İngilizce

İngilizce Programı

İngilizce Programı İçeriği


1 –  İngilizce ( Bireysel – Özel  İngilizce  )

2 –  İngilizce ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce


1 – İngilizce  ( Birebir – Özel İngilizce ) :  İngilizce dersler verilen  İngilizce seminerlerinde böyle  bir İngilizce  programının İngilizce öğretmek için hazırlanmasında ve uygulanmasında en büyük neden, özellikle İngilizce akademik sınavlara hazırlanmak üzere kayıt olan öğrencilerin İngilizce sınavında mutlaka başarılı olmak istemeleri etken oldu. İşte  öğrencinin yararlanabileceği tüm bilgi ve İngilizce sınavların çözüm tekniklerini içeren, oluşturduğu sinerji ile öğrencide İngilizce sınava hazırlık konusunda büyük bir istek yaratan  bu İngilizce  programı  birebir özel İngilizce dersler almak , özellikle akademik seviyedeki ( Yds , Ielts , Toefl , Proficiency ) gibi İngilizce sınavlara hazırlanmak için İngilizce ders almak isteyenlere uygulanan bir yöntemdir.

2 – İngilizce  (  4 kişi ile yapılan grup – İngilizce  ) :  İngilizce öğretimle ilgili departmanlardaki İngilizce etkinliklerinde, bilgi ve bilişim çağının en modern İngilizce eğitim ve öğretim teknikleri ile donatılmış, öğrencinin İngilizce öğrenebilmesi için yeterli tüm bilgileri içeren, çok kalabalık gruplarla yapılan İngilizce derslerinde olumlu sonuçların elde edilmemiş olması nedeni ile İngilizce öğrenen bir öğrencide var olan eksikliklerin göz önüne alındığı  İngilizce programları ile desteklenen grup şeklinde verilen  İngilizce dersler daha çok seviyesi olmayan  yada birebir İngilizce özel ders almayı sevmeyenlere uygulanır.

 

 İngilizce yetiştirme derslerinde Yds : Geçmiş yıllarda uygulanan üds ve kpds gibi sınavların kaldırılarak yerine konulan yds sınavı hazırlık programları iki ( 2 ) türlü uygulanır. A. Bire bir özel dersler B.Dört ( 4 ) kişilik grup şeklinde uygulanan sınava hazırlık dersleri  Her iki şekilde de uygulanan ders İngilizce programlarında adaylara uygulanan İngilizce ders sayısı adayların  seviyeleriyle   doğru orantılıdır . 

 İngilizce  sınıflarında Ielts : Ielts Academic ve General Training sınavı hazırlık derslerine katılmak isteyenlere genelde İngilizce seviyeleri birbirine denk olan öğrencilerin yan yana getirilmesi zor olduğundan özel İngilizce  ders programı uygulanır. Özel bireysel  İngilizce programlarında adaylara reading okuma teknikleri ve reading sorularının kolay bir biçimde nasıl çözüleceği, Essay yazımının kalıplarla nasıl oluşturulacağı,listening parçalarını dinlerken dikkat edilmesi gereken konular ve  sınava birebir uyumlu İngilizce sınav soruları üzerinden speaking çalışmaları yaptırılır.

 

İngilizce  özel bölümlerimizde Toefl : Toefl ibt ve pbt programları İngilizce özel ders şeklinde eğitmenle karşılıklı birebir uygulanır. İngilizce Özel ibt ve pbt derslerinin  en çağdaş yöntemlerle öğrenci seviyesini yukarı taşıyıcı ve geliştirici İngilizce    programlarında  ibt ve  pbt adaylarına reading okuma teknikleri ve reading sorularının kolay bir biçimde nasıl çözüleceği, İngilizce Essay yazımının kalıplarla nasıl oluşturulacağı, listening parçalarını dinlerken dikkat edilmesi gereken konular ve ibt ve pbt sınavlarına birebir uyumlu sınav soruları üzerinden İngilizce speaking çalışmaları yaptırılır.