve bunları gerçek konuşmalarda kullanın. Konuşma yeteneğiniz konusunda güçlü hissedin.
İlginç konular hakkında İngilizce Speaking Konuşma Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma Dersleri programlarında gerçek İngilizce makaleler dinleyerek rahatlatıcı bir şekilde İngilizce öğrenmenin yolu.Öğrenirken düşündüğünüzü, gülümsediğinizi ve güldüğünü hayal edin.
Stresten ve yavaş konuşmadan kaçınmanın yolu.Eğlenceli ve çılgın mini hikayeler sizi daha hızlı konuşmak ve yanıt vermek için eğitiyor.
En iyi İngilizce konuşanlar İngilizce Speaking Konuşma Dersleri platformundaki İngilizce Speaking Konuşma Dersleri  birimlerimizde İngilizce Speaking Konuşma Dersleri programlarında nasıl öğrenirler, nasıl çalışırlar ve kullandıkları yöntemleri nasıl kullanabilirsiniz.Başarılı olmak için en başarılı insanları kopyalayın.
Sıkılmadan İngilizce öğrenmenize yardımcı olacak dersler – artık ders kitabı yok, sınav yok, “egzersiz” yok.
Diğer İngilizce konuşanlarla nasıl tanıştığınızı ve onlarla nasıl konuştuğunuzu. Sizin gibi diğer arkadaş canlısı  üyeleriyle tanışın