İngilizce dersler verilen  İngilizce seminerlerinde böyle  bir İngilizce  programının İngilizce öğretmek için hazırlanır.

İNGİLİZCE PROGRAMI 

İngilizce Programı İçeriği


1 –  İngilizce ( Bireysel – Özel  İngilizce  )

2 –  İngilizce ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce

1 – İngilizce  ( Birebir – Özel İngilizce ) :

İngilizce dersler verilen  İngilizce seminerlerinde böyle  bir İngilizce  programının İngilizce öğretmek için hazırlanmasında ve İngilizce uygulanmasında en büyük neden, özellikle İngilizce akademik sınavlara hazırlanmak üzere İngilizceye kayıt olan öğrencilerin İngilizce sınavında mutlaka başarılı olmak istemeleri etken oldu. İşte  İngilizce öğrencisinin yararlanabileceği tüm İngilizce bilgi ve İngilizce sınavların çözüm tekniklerini içeren, İngilizce dersler verilen  İngilizce seminerlerinde oluşturduğu sinerji ile öğrencide İngilizce sınava hazırlık konusunda İngilizce için büyük bir istek yaratan  bu İngilizce  programı  birebir özel İngilizce dersler almak , özellikle İngilizce akademik seviyedeki ( Yds , Ielts , Toefl , Proficiency ) gibi İngilizce sınavlara hazırlanmak için İngilizce ders almak isteyenlere uygulanan bir İngilizce yöntemidir.

2 – İngilizce  (  4 kişi ile yapılan grup – İngilizce  ) :  

İngilizce öğretimle ilgili İngilizce departmanlarındaki İngilizce etkinliklerinde, İngilizce dersleri verilen  İngilizce seminerlerinde böyle  bir İngilizce  programının İngilizce öğretmek için hazırlanmasında ve uygulanmasında bilgi ve bilişim çağının en modern İngilizce eğitim ve İngilizce öğretim teknikleri ile donatılmış, öğrencinin İngilizce öğrenebilmesi için İngilizce dersler verilen  İngilizce seminerlerinde yeterli tüm bilgileri içeren, çok kalabalık gruplarla yapılan İngilizce derslerinde olumlu sonuçların elde edilmemiş olması nedeni ile İngilizce dersler verilen  İngilizce seminerlerinde İngilizce öğrenen bir öğrencide var olan eksikliklerin göz önüne alındığı  İngilizce programları ile desteklenen grup şeklinde verilen  İngilizce dersler daha çok İngilizce seviyesi olmayan  yada birebir İngilizce özel ders almayı sevmeyenlere uygulanır.

 İngilizce yetiştirme derslerinde Yds :

Geçmiş yıllarda uygulanan İngilizce üds ve İngilizce kpds gibi sınavların kaldırılarak yerine konulan İngilizce   YDS sınavı hazırlık programları İngilizce dersleri verilen  İngilizce seminerlerinde iki ( 2 ) türlü uygulanır. A. Bire bir İngilizce özel dersler B.Dört ( 4 ) kişilik grup şeklinde uygulanan İngilizce sınava İngilizce hazırlık dersleri  Her iki şekilde de uygulanan İngilizce ders sayısı  İngilizce programlarında adaylara uygulanan İngilizce ders sayısı adayların İngilizce seviyeleriyle   doğru orantılıdır . 

 İngilizce  sınıflarında Ielts: 

İngilizce  Ielts Academic ve İngilizce General Training sınavı hazırlık derslerine katılmak isteyenlere genelde İngilizce seviyeleri birbirine denk olan öğrencilerin yan yana getirilmesi zor olduğundan özel İngilizce  ders programı uygulanır. Özel bireysel  İngilizce programlarında İngilizce adaylarına İngilizce reading okuma teknikleri ve İngilizce reading sorularının kolay bir biçimde nasıl çözüleceği, İngilizce Essay yazımının kalıplarla nasıl oluşturulacağı, İngilizce listening parçalarını dinlerken dikkat edilmesi gereken konular ve İngilizce dersleri verilen  İngilizce seminerlerinde İngilizce sınavına birebir uyumlu İngilizce sınav soruları üzerinden İngilizce speaking çalışmaları yaptırılır.

İngilizce  özel bölümlerimizde Toefl :

İngilizce  Toefl ibt ve İngilizce pbt programları İngilizce özel ders şeklinde eğitmenle karşılıklı birebir uygulanır. İngilizce Özel ibt ve pbt derslerinin  en çağdaş yöntemlerle öğrenci seviyesini yukarı taşıyıcı ve geliştirici İngilizce    programlarında İngilizce  ibt ve İngilizce  pbt adaylarına İngilizce reading okuma teknikleri ve İngilizce reading sorularının kolay bir biçimde nasıl çözüleceği, İngilizce Essay yazımının kalıplarla nasıl oluşturulacağı,İngilizce listening parçalarını dinlerken dikkat edilmesi gereken konular ve İngilizce dersleri  verilen  İngilizce seminerlerinde ibt ve pbt İngilizce sınavlarına birebir uyumlu İngilizce sınav soruları üzerinden İngilizce speaking çalışmaları yaptırılır.