İNGİLİZCE TÜRKÇE ÇEVİRİ KOLAYLIĞI  

İngilizce Türkçe Çeviri Kolaylığı Hakkında Açıklama

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 –   İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

 

İngilizce Türkçe Çeviri kolaylığı, bir çılgınlık haline geldi toplumda. İngilizce bilmeyen biri elinde bir şey olduğunda hemen İngilizce Türkçe çeviri sayfasına giriyor ve hemen çeviri yapmaya uğraşıyor. Dili  öğreneyim kendim yapayım diye düşünen yok.  İngilizce Türkçe çeviri sayfasında İngilizce Türkçe Çeviri kolaylığı varken hiç kimse uğraşmak istemiyor. İngilizce Türkçe çeviri konusunda İşin kolayına kaçıyor.

Oysa, İngilizce bilmek bir insanı bilmeyen diğer insanlardan daha yükseğe taşıyabilen çok güçlü bir silah. İngilizce Türkçe çeviri işini bu şekilde çözersin de, ya konuşman veya 2 satırlık bir yazı yazman gerektiğinde yada sana söylenen bir şeyi anlaman gerektiğinde ne yaparsın ? İngilizce Türkçe çeviri işe yarar mı. Bu sorunun yanıtını verebilen var mı acaba ?

İngilizce Türkçe çeviri her şey değil. Diğer temel unsurları bilmek de gerekir. İngilizce diline tam anlamı ile bilmek kadar güzel bir şey var mı acaba ? Özellikle, çalışma hayatında. Bir iş ortamında yada bir iş toplantısında, hiç aracısız konuşmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu fark ettiniz mi ? Karşındaki insanlar üzerinde bıraktığın saygınlığı ve aracısız kendi işini konuşmanın , pazarlık yapmanın zevkini yaşadınız mı. İngilizce Türkçe çeviri yapmadan yaşamanızı öğütlerim. Çok büyük bir zevk ve İngilizce Türkçe çeviri yapmanın insana verdiği gurur bam başka.


İngilizce Türkçe çeviri,kolaylığından söz ederken diğer dillerin de unutulmaması gerektiği görüşünden hareketle İngilizce Türkçe çeviri, sitesine yerleştirilen çeviri sayfasında diğer tüm dillerinde çevirisini yapabilir ve bu konuda hizmet alabilirsiniz. hemen belirtelim ki, bu çeviri hizmeti ücrete tabi değildir. Her isteyen , dileyen herkes istediği dilden dile çeviri yapabilir ve siteyi kullanabilir.

 İngilizce Türkçe Çeviri yapılmasında, sitemiz sadece sosyal ve kültürel amaca hizmet etmektedir. Bu İngilizce Türkçe çeviri  sitesinden para kazanmak gibi bir düşüncenin olmayışı eğitimci olmanın bir gereğidir.

Tüm diğer dillerden başka bir dile çeviri yapılmasını sağlayan sitemizdeki bu sayfa, gerçekte sitede yer alan diğer bilgilerden de yararlanmanıza bir katkı sağlar. Akademik sınavlara ( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5,  HAZIRLIK ATLAMA, TIP DİL SINAVI gibi )  hazırlanmak için eğitim almak isteyenler yada hiç  bilmeyen yada belli bir seviyeye ulaşmış ama seviyesini yükseltmek isteyenler için, sitede sizlere yardım edebilecek tüm bilgileri bulabilirsiniz.  

Sitenin ” ana sayfasına ” girildiğinde yukarıda sözü edilen bilgilere ulaşmak çok kolaydır. Ayrıca, İngilizce dili hakkında merak ettiğiniz bir çok makale de sayfalar da mevcuttur. Bu site sadece bir İngilizce Türkçe çeviri sitesi olmaktan öte, İngilizce hakkında bir çok bilgiler içerir.

Sitenin bu sayfasında İngilizce Türkçe çeviriden başka, aklınıza en gelmedik dillerden de çeviri yapılabilir. Bir örnek vermek gerekirse, Türkçeden Çinceye çeviri yapılabildiği gibi, Norveç dilinden Türkçeye de çeviri yapılabilir.


Okumayı , araştırmayı ve İngilizce öğrenmeyi yada öğrenirken bilmediğiniz bir kelime karşınıza geldiğinde illede anlamını öğrenmeyi sevenlerden ve İngilizce Türkçe çeviri  yapanlardansanız, bu site tam size göre düzenlenmiş bir sitedir.