İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçilir sorusun yanıt ararken görülür ki birçok insan İngilizce orta seviyeye gelir ve sonra durur. İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçilir sorusu açıkta kalır.

İNGİLİZCEDE ORTA SEVİYEDEN  İLERİ SEVİYEYE NASIL GEÇİLİR  KONUSUNDA AYRINTILI AÇIKLAMALAR 

İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Geçmenin Yolları

1- İngilizce Dersleri ( Bireysel Özel İngilizce Dersleri )
2 –İngilizce Dersleri ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplar ile İngilizce Dersleri )

İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçilir sorusun yanıt ararken görülür ki birçok insan İngilizce orta seviyeye gelir ve sonra durur. İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçilir sorusu için  nedenler var.

İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçilir konusunda görülür ki  İngilizce dersleri ile ekstra ilerleme kaydetmenin zor olmasının üç nedeni – ve İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçilir  konusunda İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçilir için yardımcı olacak bazı fikirler.

Gelişmeleri görmek zor

İngilizce öğrenmeye ilk başladığınızda, İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçileceğini bilmezsiniz. Öğrendiğiniz İngilizce her şey yenidir. Eğer sürekli çalışırsanız, İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçilir öğrenir ve çok hızlı bir şekilde ilerleme kaydedersiniz.

Örneğin, orta seviyeye geldiğinizde, çoğu dilbilgisi kuralını zaten öğrendiniz. Bunun yerine,İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçilir şeklinde düşünerek  İngilizce dilbilgisi bilginizi ve kullanımınızı derinleştirmek gerekir.

Ancak unutmayın: İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçileceğini anlatan durumlarda ileri seviyeye seyahatinizde size yardımcı olacak iyileştirmeler yapıyorsunuz. İngilizcede Orta Seviyeden İleri Seviyeye Nasıl Geçilir görmek için ilerlemenizi görmenin bazı yolları şunlardır:

– daha büyük bir pasif kelime dağarcığı (daha hızlı okuyabilir ve anlayabilirsiniz)
– daha akıcı (her şey söylediğinizde durup düşünmeniz gerekmez)
– daha iyi dinleme becerileri

İngilizcen zaten birçok durum için iyi

Yeterince iyi konuşup yazdığınızda  çalışmaya devam etmeniz gerektiğini hissetmezsiniz. İletişim kurabilirsin ve bu yeterince iyi.

Ancak sonuç olarak, yaptığınız hataların “fosilleşmesi” dir. Yani – beyninizde katılaşırlar, onları düzeltmeyi zorlaştırırlar.

Çok iyi İngilizce konuşan insanlarda da bu her zaman görülür. Aynı hataları tekrar tekrar yapıyorlar.

Unutmayın: Tipik hatalarınızın ne olduğunu bildiğinizde, bunları düzeltmek için çalışabilirsiniz. Orta düzeyde, bunlardan binlercesine sahip olmayacaksınız, ancak birkaçını düzeltmek İngilizcenizde hemen bir fark yaratacaktır. İşte  odaklanabileceğiniz bazı şeyler:

– Edatlar ve fiiller
– Gerund vs mastar
– Basit ve sürekli form

Kelime bilginiz sınırlı veya “takılmış”

Orta düzeydeyken, çoğu şeyi oldukça iyi anlayabilirsiniz – ancak bir dizi ifade kullanmazsınız. Öğrenciler sık ​​sık şöyle der:

“Her zaman İngilizce aynı kelimeleri kullanıyorum.”
“Kelime bilgim temel düzeyde kaldı.”

Orta seviyeden ileri seviyeye doğrudan bir yol

Aşağıdaki fikirler orta seviyeden ileri seviyeye ulaşmanıza yardımcı olacaktır – ancak kendinize karşı katı olmalısınız.

sürekli olarak günde 10 dakika ayırma süresi iyidir! Günün en iyi zamanında bunu yapın, kendinizi tazelenmiş  veya rahatlamış hissettiğinizde bunu  yapın.

Hatalar üzerinde çalışın

30 dakika veya bir saat bulmaya yatırım yapmaya değer hatalarınızın ne olduğunu ortaya çıkarın

Daha fazla ana dilde kelime öbeği ve kelime bilgisi kullanın

Okuma burada size yardımcı olur – ancak yeni kelimeleri ve kelime öbeklerini not ettiğinizden ve bunları kullanmanın yollarını da bulduğunuzdan emin olun.

Zahmetsiz konuşmalara daha hızlı bir yol için İngilizce‘nin “bloklarını” öğrenin.