İNGİLİZCENİN BAŞKENTİ İSTANBUL HAKKINDA BİLGİ

İngilizcenin Başkenti İstanbul Hakkında Açıklamalar

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):
2 –   İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): İngilizcenin başkenti İstanbul ile ilgili  seminerlerde İngilizcenin başkenti İstanbul konusunda uygulanan İngilizce dersleri kapsamında İngilizce öğrenmek isteyenlerin yapmaları gereken en mantıklı şey İngilizcenin başkenti İstanbul öğretilerinde birebir özel İngilizce dersi almaktır. Bu tür dersler şimdiye değin görülmedik bir tarzda görülenlerden  çok daha farklı ve çağdaş sistemler içeren, gerektiğinde öğrencinin bu dili öğrenebilmesi için her türlü özveri ve çabanın harcandığı, öğrenciyi içerdiği en çağdaş yöntemlerle rahatlatan ve kısa bir sürede öğrenciye önemli gelişmeler yaşatan İngilizcenin başkenti İstanbul  programlarıyla desteklenerek uygulanır.

2 –   İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ): İngilizcenin Başkenti İstanbul da İngilizcenin başkenti İstanbul seminerlerinde ki İngilizce dersleri için  özenle ve titizlikle düzenlenen organizasyonlarda İngilizce dersleri ile ilgili eğitimlerde,  mutlaka özel ders alarak İngilizce öğrenileceği gibi  toplu derslerle de öğrenilebilir ama toplu yapılan derslerde oluşturulan grubun sayısı 4 öğrenciyi geçerse İngilizce  öğrenmek çok zorlaşır ve hatta imkansız hale de dönüşebilir. Bu nedenle, toplu İngilizce derslerde öğrenci sayısı ve uygulanan öğretim programları çok önemlidir. İnanılmaz ve olağan üstü etkili, güven verici ve öğrencinin öğretimin her aşamasında yanında olan öğrenci dostu İngilizcenin başkenti İstanbul programlarının uygulandığı toplu dersler çok iyi sonuçlar vermekte.

 

İNGİLİZCENİN BAŞKENTİ İSTANBUL HAKKINDA BİLGİ

İngilizcenin başkenti İstanbul, denildiğinde her insanın bunu anlamasını beklemek fazla iyimserlik olur ama gerçek bu. Dikkat edilsin İngilizcenin başkenti İstanbul ifadesi İngiltere’nin başkenti şeklinde anlaşılmasın.

TÜRKİYE’NİN DİĞER İLLERİNDE DURUM

Türkiye’nin her hangi bir kentinde, ilinde ve ilçelerinde İngilizce  öğrenmek isteyen yada Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5, Tıpdil gibi akademik sınavlara girmek amacı ile hazırla-anmak isteyen biri olduğunda ve bu gereksinimi gidermek için bir öğretmen yada bir kurum aradığında rahatlıkla bunu bulabilir mi ? Bulduğunu varsaysak bile buldukları yeterli mi ? İşte bu nedenle İngilizcenin başkenti İstanbul deriz. Bu sorulara ne tür bir yanıt verileceği belli olduğundan konuyu sürdürmek istiyorum. Çoğu kez bir Ielts için başka kentlerden aranılır olduk. Arayanlar oralarda bu tür akademik sınavlara hazırlayacak  bilgide hoca olmadığından yakınıyor.

İSTANBUL’DA DURUM

Kaldı ki bu sorulardan ilkine yanıt verirken bile çok düşünmek gerekli. Çünkü, İstanbul’da bile hoca olmadıkları halde  hoca olduğunu söyleyen , İngilizce   hocası olduğu halde öğretmesini bilmeyen veya hiç erişemeyeceği seviyelere ders vereceğini söyleyenler yok mu İstanbul’da. Yüzlerce, binlerce var.