İş İngilizcesi Öğretmeni platformunda günümüzde DENİZLİ İş İngilizcesi Öğretmeni

İŞ İNGİLİZCESİ ÖĞRETMENİ İNGİLİZCE PROGRAMI

İş İngilizcesi Öğretmeni ve İngilizce Programı

İş İngilizcesi Öğretmeni platformunda günümüzde İş İngilizcesi Öğretimindeki mobil uygulamalar, web siteleri ve videolar, yeni başlayanların ve ileri düzeydeki öğrencilerin İngilizce dilbilgisinde uzmanlaşmalarına ve kelime dağarcıklarını genişletmelerine yardımcı olmak için özel olarak üretiliyor. Aslında, İş İngilizcesi Öğretmeni ile çevrimiçi olarak sunulan çok sayıda kaynakla, insanlar İngilizceyi kendi başlarına öğrenmekten daha fazlasını yapabilirler.

Ancak bu, bir İş İngilizcesi Öğretmeni  veya İngilizce eğitmenle çalışmanın tüm değerini kaybettiği anlamına gelmez. İş İngilizcesi Öğretmeni derslerinize ve etkinliklerinize yapı kazandırabileceğinden, İş İngilizcesi Öğretmeni platformunda günümüzde İş İngilizcesi Öğretimindeki mobil uygulamaların bu yöntemi özellikle sınıfta öğrenme yöntemine güvenen kişiler için avantajlıdır. Ve tercihiniz bir sınıf olmasa bile, İş İngilizcesi Öğretmeni ile özel ders yine de bir dizi avantaj sağlar.

Aşağıda, özel bir  İş İngilizcesi Öğretmeni tutmanız için altı neden bulunmaktadır:

1. Kendi hızınızda çalışın

Dil dersleri zamana duyarlıdır ve bu da öğrenci üzerinde çok fazla baskı oluşturabilir. Özel  İş İngilizcesi Öğretmeni ise sizin için rahat olan bir hızda çalışacaktır. Bu şekilde, her dersi tamamen sindirmek için yeterli zamanınız olacak ve İş İngilizcesi Öğretmeni yeni bilginizi günlük İngilizce kullanımınızda kullanabilmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca, anlamakta güçlük çektiğiniz bir ders varsa, İş İngilizcesi Öğretmeni  kavramı anladığınızdan emin olmak için çeşitli öğretim yöntemleri kullanacaktır. Eğitmeninizin rehberliği olmadan yapabilene kadar kavramı ve/veya İngilizce kuralını/kurallarını uygulama alıştırması yapacaksınız.

2. Size özel ilgi gösterin

Bire bir özel ders vermenin bir diğer avantajı da, seans boyunca İş İngilizcesi Öğretmeninin  tek odak noktası siz olacaksınız. İstediğiniz zaman soru sorabilir ve anında cevap alabilirsiniz. Ancak kendi başınıza bir dil öğrenirken, özellikle de sorularınız çok genel veya özelse, ihtiyacınız olan yanıtları Google’da hemen bulamayabilirsiniz.

Ek olarak, özel İş İngilizcesi Öğretmeni en sık yaptığınız hatalara ve zorlandığınız kavramlara aşina olacaktır. Yinelenen hataların üstesinden gelmenize ve dili kendi başınıza çalışırken edinmiş olabileceğiniz yanlış gramer ve kelime bilgisi uygulamalarını öğrenmenize yardımcı olacaklar.

3. Dersleri ve etkinlikleri öğrenme stilinize göre düzenleyin

Özel İş İngilizcesi Öğretmeni  her tür öğrenciyle çalışır, bu nedenle İngilizce derslerini farklı öğrenme stillerine göre nasıl özelleştireceklerini bilirler . Eğitmeniniz, kavramları sizin için daha kolay sindirilebilir hale getirmek için öğretim yöntemini değiştirecektir.

Örneğin, İş İngilizcesi Öğretmeni ile kavramları ezberleyerek daha iyi hatırlarsanız, farklı cümle kalıplarını ezberlemenizi sağlarlar. Ancak görsel olarak öğrenen biriyseniz, öğretmeniniz cümle yapıları türlerini hatırlamanıza yardımcı olacak tablolar veya bilgi kartları hazırlayabilir.

Eğitmeniniz ayrıca dil geliştirme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İster telaffuzunuzu geliştirmek ister konuşma becerileriniz üzerinde çalışmak olsun, hedeflerinize ulaşabilmeniz için İngilizce derslerini öğrenme tarzınıza göre uyarlayacaklar.

4. Dilin nüanslarını tartışın

Bazı deyimler ve kelimeler bağlama bağlı olarak farklı anlamlara sahiptir. Örneğin biri size ‘Ben inanmıyorum’ derse, bu size inanmadığı anlamına gelir. Kelimeleri gerçek anlamlarına göre tercüme ettiğinizde, muhtemelen onları anlamayacaksınız.

İngilizceye özgü bu tür nüanslar ve ifadeler her zaman resmi derslerde tartışılmaz. Bunlar çoğunlukla gramer, kelime dağarcığı ve konuşma ve yazma teknikleriyle sınırlı olduğundan, çoğu çevrimiçi kaynak bunları da kapsamaz.

Bununla birlikte, bir özel İş İngilizcesi Öğretmeniyle  çalışırken, anlamadığınız bir cümle veya ifadeyle karşılaştığınızda, hemen onlara sorabilir ve kafa karışıklığı veya yanlış yorumlamalardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca, yazınızda anadili İngilizce olanların yanlış yorumlayabileceği ifadelere de işaret edeceklerdir.

5. Bir ses geliştirmenize yardımcı olun

Herkesin kendi yazma sesi vardır. Sesiniz, kavramları açıklamanıza ve hikayeleri kendi kelimelerinizle anlatmanıza ve kendi imza yeteneğinizi eklemenize olanak tanır. Ancak ana diliniz olmayan bir dilde sesinizi bulmak zor olabilir.

İngilizce yazma becerilerinizi geliştirmeye adanmış özel öğretmenler vardır. Yazarken yerel düzeyde akıcılık elde etmenize ve kendi sesinizi oluşturmanıza yardımcı olacaklar, böylece güvenle yaratıcı ve akademik İngilizce parçalar yazabileceksiniz.

6. Programınıza uyun

Son olarak, yoğun bir programınız olduğunda özel İş İngilizcesi Öğretmeni harikadır. Bir haftada kaç seans ve ne kadar süreyle yapacağınıza ilişkin şartlarınızı belirleyebilirsiniz. Programınızda herhangi bir değişiklik olursa, size başka bir zaman dilimi bulabilmesi için tek yapmanız gereken İş İngilizcesi Öğretmenine önceden haber vermek.

Ayrıca, bir sınava hazırlanıyorsanız veya bir ödevi bitirmek için yardıma ihtiyacınız varsa, İş İngilizcesi Öğretmeninden  bir haftadaki oturum sayınızı artırmasını isteyebilirsiniz.

Sonuç olarak, özel ders İş İngilizcesi Öğretmeni ile kolaylık, esneklik ve özelleştirilmiş bir öğrenme yolu açısından faydalar sunar. Eğitmeniniz, tüm dersleri tam olarak anladığınızdan emin olmak için tercih ettiğiniz öğrenme stiline göre konuları ele alacaktır. Kursu, ana dil seviyesinde akıcılık elde etme hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlayacaklar.