İNGİLİZCE ( YDS ) DERSLERİ PROGRAMLARI

İngilizce  ( YDS ) Dersleri Programları İçeriği

1 – İngilizce YDS Dersleri ( Bireysel Özel İngilizce YDS Dersleri )
2 – İngilizce YDS Dersleri (4 Öğrenci ile Grup Şeklinde İngilizce YDS Dersleri )

1 – İngilizce YDS Dersleri ( Bireysel Özel İngilizce YDS Dersleri ) :İngilizce  YDS Dersleri eğitim  merkezlerimizde özel olarak organize ettiğimiz İngilizce YDS Dersleri programları ile  öğrencilerimizi İngilizce YDS denilen bu zorlu sınavda yalnız bırakmıyoruz ve  onların bu sınavda başarılı olmalarını sağlıyoruz.

İngilizce  YDS Dersleri eğitim  merkezlerimizde özel olarak organize ettiğimiz  İngilizce YDS Dersleri programları tamamen,   bireysel ders alan  öğrencinin bilgi durumuna göre düzenlenen sadece ona  özeldir.

İngilizce  ( YDS ) Dersleri merkezimizde düzenlenen İngilizce YDS Dersleri programları öylesine etkilidir ki, öğrenci normalden daha kısa bir süre içinde gelişir ve  İngilizce YDS sınavına hazır hale gelir.

2 – İngilizce YDS Dersleri ( 4 Öğrenci ile Grup Şeklinde İngilizce YDS Dersleri ) : İngilizce  YDS Dersleri eğitim birimlerimizde özel olarak 4   öğrenciden oluşan gruplar için tertip ettiğimiz İngilizce YDS Dersleri seminerleri ile öğrencilerimizi İngilizce YDS denilen bu zorlu sınavda tek başlarına  bırakmıyoruz ve bununla da kalmayarak onların bu sınavda başarı kazanmalarını sağlayacak tüm önlemleri alıyoruz.

İngilizce  YDS Dersleri eğitim birimlerimizde özel olarak 4   öğrenciden kurulan gruplar için organize ettiğimiz İngilizce YDS Dersleri seminerlerinde, içerdiği bilgilerle eğitim sürecinde daima öğrencinin yanında olan, onların her eksiğini tamamlayan,   destekleyici nitelikleri ile öğrencinin moralini yükselterek onların kendilerine olan güvenini tazeleyen ve aldığı bu toplu İngilizce  ( YDS ) Dersleri sırasında onlara sanki birebir özel ders alırmış duygusunu  veren programlarla  İngilizce  YDS Dersleri verilir.

İngilizce YDS sınavının zorluğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle toplu İngilizce  ( YDS ) Dersleri alanlarda başarı şansı hızla düşer. Biz bunu engellemek ve toplu İngilizce  ( YDS ) Dersleri alanlarında başarılı olmalarını sağlamak amacı ile grupları oluştururken grup sayısını 4 öğrenci ile sınırladık.  Böylece, toplu İngilizce  ( YDS ) Dersleri sayının az olması nedeni ile  olumlu sonuçlar vermeye başladı.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • İngilizce  ( YDS ) Dersleri merkezinde öğrenciler ister bireysel teke tek isterse toplu ders alsın onlara diğer kurumlarda yapılan ” senet ” bizde yapılmaz.
  • İngilizce YDS eğitim merkezimizdeki İngilizce  ( YDS ) Dersleri sınıflarında verilen ders aşamasında öğrencilere İngilizce YDS sınavının  geneli hakkında ayrıntılı bilgilerin beraberinde sınavda onlara çok yardımı olacak olan ” YDS sınav soruları çözüm teknikleri ” ile ilgili eğitimde verilir.
  • İngilizce  ( YDS ) Dersleri programlarının içine, öğrenciyi sınavda başarılı kılacak olan akademik kelimelerle ilgili özel alıştırmalar da dahil edilir.